Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Vario, ręka ręką ale prosze Cie .... CS tu był :wink: Co nie zmienia faktu, że i shot dobry i a7 też dopieszczone :thumbup1:

Sorki za ota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EOT jak ktoś chce to mogę dostarczyć RAWy i skończą się spekulacje na temat obróbki fotek

szymeniu wracając do traktowania białego lakieru to Makki jest specem, możesz z nim zagadać czym i jak potraktować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vario, ręka ręką ale prosze Cie .... CS tu był :wink: Co nie zmienia faktu, że i shot dobry i a7 też dopieszczone :thumbup1:

Sorki za ota.

obróbka to suwaczek "clarity" oraz kontrast. Nienaturalny efekt bierze się z tego, że autko oświetliłem dwiema mocnymi lampkami. Dlatego na niebie zostało tyle szczegółów. Z tą samą ekspozycją i bez lamp audi miałoby czarny i niedoświetlony przód. Sekretów żadnych nie ma :)

A S6 C7 kosa. Jak byś był w okolicy to zapraszam na fotki hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier**le czy już nawet tutaj na forum zapadła tendencja do zaglądania komuś do portfela? Choćby nawet tatuś, babcia czy teściowa kupili mu ten samochód to co to kogo obchodzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że i tu na wzór forum A6 dysusja zeszła na jeden temat :kwasny::thumbdown:

Nie pisałem na A6, bo ale tu napiszę - nice car Szymek :thumbup1:

Kolega czeka do listopada żeby puścić taką do zamówienia na przyszły rok z MY2013.

Długo czekałeś na swoją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 Miesiące czekania, ale model year będzie ten sam 2013 bo ja mam auto z września 2012 czyli modelowo 2013, tyle że kolega będzie z rocznikiem do przodu :) za to moja pierwsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 Miesiące czekania, ale model year będzie ten sam 2013 bo ja mam auto z września 2012 czyli modelowo 2013, tyle że kolega będzie z rocznikiem do przodu :) za to moja pierwsza ;)

Moja bedzie pierwsza po liftingu, bo za ok. 2-3lata przesiadę się pewnie do czegoś mniejszego :wink:

No chyba że się szybciej C7 zestarzeje i wcześniej lifting zrobią, to pierwszy nie będę, bo nie wyobrażam sobie nim jazdy z 2dzieci z czego jedno "wózkowe" i psem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymeniu wracając do traktowania białego lakieru to Makki jest specem, możesz z nim zagadać czym i jak potraktować

Dokładnie, pogadaj z nim tak jak vario polecił, dowiesz się kilka ważnych informacji od największego wariata od pielęgnacji auta na forum :kox:

:arrow2:http://a4-klub.pl/audi-a4-b8-76/all-b8-bialo-czarna-2-0tdi-170km-qava-51233/index66.html#post2778046

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie wiem jak Wy czytacie posty Panowie:facepalm:, wyraźnie napisał:

Już miałem cosik robić, ale i tak mam prawe lustro do wymiany bo przypiź...łem w sarnę. Na zimę dostanie tylko wosk tak z 3 warstwy, żeby nie żarło lakieru. A na wiosnę mój "zaufany człowiek" zrobi co trzeba.

P.S moją dawną A6 też On robił i nikomu innemu nie dam dotknąć Kosmetyka aut :: Zobacz temat - Audi A6 avant misano red pearl effect

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pier**le czy już nawet tutaj na forum zapadła tendencja do zaglądania komuś do portfela? Choćby nawet tatuś, babcia czy teściowa kupili mu ten samochód to co to kogo obchodzi?

ojj są tacy ludzie na tym forum ile ja takich PW podostawałem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nawet na PW takie rzeczy wypisują:doh: to grubo:grin:

A fura faktycznie miażdzy:thumbup1: widać że przemyślany zakup, oby bezawaryjnie służyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie przesadzajcie z tym zagladaniem do kiesxeni , nikt nikomu nigdzie nie zaglada przecietnego 20 paro latka zazwyczaj nie stac na samochod za 1:10 tej kwoty wiec nie widze nic zlego w zapytaniu jaki byl klucz do sukces.kolega sie podzielil wiec nic tylko brac przyklad!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz nie przesadzajcie z tym zagladaniem do kiesxeni , nikt nikomu nigdzie nie zaglada przecietnego 20 paro latka zazwyczaj nie stac na samochod za 1:10 tej kwoty wiec nie widze nic zlego w zapytaniu jaki byl klucz do sukces.kolega sie podzielil wiec nic tylko brac przyklad!

Dokładnie jestem tego samego zdania! Po prostu ma chłopak głowę na karku i żyłkę do biznesu.. Kurcze aż sam nabrałem większą chęć do pracy bo jak widać marzenia się spełniają ;)

Ja również gratuluję autka :D i życzę bezproblemowej eksploatacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie mam pretensji do nikogo, napisałem mniej więcej co i jak. Wykorzystałem odpowiedni moment i sytuację która akurat wtedy była, po prostu czasem jest potrzebne jeszcze "szczęście" i mi się udało. A to że ktoś myśli że tatuś mi za sponsorował to akurat mam w doopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko pogratulować zaradności, nie ma to jak w przeciągu 2,5roku przesiąść się z A4 B6 na S6 C7 :hi:

widzę myślisz o chipie, nie boisz się utraty gwarancji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko nie mam pretensji do nikogo, napisałem mniej więcej co i jak. Wykorzystałem odpowiedni moment i sytuację która akurat wtedy była, po prostu czasem jest potrzebne jeszcze "szczęście" i mi się udało. A to że ktoś myśli że tatuś mi za sponsorował to akurat mam w doopie

Jak to się mówi czasem potrzeba tego "bożego pierwiastka" ;) a ile już tam nalatałeś km nowym nabytkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...