Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

no tak to juz jest ze chodz bys mial niewiadomo jakie auto zawsze znajdzie sie ktos kto bedzie mial szybsze/lepsze najlepiej cieszy sie tym co sie ma bo inaczej bedziesz nieszczesliwym czlowiekiem :wink: a tak na powaznie mozesz jeszcze sporo poczekac np; 1.6 TDI zlamali dipero po 4 latach.Z cennika mi wyglada ze nie wiem czy ba twoim miejscu nie wybral bym 3.0 TDI bi-turbo jak bym jeszcze raz kupowal , ten ja robia to na lus roznca w cenie to niecale 20K no i 400KM z twojego a 400 KM z tego TDI to beda dwa inne swiaty.No ale jak ty kupowales to chyba go jeszcze nie bylo ,

nie no śmieje się przecież, że mnie zdenerwował. zawsze będzie ktoś szybszy z większą liczbą KM...

a co do zakupu 3.0tdi 313KM to i tak bym nie kupił diesla nawet jeśli jeszcze rok na program będę czekał i tu faktycznie jestem wkur.... że tam już jest program a do mnie dalej nic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiedziałem że to zauważysz i zaraz pewnie będziesz chciał to wyrezać u siebie w B8 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że to zauważysz i zaraz pewnie będziesz chciał to wyrezać u siebie w B8 :naughty:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to kurfa możliwe:shock3: M5 ma 4.4sek do setki a ta eSa łapie w 3,7sek:shock3: Chyba pierwszy raz Audi podało zawyżone przyspieszenie niż jest faktycznie:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne dostali do testów sztuke z lekkim bonusem, co jest normą i b.często sie zdarza. Nie zienia to faktu, ze osiagi i potencjał powala na kolana :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to kurfa możliwe:shock3: M5 ma 4.4sek do setki a ta eSa łapie w 3,7sek:shock3: Chyba pierwszy raz Audi podało zawyżone przyspieszenie niż jest faktycznie:decayed:

Kiedyś dawali bonusy w postaci koni w AJMach, teraz dają bonusy w postaci zawyżonych czasów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę - bo co na to mocniejsze i lżejsze R8 V10? coś się komuś pomieszało :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

preczytalem caly watek, jestem w szoku, nie bede ukrywal, meega zazdroszcze i szczerze gratuluje, pora cos zrobic ze swoim zyciem, aby tez sie czyms takim podobnym cieszyc;)

cud, miod i orzeszki, rewelka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno pisałem ze to niemozliwe.Nie z ta moca nie przy takiej masie.Nierealne.

Jestem tego samego zdania, nie jestem przekonany czy zmodzone zbliży się do 4s.

Zresztą 0-100 nie wiele pokazuje bo to zbyt krótki czas, więc najmniejszy błąd powoduje odchyły.

0-200, 100-200 lub 0-1000m pokazuje moc.

S6 ma mieć 0-200 15.7, moja a4 30s:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno pisałem ze to niemozliwe.Nie z ta moca nie przy takiej masie.Nierealne.

Jestem tego samego zdania, nie jestem przekonany czy zmodzone zbliży się do 4s.

Zresztą 0-100 nie wiele pokazuje bo to zbyt krótki czas, więc najmniejszy błąd powoduje odchyły.

0-200, 100-200 lub 0-1000m pokazuje moc.

S6 ma mieć 0-200 15.7, moja a4 30s:facepalm:

S8 ma 4.2 wiec po programie na 550KM bez problemu da rade 4 sek zrobic. Fabrycznie ma 4.7 bez LC wiec z zalaczonym jakieś 4.5 bez problemu powinno być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łosz matko kochana....Chłopie rispekt !!! 23 lata i S6 C7!! Nie wiem co robisz ale widocznie dobrze to robisz iż stać cię na takie autko .Zazdroszczę ci !!! Na bogato , jak w tym wieku myślałeś nad takimi autami jak Prosiaki , Lambo i inne :kox: zakupem za gotówkę , własnoręcznie zarobioną ...dobra ja uciekam kopać ten podkop pod ten bank ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

---------- Post dopisany at 00:25 ---------- Poprzedni post napisany at 00:25 ----------

Łosz matko kochana....Chłopie rispekt !!! 23 lata i S6 C7!! Nie wiem co robisz ale widocznie dobrze to robisz iż stać cię na takie autko .Zazdroszczę ci !!! Na bogato , jak w tym wieku myślałeś nad takimi autami jak Prosiaki , Lambo i inne :kox: zakupem za gotówkę , własnoręcznie zarobioną ...dobra ja uciekam kopać ten podkop pod ten bank ....

:grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow !!! nie wolałeś S7 ??

Zacznie się teraz dyskusja o gustach i guścikach, ale ktoś tutaj trafnie już gdzieś na forum napisał, że A7 z tyłu wygląda jak skoda 105... Niestety się z tym zgadzam, na żywo przyjemnie ten tył jak dla mnie nie wygląda :kwasny::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...