Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaki browarek(lub cos innego) preferujecie do meczu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak w temacie.

ja zywiec lub warka,mocno zimne,do tego kabanosy krakusa (nie paczkowane) :beer1:

Opublikowano

Warka S + zakupione naczos z dipem serowym !

Opublikowano

Tyskie zimne :)

Opublikowano

Żubr... wieczorem podchodzi bardziej :wink4:

Opublikowano

Budweiser

Opublikowano

1266.jpg

lech_beach_2.jpg

:th:

Opublikowano

LECH TO NIE GRZECH :wink4:

Opublikowano

Pilsner, Carlsberg, Żywiec lub U-Boot z Warki Strong jak robi się nieciekawie (do pełnego kufla z piwem wrzucamy kieliszek wódki i sączymy piwko) ;) a na przekąskę paluszki (polecam Solinki - nic im nie dorówna) :)

Opublikowano

temat troszke :confused4:

ONLY WYBOROWA !!!!!

Opublikowano
  • Autor

ONLY WYBOROWA !!!!!

do meczyku :shocked:

to na imprezie co pijesz :blink:,kwas z akumulatora :lol1:

Opublikowano

ONLY WYBOROWA !!!!!

do meczyku :shocked:

to na imprezie co pijesz :blink:,kwas z akumulatora :lol1:

hahahahahahahaha

ja polecam szejka zrobione z:

kostki twarogu poltlustego 250g ( rozdrobnic ) do tego 5 lyzek cukru i 1/2 mleka w proszku

zalac mlekiem ( zalezy jaka wolicie konsystencje ... tyle mleka )

i w ten sposob macie 90g bialka

do tego banan.... i

macie odzywke gotowa

Opublikowano

Pawel-opanuj sie,na meczu pije sie piwo,ale nie jedno...wodka- :sick3:

Opublikowano

dobre 40%, piwo rodzime - tylko i wyłacznie dębowe, z zagranicy każde czeskie ( ostatnio miałem ze 20 gatunków w domu :) ) ewentualnie coś z Belgii. Zero zakąski === >>> Czasu szkoda :):):)

Opublikowano

zdecydowanie Zywiec + chipsy Najlepiej Lays Paprykowe, ewentualnie orzeszki ziemne solone firmy Aromat;))

Opublikowano

temat troszke :confused4:

ONLY WYBOROWA !!!!!

Cuber :polew:

Opublikowano

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak piwko to tylko TYSKIE - !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dzisiaj nie oglądam mecz - w formie sprzeciwu za beznadziejną grę ( i formę) ide na rower o 20-30 godz. potem piwko będzie .

Naiwnym kibicom ,życzę aby Polska drużyna wygrała :polew:

>>>>>>>>>>>>>>>> ( dzisiaj Fomuła i Roberto śmiga) to będę oglądał . <<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Opublikowano

tyskie ponad wszystkie :naughty:

Opublikowano
251bd7b01e9d52afm.jpg 34537a7591131369m.jpg dac25eafdb3a7d6am.jpg 1752fffc4a682ff2m.jpg
Opublikowano

Jakby to miało pomóc w zwycięstwie to i "Koeniger"czy "Sarmackie" z plastikowej butelki z Biedronki by się człowiek napił.Do tego jakieś chipsy.A poważnie do wszystko co piję do meczu już wyżej zostało wymienione.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.