Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko... co do planów na mody, to tylko tak jak pisałem wydech, IC i strojenie tak w 700 PS celujemy.

Gdzie planujesz robic program ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ładne auto jak każda C7:thumbup1: 3 dni temu widziałem na żywo jak te światła świecą i dają nieźle po oczach.

przed kupnem rozważałeś też inne samochody? za cenę tego samochodu mogłeś mieć auto innej marki i z motorem ponad 600 PS. co cię przekonało do S6 C7?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie w MTM w DE. To zależy od tego co powiedzą, na razie testują. Za 2-3 tygodnie będziemy coś wiedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::shock3::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina: Super fura,marzenie kazdego forumowicza!!!Gratulacje zakupu i bezawaryjnosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed kupnem rozważałeś też inne samochody? za cenę tego samochodu mogłeś mieć auto innej marki i z motorem ponad 600 PS. co cię przekonało do S6 C7?

Sluszna uwaga tym bardziej ze auto robiace setke dobrze ponizej 5sek uznane jest za wolne no ale skoro hothatche schodza dzis do 6 sek to moze faktycznie.Piekne auto w avancie idealne dla mnie pod kazdym wzgledem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy obok eski widzę a4 allroad fl ?

Wiesz może jak duża jest doplata za sportowy wydech i carbony przy konfiguracji auta ?

BTW wczoraj szwagier zajechał nową 528i biturbo i jak na te auto przy tej mocy to pozytywnie zaskoczyły mnie hamulce. Tarcze ogromne, wentylowany tył i tak na oko to tarcza tylna miała z 350mm średnicy, zaciski jakieś wielotłoczkowe. Jak tak patrze na wszyskie nowe audi to poza ceramiką, heble to teraz najsłabsza strona tej marki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łooooo Pany, aleś Cie mnie pytaniami zasypali. Po kolei. Co do zakupu to rozważałem auta przede wszystkim najnowocześniejsze technologicznie, najświeższe modele samochód miał być szybki, ale jednocześnie praktyczny. RS6 odpadło ze względu na wiek (stary model) , Panamera wersje (4S, GTS) za drogie w stosunku do tego co oferują, wersja Turbo to już przesada cenowa. Mercedes mi się nie widzi poza tym jedyne co mogło by być to E63 AMG ale to wolnossak i nic nie pomodzimy. CLS AMG za drogi i niestety przy dwójce dzieci mało praktyczny. BMW M5 niestety potwierdzę że doopy to nie urywa a 6 stów krzyczą. Oczywiście wchodziły w grę zabawki typu SLS, Gallardo, 911, czy chociażby GTR ale po prostu ja chcę mieć auto uniwersalne a nie tylko do zabawy. Zresztą na zabawki przyjdzie czas. Następny przystanek RS6, S6 jest pierwszą w PL zamawianą oficjalnie itp. poczekamy i zrobimy to samo z RS'ką. A brałem pod uwagę RS4 Avant, ale niestety mało miejsca i wolnossak, a więc żeby to jechało to cały dolot do roboty.

Obok stoi Q3, co do hamluców to są mega. Nie znam rozmiarów tarczy ale najmniejsza felga to 19' dla zwykłych, i 20' dla ceramiki. Nie opłaca się ceramika, bo kosztuje 4 dychy, a najlepsze zestawy wyczynowe (do tego auta) Brembo chodzą po około 20 koła. Zresztą na standardowych hamuje w miejscu, a na tor się na razie nie wybieram.

Setka zrobiona w 3,9 z LC na rozgrzanych kapciach

LED ma barwę białą wpadającą w odcień zielono niebieski, inaczej tego nie potrafię wytłumaczyć trzeba obejrzeć na żywo :D

A i kaganiec ma na 270 ehh...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy obok eski widzę a4 allroad fl ?

Wiesz może jak duża jest doplata za sportowy wydech i carbony przy konfiguracji auta ?

BTW wczoraj szwagier zajechał nową 528i biturbo i jak na te auto przy tej mocy to pozytywnie zaskoczyły mnie hamulce. Tarcze ogromne, wentylowany tył i tak na oko to tarcza tylna miała z 350mm średnicy, zaciski jakieś wielotłoczkowe. Jak tak patrze na wszyskie nowe audi to poza ceramiką, heble to teraz najsłabsza strona tej marki.

Obok S 6 stoi Q3 jak sie niemyle??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Świecia w przyszłym tygodniu :D

o proszę :decayed: jak możesz to daj znać, chętnie bym podjechał zobaczyć jeśli można.. :slina: a ja Cię uraczę widokiem mojej A5tki :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...