Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi A4 98r 1.9 TDI ;)


kaban99722

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego jak wrzucasz tutaj swoją furę pod ocenę to trochę się wysil a nie tylko linka wklejaj :polew: może jakiś opisik, czy coś :gwizdanie:.

Przypuszczam, że może to być AFN-ik więc za to gratulacje, ale coś więcej trudno powiedzieć, bo mało widać na tych zdjęciach :confused4:

Tak na marginesie co to jest za moda zakładanie na siedzenia tych kamizelek :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokazac wam dowod jak nie wierzycie??

kamizelki nie sciagam, poprostu mi sie nie chce, z takim czyms przyjechala z Włoch

auto jak narazie 220tyś przebiegu, ladnie chodzi, jezdzi, zawieszenie nie wybite:)

wymieniony juz rozrząd i zalozony hak

u nas juz zrobila 4tyś przez 2-3 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zegary tapicerka nadwozie z 96r

czyli z tylu 2 zaglowki

zegary z 96r

kiera z 96r

brak dolnych listew drzwiowych czyli to napewno nie jest auto z 97r ( bo wtedy wprowadzono mody )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadwozie Czarne , troszke w Niemczech nie zadbane bylo, ale cóz..., a z Włoch przyjechało :>, podróżnik jakiś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy pie........cie( cenzura) , również mam takie zegary,kierownica i mam 98rok, kit Ci wciskają

* kolego to nie podworko :rtfm: [Musashi]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co wy pie.......icie, również mam takie zegary,kierownica i mam 98rok, kit Ci wciskają

to widac masz jakiegos skladaka ..... bo pod koniec 97r byla zmiana kiery, zegarow. dodano trzeci zaglowek i listwy na dole drzwi

ps. kaban99722 z tego co widze to auto twojego taty ;> chyba ze ty majac 14 lat smigasz a4 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze błotniki przednie są ze znaczkiem audi, które usunieto po I lifcie

także w dowodzie moze miec te 98r. bo szczególnie niemcy wpisują do dowodów czy ksiazek serwisowych date zarestrowania a nie produkcji, a samo auto napewno jest wyprodukowane do 97r.

sprawdz sobie po vinie

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja z tego co wiem to te komentarze dotyczyly audi i tego rocznika i byly wlasnie odnosnie tego audi....

a jesli te uwagi traktujesz jako wymadrzanie to lepiej nie czytaj forum technicznego .... tam to sie dopiero wszyscy mądrza .... jakby wszystko wiedzieli :polew::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak naprawde gówno wiedza..

no tak My sie nie znamy na niczym :polew:

dziecko neo :cool1:

:th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takich jaj jeszcze nie było w dziale moja A4 :polew:

Kolego Keban99722 zrób konkretne foty i chłopaki będą mogli normalnie sie wypowiadać co do twojej A4 :wink4::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...