Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Najs... A powiedz mi jak wygląda odszranianie przednich lamp? Skoro są to lampy full LEDowe, które nie wytwarzają jak wszyscy wiemy ciepła, to jak to jest rozwiązane, są jakieś kanały w środku lampy i puszczony nadmuch ciepłego powietrza, czy klosz jest po prostu ogrzewany nitkami, tak jak to jest rozwiązane z szybami? Założę się, że wielu to ciekawi :hi:

---------- Post dopisany at 19:23 ---------- Poprzedni post napisany at 19:22 ----------

No to jak jedna ma 18, to do wzięcia, z drugiej kurator za rok łape ściągnie, to można też brać :decayed::decayed::decayed:

albo za tescia sie brac :polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Łosz k**wa :nabijasie: kolacja na matrycy :nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lampy są gicio świecą ekstra a doświetlanie po prostu mega tym bardziej że same regulują snop światła zależnie od prędkości, problem będzie jak się zdupi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widziałem jeszcze tylu użytkowników przeglądających ten wątek Szymeniu jak by ci było stawiać to by było ciężko opić tyle ludzisków a065.gif

skrab,

126tomek,

abram,

antonio,

Arek956,

arts_ch1,

Bieniek,

cacek89,

cougarr2,

Cyrkiel,

danielom,

dawkol-d1,

dobry1,

dominikt1,

dziadek,

erOl,

gizmo8,

janjazda,

jedrekx,

kaju182,

Kakt00z,

Kimi,

kladek,

KmK,

kondi30,

luck109,

melman_zyrafa,

musti,

mystic.pl,

norbi3000,

Nowak_zg,

PABLO,

pawel1380,

Prezes_CCCO,

rafalekx,

spknet,

szymeniu,

tomek881025,

turdzi,

WIŚNIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja napiszę troszkę inaczej :wink:

Auto nie w moim guście ale to dlatego że mi się c7 sedan nie podoba - jak ktoś już tu wspomniał ten tył mnie razi i jak nie lubię kombi to w c7 akurat mi się bardziej podoba ... ale i tak zazdroszczę silnika i dźwięku jaki wydaje...

Gdyby kogoś ciekawiła moja opinia to ja dysponując "kupą" kasy kupiłbym Jaguara XFR - no ale to ja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i dlatego kolego dziadek jest tyle marek i modeli żeby każdy wziął to co mu najbardziej odpowiada.

Eee tam wszyscy by się napili i jeszcze by zostało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja napiszę troszkę inaczej :wink:

Auto nie w moim guście ale to dlatego że mi się c7 sedan nie podoba - jak ktoś już tu wspomniał ten tył mnie razi i jak nie lubię kombi to w c7 akurat mi się bardziej podoba ... ale i tak zazdroszczę silnika i dźwięku jaki wydaje...

Gdyby kogoś ciekawiła moja opinia to ja dysponując "kupą" kasy kupiłbym Jaguara XFR - no ale to ja :wink:

EEEEEEtaaammmmm cicho byyyyydź :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto, choć cholera nie mogę się nadal do tyłu przekonać, mimo wszystko to co z przodu pod maską jest wystarczająco przekonujące :)

Z tym S6 jest nieco podobnie jak z s4, atrakcyjne cenowo względem parametrów, a nie odbiega znacznie od rs, aż tyle, żeby tyle dokładać.

BMW m5 F10 jakoś bardzo mi pasuje, ale odstraszająco działa na mnie fwd, mimo iż szybkie na torze to w codziennej eksploatacji, z rodziną jednak bezpieczeństwo czynne awd jest bardzo istotne.

Ta S6 jest niewiele wolniejsza od rs6 c6, a potencjał ma ogromny skoro 650-700ps jest realne.

Jestem pod wrażeniem:wink:

to co oferuje ten samochod za czynajacy sie od 360 tys. o ile sie nie myle trzeba nazwac okazja.I co najwazniejsze tam gdzie w M5 i E63 zaczynasz zakladac pampersa chcac jechac szybciej w S6 lecisz sobie z rodzina prowadzac auto jedna reka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto, choć cholera nie mogę się nadal do tyłu przekonać, mimo wszystko to co z przodu pod maską jest wystarczająco przekonujące :)

Z tym S6 jest nieco podobnie jak z s4, atrakcyjne cenowo względem parametrów, a nie odbiega znacznie od rs, aż tyle, żeby tyle dokładać.

