Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to w jakim trybie oba startują to ja się nie znam dlatego tak napisałem a do setki to się dziwiłem że BM-ka dała radę bo przecież ma RWD tylko - więc wszystko wraca do normy - ze startu zatrzymanego nie ma bata żeby RWD zrobiło Q do pewnej prędkości :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na torze F10 będzie szybsze, ale nie aż tyle, aby zrównoważyło to różnicę w cenie.

Natomiast w sytuacji gdy jedziesz po wilgotnej czy ośnieżonej drodze i masz opcję zebrania się z 20km/h i wyprzedzenie 2 tirów to już 140hp różnicy gdzieś idzie w gwizdek.

To wszystko potwierdza tylko moją teorię, że Audi nieco "przedobrzyło" z modelami S.

Zwyczajnie za dobre wyszły, a im ktoś ma większe możliwości wyboru auta tym lepiej liczyć potrafi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też bym zagrał, można jakoś zdobyć kupon :D ? Pytam serio

P.S rozmawiałem z Pachura Tuning Center, modyfikacja do S6 na 540-550 i 680-700 Nm to ... (trzymajcie zwieracze) 22,000 zł. Da bum tssss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da się ją wziąć w leasing? :decayed:

ale tak serio, to M5 by mialo POWAŻNY problem z kreski żeby Cie dogonić i przegonić w normalnych miejskich warunkach, nie mówie tu o 200-300 na rosyjskim MKADzie. Mogłoby to być dla beemki wręcz niewykonalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na torze F10 będzie szybsze, ale nie aż tyle, aby zrównoważyło to różnicę w cenie.

Natomiast w sytuacji gdy jedziesz po wilgotnej czy ośnieżonej drodze i masz opcję zebrania się z 20km/h i wyprzedzenie 2 tirów to już 140hp różnicy gdzieś idzie w gwizdek.

To wszystko potwierdza tylko moją teorię, że Audi nieco "przedobrzyło" z modelami S.

Zwyczajnie za dobre wyszły, a im ktoś ma większe możliwości wyboru auta tym lepiej liczyć potrafi :wink:

Może nie przedobrzyli z modelami S tylko opuścili się z RS`ami:wink: RS`a B8 chciałbym w takiej konfiguracji że buda RS`a bo jest przepiękna i silnik z Esy:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soolek, czytałem to ale i tak wielu twierdzi że S6 to żadna konkurecja dla M5. Ja uważam że skoro S6 podejmuje rękawice to RS6 rozpiździ i Monachium i Stuttgart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soolek, czytałem to ale i tak wielu twierdzi że S6 to żadna konkurecja dla M5. Ja uważam że skoro S6 podejmuje rękawice to RS6 rozpiździ i Monachium i Stuttgart

Jest na to spora szansa, bo upalają Ring w upstrzonej wersji:wink:

Tak czy siak, nic nie zmieni faktu, że S6 wyszło świetne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S6 C7 to świetne auto, ale bezpośrednim konkurentem dla F10 i E63 będzie dopiero RS6 C7 i wtedy będzie można porównywać, która marka jest "zwycięzcą".

Moim zdaniem nowe S6 to namiastka RS6 za umiarkowane pieniądze, tym bardziej, że osiągi ma bardzo zbliżone do top 1 konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory faktycznie S6 nie było konkurencją dla M5 i AMG, ale chyba coś się zmieniło.

Szymieniu, a nie planujesz jakichś odwiedzin hamowni?

Pytam, bo jak na moc katalogową to ten samochód robi za duży przeciąg, szczególnie w porównaniu z wyżej wspomnianymi.

Może jakieś porządne gratisy otrzymują?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...