Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

AUDI A6 C4 2.8 174KM quattro Smok 1 by MartineZ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Weź ją niżej posadź, bo oczy niszczy :decayed::wink:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Kolejny krok do tego by być najpiękniejszą

1_021.jpg1_022.jpg1_024.jpg1_028.jpg1_037.jpg

1_040.jpg1_051.jpg1_057.jpg1_061.jpg1_062.jpg

1_064.jpg1_069.jpg1_072.jpg1_074.jpg1_078.jpg

1_039.jpg

Opublikowano

allroad ::decayed:

Opublikowano

cygara to audi c3, c4 nie jest nazywane cygarem

Opublikowano

Swego czasu chciałem takie mieć ale w TDI :kox: Ogólnie te auta najczęściej są bardzo zaniedbane ale twoje ewidentnie sie wyróżnia:hi:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

dzięki :D a będzie mam nadzieję wyróżniać się jeszcze bardziej :D

---------- Post dopisany 31-12-2013 at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany 05-12-2013 at 18:52 ----------

Małe odświeżanie tematu :D i blenda juz na dupci :D

GOPR0027hdr.jpgGOPR0038hdr.jpg

IMG_4966.jpgIMG_4996.jpg

IMG_5017.jpgIMG_5042.jpgIMG_5045.jpg

IMG_5047.jpgIMG_5069.jpgIMG_5096.jpg

IMG_4979.jpgIMG_5041.jpg

Opublikowano

Ten gwint to chyba jednak tutaj powinieneś zamontować :decayed:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

:D Jak sie sprawdzi w A8 :D uzbieram na ten sam dla siostry :D i C4 też będzie siedziała niżej :D

---------- Post dopisany 06-01-2014 at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany 02-01-2014 at 00:07 ----------

Jeszcze kilka strzałów :D

IMG_5133.jpgIMG_5175.jpg

IMG_5182.jpgIMG_5189.jpg

---------- Post dopisany 29-01-2014 at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany 06-01-2014 at 15:06 ----------

Mała zimowa sesyjka :D

GOPR0081.jpgGOPR0236.jpg

IMG_6566.jpgIMG_6654.jpgIMG_6674.jpgIMG_6720.jpg

IMG_6730.jpgIMG_6739.jpgIMG_6740.jpgIMG_6754.jpg

IMG_6772.jpgIMG_6783.jpgIMG_6815.jpgIMG_7722.jpg

IMG_7740.jpgIMG_7763.jpgIMG_7769.jpg

IMG_7770.jpg

---------- Post dopisany 13-02-2014 at 14:13 ---------- Poprzedni post napisany 29-01-2014 at 18:26 ----------

Może to nie dotyczy furki :D ale mojego najważniejszego dnia w życiu a na ten właśnie dzień dotarły błyskotki :D

Resize_of_IMG_8682.jpg

Opublikowano

Idziesz po bandzie :D

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Troche dodatkowych strzałów :D

Resize_of_IMG_9274.jpgResize_of_IMG_9291.jpgResize_of_IMG_9296.jpg

Resize_of_IMG_9298.jpgResize_of_IMG_9300.jpgResize_of_IMG_9302.jpg

Resize_of_IMG_9306.jpgResize_of_IMG_9308.jpgResize_of_IMG_9316.jpg

Resize_of_IMG_9320.jpg

Już teraz w końcu upragniona klapa od S razem z lotką ze stopem wpadła :D tam gdzie jej miejsce :D

Resize_of_GOPR0019.jpg

Resize_of_IMG_1819.jpgResize_of_IMG_1875.jpg

Opublikowano

Fura kox, heh.

Sledze watek z sentymentu i podziwiam.

Kiedyś mialem C4 ale niestety 2.6 fwd...

Powodzenia w modach i utrzymaniu w idealnym stanie.

Ładnie trzyma linię u Ciebie. Ja mialem u siebie juz motorówkę i springi do wymiany.

Opublikowano
  • Autor

dzięki koleżko :D pozdro

---------- Post dopisany 03-04-2014 at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany 28-03-2014 at 21:32 ----------

Już letni set up i Bolero na autku ;D

GOPR0079.jpgIMG_2168.jpgIMG_2228.jpg

IMG_2236.jpgIMG_2245.jpgIMG_2300.jpg

Opublikowano

kolego auto na 5+ powodzenia w modach

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

dzieki koleżko :)

---------- Post dopisany 10-07-2014 at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2014 at 16:14 ----------

Nowy nabytek już czeka na montaż :D

10487181_855546607808470_3011831336395884508_n.jpg

Kilka strzałów przed przyciemnieniem szybek :D

Resize_of_IMG_3023.jpgResize_of_IMG_3087.jpg

Resize_of_IMG_3094.jpgResize_of_IMG_3097.jpgResize_of_IMG_3100.jpg

Resize_of_IMG_3113.jpgResize_of_IMG_3120.jpgResize_of_IMG_3122.jpg

A na obecną chwilę z Żonką przyciemniliśmy szybki w końcu :D

10471485_1012985118731284_52849107884158

11048269_1012986785397784_29898611448825

11048269_1012986788731117_83420465472114

11051964_1012985082064621_91289204200276

Opublikowano

Bardzo ładne Audi :thumbup1: Osobiście bardziej mi się podobało bez przyciemki, ale wiadomo autko Twoje i Tobie ma się podobać :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

A to dziwne :D Nie no dla mnie z przyciemką super wygląda :D szkoda że nie cała :D

Opublikowano

Co w tym dziwnego? :) Jedni wolą ciemne szyby a drudzy nie. W mojej pierwsze co zrobiłem to zerwałem folie z szyb. Przepisy nie pozwalają ściemniać przednich bocznych a przyciemka części mi się nie podoba :wink:

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dobrze znane AUDI, i jest na czym zawiesić oko, jednym słowem ideał.

Pozdrawiam.

Opublikowano

ładne auto

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.