Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AEB Q] TyBucowe 1.8TQ. -Swap 2,7 Fake s4 380hp przedlift na listwie CAN :D - updejt na ostatniej

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

je bać radio idź w moc :decayed:

Opublikowano
  • Autor

NIe kuś bo jeszcze bedzie tak ze jak wrócę to go ogołocę wstawię bt i wtedy będzie dopiero....

:grin:


Wpadl setup zimowy. I chyba bardziej mi sie podoba od letniego :facepalm:
10523207_10152563606422746_3850451061022

Niestety fura uziemiona z powodu peknietego ucha mocowania gwintu z tylu, w weekend wpada 1BA na czas wymiany na gwarancjii :facepalm:

10807029_10152562436492746_1379839547_n.

Opublikowano

przynajmniej na 1ba zaspy ci nie straszne beda :wink:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czas tu pozamiatac trochę sie zakurzylo [emoji6]

Opublikowano
  • Autor

Lepiej pędzel weź i przyjedz bo sufit dalej czeka :decayed:


Odkurze jak zacznę męczyć nowe mody :naughty:

Opublikowano

Najlepiej to zamkne. Bedzie spokoj.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie żebym Ci groził...

...ale wiem gdzie mieszkasz :grin::grin::grin::banan::banan:


Dawno się nic nie działo więc opisze status wozidła:

Dochodzi do siebie po przeglądzie dogłębnym, prawie wszystko na miejscu prócz gwintu i dystansów. W tym czasie zrobione było pare dupereli plus:

- Ledy w listwach, pomysł baj kaju, dostawa baj ćwiara :drunk: :

12345.jpg

- Konsola polift + RNS-e

1234.jpg

Zdjęcia robione kapciem, i pare kwestii do dopracowania... Ale jestem mega zadowolony z przebiegu wydarzeń :decayed:


Do tego dodam, ze kilka kroków w tył też było, między innymi uyebana śruba turbo-dp, kilka wywalonych sylikonów, posypane uszczelki w wydechu no i wiśienka na torcie - pęknięta muszla k04 na ciepłej stronie (trzeba zbierać na nowego ślimaka) :D

Edytowane przez TyBucu

Opublikowano

takie RNS-e tez bym sobie chętnie sprawił :kwasny: pozazdrościć :banan:

Opublikowano
  • Autor

Szukaj od a6c5, pomoge ci zamontowac :drunk::grin:

Opublikowano

Duzo kombinowania z docinaniem? Jak z komunikatami na FIS? ;) tez mi chodzi po glowie po tym jak a4-freunde ja wsadzil z kiera z TT :kox:

Opublikowano
  • Autor

z a6c5, nic nie trzeba docinac, wchodzi jak rekawiczka,.
O komunikatach mozesz zapomniec bo rns komunikuje sie po can, trzeba wrzucic tez zegary z c5 zeby ze soba gadało.

W polifcie to chwila roboty wymienic na rns, w moim przypadku zeby zaladowac to do przedlifta bylo zabawy jak cholera...

Opublikowano

Mam ładne turbulum do Twojego pomykacza, mocniejsze od K04-015 :wink:

Edytowane przez Dev

Opublikowano

Może zapodam bo myślałem o tym wcześniej, zobaczymy bo chwilowo przez ta 3-ke mam dylemat co dalej. Najpierw muszę 3-ke ogarnąć i skończyć body w 4-ce a potem.... wielka niewiadoma, są rożne opcje :kwasny:

Opublikowano

z a6c5, nic nie trzeba docinac, wchodzi jak rekawiczka,.

O komunikatach mozesz zapomniec bo rns komunikuje sie po can, trzeba wrzucic tez zegary z c5 zeby ze soba gadało.

W polifcie to chwila roboty wymienic na rns, w moim przypadku zeby zaladowac to do przedlifta bylo zabawy jak cholera...

Chwila chwila a Ty to czasem nie kupiłeś tego rnsa dopasowanego kształtem do b5? :decayed:

Edytowane przez misiek95

Opublikowano
  • Autor

Mam ładne turbulum do Twojego pomykacza, mocniejsze od K04-015 :wink:

Masz moją uwagę :grin: Mów co i jak bo dzisiaj wypłata była :decayed:

z a6c5, nic nie trzeba docinac, wchodzi jak rekawiczka,.

O komunikatach mozesz zapomniec bo rns komunikuje sie po can, trzeba wrzucic tez zegary z c5 zeby ze soba gadało.

W polifcie to chwila roboty wymienic na rns, w moim przypadku zeby zaladowac to do przedlifta bylo zabawy jak cholera...

Chwila chwila a Ty to czasem nie kupiłeś tego rnsa dopasowanego kształtem do b5? :decayed:

No tak, z a6c5 jest dopasowana, trzeba tylko z dołu troche podpiłowac ale jak pomyślisz dobrze to i bez tego wciśniesz

Opublikowano

Mam dwie sztuki, jedna jest juz zamówiona została jeszcze jedna. Ale uprzedzam to juz jest hardcore. Jesteś w PL czy w N ?

Opublikowano
  • Autor

w N siedze do bukowiny... :kwasny:

Opowiadaj co to za hardkor i ile z tego da rade wykrzesac wigoru.

Kolektor pod to tez bys wyspawal?

Opublikowano

Kolektor trzeba spawac z nierdzewki bo ori go zadusi.

potencjał jest na plus minus 280kM

we wtorek wrzuce foty bo mam wszystko wcwarsztacie a leżę przeziębiony w łóżku

Opublikowano

Fajne te ledy w listwach jak ześ to wymodził?

Opublikowano
  • Autor

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/297087-dekory-led-b6b7/

Listwy poszly wedlug pomyslu kaja, zasada ta sama, ale w dremela sie trzeba wyposazyc bo trzeba troche pokroic te listwy zeby rowno tasma siedziala, ja tego nie zrobilem i wyglada to 5/10, jak znajde jakis garaz to bede poprawial.


Dev, pykłeś już to foto?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.