Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Przerobka anglika na wersje europejska


szabelek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam kilka pytan w zwiazku z przerobieniem Audi A4 z anglika na wersje europejska.

Sprawa wyglada tak. Posiadam Audi A4 '96r, które juz zwyczajnie sie wyeksploatowalo i wg. mnie nie warto go remontowac. Nie widzi mi sie za bardzo remont silnika,skrzyni biegow, usuniecie korozji i wielu innych usterek. Postanowilem kupic Audi A4 po lifcie w wersji angielskiej i stare auto wykorzystac jako dawce . Tutaj chcialbym zadac kilka pytan:

1. Jakimi zasadami kierowac sie podczas zakupu i calego procesu przerobki,zeby nie odmowiono mi prawa do zarejestrowania auta w polsce?

2. Czy cala przerobke moge wykonac sam,bez oddawania auta do jakiegos fachowca?Potrzebny jest jakis papier potwierdzajacy przerobke?

3. Znajde w internecie jakis poradnik dot. procesu przerobki auta?

Jesli macie jeszcze jakies uwagi dotyczace tego jakie problemy mnie moga spotkac to prosze pisac.

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym bardziej że chcesz kupic angola polifta a wsadzic do niego wnętrze przedlifta:thumbdown: jak sie bawic w przekładki to celować w B6:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie macie racje.Troche roboty i klopotow by z tym bylo wiec lepiej nawet poczekac troche zeby kase odlozyc i kupic B6 :) tak zrobie. Dzieki chlopaki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...