Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Włącznik świateł


mario911

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie proszę o pomoc w ustaleniu numeru włącznika świateł w moim B6. Auto jest modelowo 2003r., fabryczny ksenon ze spryskiwaczami. Miałem kiedyś problem z niedziałającymi spryskiwaczami i nie mogłem tego ogarnąć. Światła przeciwmgielne świecą tylko przy włączonych światłach postojowych. U mnie jest włącznik z B7 (z zielonym podświetleniem) a potrzebuję założyć ori.

Pozdrawiam Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za ekspresową pomoc :) Po krótkim rozpoznaniu na allegro mam jeszcze jedno pytanie. Z racji że na rynku wtórnym oferowane są raczej same obskubane ogryzki a mój obecny jest w stanie idealnym czy istnieje możliwość przełożenia plastikowych elementów między przyciskami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co masz wymieniać włącznik skoro ten masz idealny? Jeśli jest od B7 to musisz tylko poszczególne piny przełożyć i wszystko będzie działało. W podlinkowanym temacie znajdziesz odpowiedź.

Zielone podświetlenie występowało w Skodzie a nie Audi. Wyjmowałeś w ogóle ten wyłącznik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wyjmowałem ten włącznik. Jest to 8E0 941 531 C. Ikonka od świateł pozycyjnych jest koloru ZIELONEGO, czyli tak jak jest opisane w podlinkowanym temacie jest to ewidentnie z B7 :). Z pinami raczej sobie nie poradzę więc pozostaje wymiana.

Dzięki za podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sobie nie poradzisz? To jest banalna sprawa, przekładasz jeden pin i wszystko hula. O ile pamiętam pin 11 do pinu 13 i zaczną Ci normalnie działać światła mijania i wraz z nimi halogeny.

Tu masz jak wyjmować piny:

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b6-b7-modul-centralnej-elektryki-wlacznik-swiatel-czujnik-swiatla-clh-138327/index47.html#post2985887

Jeśli sobie nie radzisz z takimi rzeczami to podbij na jakiegoś spota w Twojej okolicy, koledzy na pewno Ci pomogą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...