BMW m5 F10 jakoś bardzo mi pasuje, ale odstraszająco działa na mnie fwd, mimo iż szybkie na torze to w codziennej eksploatacji, z rodziną jednak bezpieczeństwo czynne awd jest bardzo istotne.

Ta S6 jest niewiele wolniejsza od rs6 c6, a potencjał ma ogromny skoro 650-700ps jest realne.

Jestem pod wrażeniem:wink:

to co oferuje ten samochod za czynajacy sie od 360 tys. o ile sie nie myle trzeba nazwac okazja.I co najwazniejsze tam gdzie w M5 i E63 zaczynasz zakladac pampersa chcac jechac szybciej w S6 lecisz sobie z rodzina prowadzac auto jedna reka.

I za to kochamy nasze audi :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o to właśnie chodzi Turdzi, że nie trzeba wywalać wagonu hajsu żeby troszku polatać. A jak pozwolą możliwości techniczne to zrobimy tak żeby troszeczku pogoniło M5

A co do możliwości tego moturu, to Bentley GT ma 510PS, S8 ma 520PS a ja tylko 420, także spoko powinno się dać coś wyrzeźbić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z chęcią wpadnę, ale ja dzisiaj (można powiedzieć) byłem w pracy do 20.

za tydzień jest o 18, zapraszamy, frekwencja będzie dobra :grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie porównujcie potencjału RS6 C6 do S6 C7 bo póki co nie ma żadnych testów, wyników etc. Co prawda o C6 już coś tam wiemy ale C7 to exotyk pod tym względem. Nie patrz na ABT, MTM czy inne firmy bo to bajki wyssane z palca. Robią samochody za grube $$$$ a na ulicy wychodzą inne rzeczy. Nawet jak napiszą że zrobią ci z tego auta 650 czy 700 to raczej mało prawdopodobne. Przykład kilku rs6 robionych przez Adama czy gtr Stana pokazał że ich samochody i deklarowane moce to bajki i pic na wode. Na twoim miejscu poczekałbym aż w Polsce ktoś ogarnie soft do tego - myślę że najlepiej w tym temacie udać się do Adama. Nie wiem czy masz świadomość utraty gwarancji no chyba że ci na niej nie zależy. Bardzo jestem ciekawy różnic silnikowych w porównaniu do RS6 C6. Jeśli nie ma niewiadomo jakich różnic i budową podobne to myślę że po drobnych zabiegach w odpowiednich rękach jest więcej do ugrania:wink: Z tego co Adam pisał to bez ruszania dołu jest potencjał 1k lekką reką. Ale to tylko dywagacje. Kwestia na ile to bliźniacze jednostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fura szczerze mi sie wizualnie z wierzchu nie podoba jak bym byl wypas siksa nie wyrwal bys mnie :grin::thumbdown: jedynie co to moc urywa suty i wnetrze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się bardzo podoba wizualnie. mam nadzieję, że C7 to moje kolejne auto tylko, że w dieslu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z modami mi się nigdzie nie pali, ABT'a podałem jako przykład, z MTM rozmawiałem i powiedzieli że dopóki testują to nic nie powiedzą. Oficjalnych wieści na razie brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne auto, choć cholera nie mogę się nadal do tyłu przekonać, mimo wszystko to co z przodu pod maską jest wystarczająco przekonujące :)

Z tym S6 jest nieco podobnie jak z s4, atrakcyjne cenowo względem parametrów, a nie odbiega znacznie od rs, aż tyle, żeby tyle dokładać.

BMW m5 F10 jakoś bardzo mi pasuje, ale odstraszająco działa na mnie fwd, mimo iż szybkie na torze to w codziennej eksploatacji, z rodziną jednak bezpieczeństwo czynne awd jest bardzo istotne.

Ta S6 jest niewiele wolniejsza od rs6 c6, a potencjał ma ogromny skoro 650-700ps jest realne.

Jestem pod wrażeniem:wink:

to co oferuje ten samochod za czynajacy sie od 360 tys. o ile sie nie myle trzeba nazwac okazja.I co najwazniejsze tam gdzie w M5 i E63 zaczynasz zakladac pampersa chcac jechac szybciej w S6 lecisz sobie z rodzina prowadzac auto jedna reka.

BTW napędu, tu jest napisane co nieco np a7 :

Motocaina.pl - Napęd quattro i systemy w Audi A7 Sportback - zasada działania + film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...