Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Czarna Mamba 206KM 440Nm


banan87

Rekomendowane odpowiedzi

To po co Ci diesel ktorego do tego męczysz... Kup benzynioka...

Ma dostęp do czerwonej ropy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To po co Ci diesel ktorego do tego męczysz... Kup benzynioka...

Ma dostęp do czerwonej ropy :decayed:

chyba do kosiarki :decayed:

---------- Post dopisany 22-11-2013 at 20:11 ---------- Poprzedni post napisany 19-11-2013 at 20:30 ----------

Niunia ma wreszcie nowe kompletne sprzęgło :) w BRD wielkiego wyboru nie ma, tylko LUK

oczywiście jazda od razu zupełnie inna, oby temat ślizgającego się sprzęgła szybko nie wrócił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: Ja też zmieniałem sprzęgło z dwumasą parę miesięcy temu i też wpadł LUK. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak? śmiga bez problemu? mamy podobny moment z tego co widzę, niby na wykresie mam 440nm, ale dzisiaj mi spece powiedzieli, że ichniejszy sprzęt może trochę zawyżać i momentu pewnie jest trochę ponad 420:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy sie tak podniecacie tymi momentami, rozrzut kresek na wykresie tego samego auta na roznych hamowniach moze byc przeogromny...

sprzeglo padlo bo bylo juz zmeczone i brd nie byl seryjny co tylko przyspieszylo proces.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja, zapomniałem o tym, że to nie jest seria od co najmniej 2-3 lat, to sprzęgło już miało prawo się odezwać

teraz chodzi cudnie, komfort jazdy jest o wiele lepszy, bez porównania, biegi wchodzą płynnie, auto nie skacze, redukcja jest łatwiejsza

---------- Post dopisany 01-02-2014 at 18:11 ---------- Poprzedni post napisany 23-11-2013 at 14:05 ----------

4 godziny polerki, łapy mi odpadają (ręcznie wszystko), ale efekt jest zadowalający :) niestety jutro ma padać:facepalm:

9zbk.jpg

bckp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się świeci :naughty:

Pierwsze zdjęcie coś się całe nie chce załadować, nie wiem czy to tylko u mnie czy innym też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nic nie będę machał :) małe bananiątko w drodze :D 9 tydzień

we wtorek rozrząd kompletny wymieniłem na ori, doszło też nowe łożysko od kierowcy, buczenia już nie dało się wytrzymać:facepalm:

przydałaby się jeszcze wymiana całego zawieszenia, ale jak o tym żonie powiedzieć:decayed: po tym remoncie jeszcze tylko amorki i auto będę miał jak nowe :)

- DPF out

- swap pompy oleju

- nowe pompowtryskiwacze

- nowe sprzęgło

- nowe kompletne heble (zaciski używane)

,

ale już duuużo modów by się przydało :) marzą mi się xeny, wreszcie parktronic tył, podłokietnik, ledowe oświetlenie w środku... ale skąd mamony tyle brać!?:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na razie nic nie będę machał :)małe bananiątko w drodze :D 9 tydzień

we wtorek rozrząd kompletny wymieniłem na ori, doszło też nowe łożysko od kierowcy, buczenia już nie dało się wytrzymać:facepalm:

przydałaby się jeszcze wymiana całego zawieszenia, ale jak o tym żonie powiedzieć:decayed: po tym remoncie jeszcze tylko amorki i auto będę miał jak nowe :)

- DPF out

- swap pompy oleju

- nowe pompowtryskiwacze

- nowe sprzęgło

- nowe kompletne heble (zaciski używane)

,

ale już duuużo modów by się przydało :) marzą mi się xeny, wreszcie parktronic tył, podłokietnik, ledowe oświetlenie w środku... ale skąd mamony tyle brać!?:facepalm:

Gratulacje :wink:

A co do zawieszenia to musisz powiedzieć że pasuje zmienić co by się żonie podczas ciąży dobrze i komfortowo jeździło a stare zawieszenie już i tak puka i stuka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze lakieru<3. Moj jest tak skurw....ny ze szkoda gadac. Ale mysle ze wpadnie jakas mechaniczna polerka u lakiernika po zalozeniu letnich. Tylko warunki klimatyczne sie unormuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze lakieru<3. Moj jest tak skurw....ny ze szkoda gadac. Ale mysle ze wpadnie jakas mechaniczna polerka u lakiernika po zalozeniu letnich. Tylko warunki klimatyczne sie unormuja

Żeby ten lakiernik nie był taki dobry jak mechanik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój też lakier też jest skur..., ale po takim 4-godzinnym pielęgnowaniu i dobrym aparacie wygląda jak prosto z salonu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazdroszcze lakieru<3. Moj jest tak skurw....ny ze szkoda gadac. Ale mysle ze wpadnie jakas mechaniczna polerka u lakiernika po zalozeniu letnich. Tylko warunki klimatyczne sie unormuja

Żeby ten lakiernik nie był taki dobry jak mechanik :decayed:

Tomek wyczuwam tutaj ironie... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździ ci sie kolego duzo lepiej na tym nowym sprzęgle niż na tym które bylo jak kupiłeś samochód? Jaki masz w tej chwili przebieg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, że lepiej się jeździ, bardziej elastycznie się biegi zmienia, redukcja jest łagodniejsza, no i nie ślizga się przy przyspieszaniu, co jest niezwykle ważne w perspektywie bezpieczeństwa przy wyprzedzaniu

obecnie mam 206tys z groszami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiej firmy wrzuciłeś sprzęgło ?

Ja się zastanawiam nad SAHS'em, bo LUK'a widziałem ze potrafią nowe dwumasy mieć luzy :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do BRD tylko LUK (inne chyba nie wejdzie)

EDIT:

jakie ciśnienie kół robicie? na 17 cali

coś takiego znalazłem: Ciśnienie w oponach dla Audi A4 B7 2,0 125kW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś tam na wlepie w aucie ale nie pamiętam, chyba będzie tak jak w linku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Producent na oponie podaje jakie jest najlepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...