Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co daje wywalenie katalizatora w TDI ?


ciechu20

Rekomendowane odpowiedzi

Silnik i wydech sa praktycznie identyczne w B5 i B6 więc będziecie mogli trochę podpatrzeć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Części (raczej) niezbędne przy patroszeniu kata, do AWX'a

3A0253115 USZCZELKA TURBO-KATALIZATOR -----1SZT

1H0253115 USZCZELKA KATALIZATOR-RURA WYDECH. -----1SZT

N91130801 NAKRĘTKA M8 (PRZY TURBO) -----3SZT

N90085001 NAKRĘTKA M8 (DO RURY WYDECH.) -----3SZT

N0102478 ŚRUBA M8x35 KATALIZATOR-RURA WYDECH.-----3SZT

napewno przyda się jeszcze jakiś dobry środek do zapieczonych śrub i smar miedziany :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc trzeba kupic 2 uszczelki a nakrętki i śrubę trzeba wyszukać we własnym pie*dolniku :grin: Lub jeśli ktoś ma beltonit dociąć i posmarować pasta do uszczelniania tłumików :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzis nie miałem czasu zabrac sie za kata, ale kupiłem uszczelki nie wiem jakie sa ori ale te które kupiłem sa metalowe, zapłaciłem za nie 15zł :evil: Niestety w etce wygladają troszke inaczej, jutro wszystko sie okaze.

26032013716.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa maja byc metalowe, ona sie składa z kilku małych blaszek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie ori były jakby 3-4 blaszki połączone, nie przeszkadz, dobrze wyczysć obie powierzchnie i bedzie gites

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś nabyłem uszczelki ori z aso, wyglądem są chyba identyczne jak Twoje ale tak jak pisze Lukaszxxx, składają się z kilku blaszek...

Cena ok 52zł (nie mam przy sobie faktury)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te uszczelki powinny tak jak pisza wyzej składac sie z kilku blaszek i tak jakby dziurkowane o takie coś jak na foto

2775918133.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wywaliłem kata, porobiłem foty więc bedzie fotostory, dzis nie mam czasu ale jutro moze to ogarne. Jednym słowem prosta robota, niestety nie wiem jak chodzi po tym zabiegu ponieważ wymieniałem odrazu termostat i śruba mocująca termostat wpadła mi pod łape trzymająca alternator i pompe nie idzie wsadzić tam zadnego magnesu itp :wallbash:, nie moge znalesć innej śruby bo to 7 z calowym gwintem a takich nie posiadam :facepalm: Walczyłem z tym ponad godzine i chyba bez odkrecenia łapy jej nie wyciagne, a to za***iście dużo roboty....... Jutro obdzwonię okoliczne aso i jak juz uruchomie auto dam znac jak chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalizator zamiennik AUDI A4 19TDI 100 130HP 200I (3071919427) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ten jest do naszych b6.

---------- Post dopisany at 19:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

Prosze bardzo FotoWork patroszenia kata :decayed:http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/patroszenie-katalizatora-267549/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...