Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:shock3: no to poszalał z tymi nm
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

przyszły hebelki od Siemiana :) zaciski od 3.0tdi przód 312mm, tył 288mm, nowe tarcze Zimmermana i klocki ori audi, w tygodniu może się założy ;-)

23034125.jpg

Opublikowano

Jaki koszt takiej zabawy z heblami? przod i tyl wieksza widze

Opublikowano
przyszły hebelki od Siemiana :) zaciski od 3.0tdi przód 312mm, tył 288mm, nowe tarcze Zimmermana i klocki ori audi, w tygodniu może się założy ;-)

http://img27.imageshack.us/img27/4057/23034125.jpg

320mm a nie 312mm :whistling:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Prowokacja, jasne że 320 :P

---------- Post dopisany at 19:28 ---------- Poprzedni post napisany at 19:19 ----------

wreszcie mogę pochwalić się kilkoma nowinkami :)

1) podświetleniem wizytownika i 'kubka' (mała rzecz, a cieszy)

a43w.jpg

2) jasnym podświetleniem tablicy (polecam http://a4-klub.pl/wnetrze-99/moduly-led-a4-267746/ !!!)

3) dokładką tylnego zderzaka s-line (mam do sprzedania idealną 'zwykłą' dokładkę)

4) nogami nowej żony ;-)

n8tt.jpg

5) gwiazda wieczoru - heble od 3.0tdi kupione od Siemiana, przód 320mm, tył 288mm, tarcze Zimmermana, klocki ori Audi

bw8k.jpg

Opublikowano

Hebelki na wielki plus :thumbup1: nogi też :decayed:

Dokładkę udało się zmienić bez zdejmowania zderzaka ?

Opublikowano
  • Autor

szczerze to nie mam pojęcia, bo wszystko 'się robiło' jak byliśmy w podróży poślubnej :)

Opublikowano
Hebelki na wielki plus :thumbup1: nogi też :decayed:

Dokładkę udało się zmienić bez zdejmowania zderzaka ?

Tak jest najszybciej i najprościej.

Opublikowano

gratki autka i powodzenia w przyszłych modach. mam nadzieje że będe mógł pomóc :decayed::decayed::decayed:

P.S.

Nowa żona to zawsze na jakiś czas coś fajnego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

:decayed:

no dobra, a co teraz by tu fajnego, niedrogiego zrobić w audiczce?:co:

Opublikowano

Wyłącznik airbag pasażera, w niedalekiej przyszłości może się przydać :wink:

Opublikowano
  • Autor

ooo, dobry pomysł, bo mocno pracujemy nad tym, żeby się przydał :D

jak to ogarnąć?

Opublikowano

Trzeba pozbyć się wizytownika (niestety), dokupić "stacyjkę" w schowek + instalację. W deskę zestaw kontrolek i wszystko zakodować:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-instalacja-przelacznika-deaktywacji-poduszki-pasazera-99319/index7.html

Opublikowano
  • Autor

no to może kiedyś to ogarnę, na razie ten mod musi jeszcze poczekać ;) thx

Opublikowano

Ładny samochód, fajne mody i super parametry. Bezawaryjności i jak najszybszego wykorzystania wyłącznika airbaga:decayed:

Opublikowano
  • Autor

thx ;) pracujemy nad tym nieustannie ;)

Opublikowano

masz jakis filmik jak to lata?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nie, ale właśnie zapodałeś dobry pomysł :)

---------- Post dopisany 09-07-2013 at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany 07-07-2013 at 22:35 ----------

taki badziewny filmik dzisiaj nagrałem, z drugiego biegu 30-100 w jakieś 5s, zabawa zaczyna się na większych biegach, ale Legnicką nie wypada szybciej jechać ;)

Opublikowano

no ladnie...ale jest coś czego brakuje nestety przy tej mocy -> Q

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.