Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co daje wywalenie katalizatora w TDI ?


ciechu20

Rekomendowane odpowiedzi

kucze nie wiem jak to jest, ale z dnia na dzień coraz bardziej wciągam się w to wszystko.. teraz ten kat mi nie da spokoju :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co z benzyna mam na mysli 1.8t aeb z gazem. beda smierdziec spaliny jakies inne objawy. jak wybije kata z puchy rurka albo czyms innym to potem najlepiej do srodka wsadzic rurke takiej samej srednicy jak wydech zeby nie bylo brzeczenia tak?? jak wybije kata to taki pokruszony tez sie nadaje na sprzedaz czy nie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegos nie kumam, patroszę swojego kata jakimś prętem lub innym przepychadłem a następnie muszę wspawać w srodek rurkę ???? Jesli mam rezac przy tym kacie to wole kupic zamiennik od Gruchota

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wole wspawac rure koszt zredukowany do minimum. jaka jest srednica kata zeby weszla rura ladnie? z jednej i drugiej strony taka sama srednica? a co ze spalinami bedzie smierdziec?? oczywiscie w benie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czegos nie kumam, patroszę swojego kata jakimś prętem lub innym przepychadłem a następnie muszę wspawać w srodek rurkę ???? Jesli mam rezac przy tym kacie to wole kupic zamiennik od Gruchota

Bebeszysz swojego dokladnie zeby nic a nic nie zostało, zakrecasz spowrotem puche i wszystko gra, z zewnątrz wyglada jak ori a zadnych renozansów czy buczenia nie masz, swoje wnetrzności sprzedajesz i jestes jakieś 150pln do przodu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli w srodek puchy po kacie nie trzeba wkladac rurki zeby nie bylo buczenia?? a jak z tymi spalinami w benie dowiem sie wkoncu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to jest z emisją spalin po wycięciu kata? Diagności też mogą sprawdzić spaliny i w razie nieprawidłowości nie podbiją przecież przeglądu. Auto nadal będzie spełniało bodajże Euro3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest ale często po wycięciu kata dźwięk silnika jest brzydszy głośniejszy ale brzydszy. Dużo osób porównuje go do dźwięku poloneza:P Co o tym sądzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem juz pare Dieslów bez kata i jakos nie wysłuchałem tam popierdywania Poloneza :kox: ostatnio wsłuchiwałem sie w AWX bez kata i z softem na 170km i jakos nie słyszałem żadnej różnicy w porównaniu z moim Paździochem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnego takiego dzwięku, a po co utrudniac sobie życie z wspawywaniem rurki jak wszystko jest spoko..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To brzęczenie to dotyczy raczej ADR'a.

Pytanie tylko czy takie wybicie kata i pozostała pusta pucha w której gazy się rozprężają daje takie same efekty jak DP:eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...