Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Klysek89, sformułuję to tak: wczoraj poszedłem spać o 1 (papierowe roboty) wstałem o 8, dzień święty uświęciłem o 10 a o 11 wyjeżdżałem już do Poznania i wróciłem o 20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tata bogaty, tatko kupił

a nawet jeśli to co? tak, jak Włodek napisał.. kogo to obchodzi :whistling:

jedrekx na żartach się nie znasz ?

mnie po prostu wkurza takie gadanie..

Nie denerwuj się,spokojnie f010.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klysek89, sformułuję to tak: wczoraj poszedłem spać o 1 (papierowe roboty) wstałem o 8, dzień święty uświęciłem o 10 a o 11 wyjeżdżałem już do Poznania i wróciłem o 20

to zwracam honor :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klysek89, sformułuję to tak: wczoraj poszedłem spać o 1 (papierowe roboty) wstałem o 8, dzień święty uświęciłem o 10 a o 11 wyjeżdżałem już do Poznania i wróciłem o 20

a do Kościoła kiedy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaju182 na pneumacie był na auto jak robiłe zdjęcia, a pod domem mam takie dziury jak w Warszawie przy budowie metra

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Skrab na 10 a o 10.46 się skończyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaju182 na pneumacie był na auto jak robiłe zdjęcia, a pod domem mam takie dziury jak w Warszawie przy budowie metra

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

Skrab na 10 a o 10.46 się skończyło :)

Spoko luz, wiem o co chodzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klysek89, sformułuję to tak: wczoraj poszedłem spać o 1 (papierowe roboty) wstałem o 8, dzień święty uświęciłem o 10 a o 11 wyjeżdżałem już do Poznania i wróciłem o 20

A człowiek musi zapie....lac na budowie i jeszcze teraz zima idzie a065.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

kiedy odwiedzisz Świecie?

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:16 ----------

co bym pampersów nakupował :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIŚNIA, jeśli dobrze pójdzie to w tym tygodniu czwartek lub piątek ale to zależy od klientów którzy przylatują do Gdańska i potem przyjeżdżają do CSW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie porównujcie potencjału RS6 C6 do S6 C7 bo póki co nie ma żadnych testów, wyników etc. Co prawda o C6 już coś tam wiemy ale C7 to exotyk pod tym względem. Nie patrz na ABT, MTM czy inne firmy bo to bajki wyssane z palca. Robią samochody za grube $$$$ a na ulicy wychodzą inne rzeczy. Nawet jak napiszą że zrobią ci z tego auta 650 czy 700 to raczej mało prawdopodobne. Przykład kilku rs6 robionych przez Adama czy gtr Stana pokazał że ich samochody i deklarowane moce to bajki i pic na wode. Na twoim miejscu poczekałbym aż w Polsce ktoś ogarnie soft do tego - myślę że najlepiej w tym temacie udać się do Adama. Nie wiem czy masz świadomość utraty gwarancji no chyba że ci na niej nie zależy. Bardzo jestem ciekawy różnic silnikowych w porównaniu do RS6 C6. Jeśli nie ma niewiadomo jakich różnic i budową podobne to myślę że po drobnych zabiegach w odpowiednich rękach jest więcej do ugrania:wink: Z tego co Adam pisał to bez ruszania dołu jest potencjał 1k lekką reką. Ale to tylko dywagacje. Kwestia na ile to bliźniacze jednostki.

To chyba całkiem nowa jednostka a w C6 siedział uturbiony silnik z Gallardo z FSI:wink:

Do gallardo to mu podobno dużo brakuje:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIŚNIA, jeśli dobrze pójdzie to w tym tygodniu czwartek lub piątek ale to zależy od klientów którzy przylatują do Gdańska i potem przyjeżdżają do CSW

bede czekał z chlebem i solą :polew: i rolka papieru z Mondi na pamiątke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oszczędnie 12L , normalnie 13,5-14, z butem w podłodze 18

tyle to mi mój akn łyka .....chyba go aż tak nie gonisz skoro takie spalanko :whistling::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIŚNIA, jeśli dobrze pójdzie to w tym tygodniu czwartek lub piątek ale to zależy od klientów którzy przylatują do Gdańska i potem przyjeżdżają do CSW

bede czekał z chlebem i solą :polew: i rolka papieru z Mondi na pamiątke

Wiśnia przyłącze się do Ciebie i chyba trawę na zielono będziemy malować przy Lotosie :polew::polew:

Patrze na zdjęcia i uwierzyć nie mogę, brak słow...bezawaryjności i szerokości :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...