Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

oszczędnie 12L , normalnie 13,5-14, z butem w podłodze 18

tyle to mi mój akn łyka .....chyba go aż tak nie gonisz skoro takie spalanko :whistling::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Jeśli AKN Ci tyle łyka, to wiedz, że coś się dzieje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Arturo Krapkowice Wrocław w piątek około 23 od zjazdu co zjazdu 14 minut średnio 240km/h i spalanie 18,4

Nie mogę się doczekać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oszczędnie 12L , normalnie 13,5-14, z butem w podłodze 18

tyle to mi mój akn łyka .....chyba go aż tak nie gonisz skoro takie spalanko :whistling::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

Jeśli AKN Ci tyle łyka, to wiedz, że coś się dzieje :decayed:

.....nudą wieje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i najważniejsze podłącz waga i skasuj błedy bo cała deska się świeci na pomaranczowo. pewni bity był:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i najważniejsze podłącz waga i skasuj błedy bo cała deska się świeci na pomaranczowo. pewni bity był:grin:

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturo Krapkowice Wrocław w piątek około 23 od zjazdu co zjazdu 14 minut średnio 240km/h i spalanie 18,4

spoko luz ....wiem jak to jest lecieć w sznurku aut ...czasem człowiek nie pogoni nawet jakby chciał bo go inni shamowywują :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba, roz.ebałeś system... W piątek wiozłem żone do teściów, syn prawie dwa latka siedzi z tyłu. Wyjeżdżam na autobahne "dynamic" i ogień. Reakcja mojego syna "Tato buzia, bo gzmi"

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

Kagana da radę moj się zatrzymuje na 278, inne na 269, ale po prostu na razie nie mam gdzie tego zrobić. Bez kagańca wyciąga 308

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buba, roz.ebałeś system... W piątek wiozłem żone do teściów, syn prawie dwa latka siedzi z tyłu. Wyjeżdżam na autobahne "dynamic" i ogień. Reakcja mojego syna "Tato buzia, bo gzmi"

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:36 ----------

Kagana da radę moj się zatrzymuje na 278, inne na 269, ale po prostu na razie nie mam gdzie tego zrobić. Bez kagańca wyciąga 308

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie po prostu wkurza takie gadanie..

Wkurza Cię bo zapewne znając życie to na uczelni też tak mówią o Tobie jak zobaczyli młodego kolesia w A5 :decayed: Nic na to nie poradzisz taka jest kultura u nas, ale z drugiej strony jak ktoś ma 19-23 lata i śmiga autem za 150-400 tys zł to musi być prze uj by sam na to zarobił :kox:

Nie ma co nad tym rozmyślać, zazdroszczę Szymonowi że tak a nie inaczej mu się układa i śmiga wypasem, cieszmy się razem z nim i super że dzieli się z nami tym wypasem :wink4:

Czekam tylko jak ktoś się pojawi na forum z R8 :naughty:

Co do spalania to nowe silniki są rewelacyjne przy takiej mocy i pojemności pali 1-2 litry więcej niż moje poczciwe 2.6 V6 :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede czekał z chlebem i solą :polew: i rolka papieru z Mondi na pamiątke

Szymek, patrz co już z niektórymi robisz na forum :grin::grin::grin::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie specjalnie, to tak wyszło samo. Nie myślałem że to forum tak żyje

Ja też szukając audi zarejestrowałem się na a6, chwilkę tam pobyłem, jak trafiłem tutaj to spodziewałem się tej samej ciszy, a tu widzisz sam co się dzieje - i tak się zaraziłem na amen :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie specjalnie, to tak wyszło samo. Nie myślałem że to forum tak żyje

Nie zaryzykuję stwierdzeniem że jeśli nawet zmienisz markę to i tak tutaj zostaniesz jeśli jeszcze bliżej poznasz miłą i jedyną w swoim rodzaju atmosferę jaka na A4 Klub Polska panuje :naughty:

Już nie mówię jak byś na własnej skórze poczuł atmosferę prawie 200 osób w jednym miejscu na zlocie urodzinowym w Bukowinie Tatrzańskiej :kox:

Przy okazji masz porównanie z forum A6 jak tu a tam to wszystko wygląda :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie specjalnie, to tak wyszło samo. Nie myślałem że to forum tak żyje

Nie zaryzykuję stwierdzeniem że jeśli nawet zmienisz markę to i tak tutaj zostaniesz jeśli jeszcze bliżej poznasz miłą i jedyną w swoim rodzaju atmosferę jaka na A4 Klub Polska panuje :naughty:

Już nie mówię jak byś na własnej skórze poczuł atmosferę prawie 200 osób w jednym miejscu na zlocie urodzinowym w Bukowinie Tatrzańskiej :kox:

No dokładnie ja byłem dopiero raz na Ogólnopolskim ale to jest jak epidemia jakaś oczywiście melduję się na następnym zlocie:decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...