Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rozumiem ze one brzmienia nie zmieniają? Nie mają żadnych filtrów/siatek w sobie? Tylko wygląd...?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja mam ulter fi 90:wink: I tu chyba też to jest.

a jaką średnice montażową masz ? bo moje auto u blacharza stoi.... A zamówić bym chciał dzisiaj:)

Opublikowano
Ja mam ulter fi 90:wink: I tu chyba też to jest.

a jaką średnice montażową masz ? bo moje auto u blacharza stoi.... A zamówić bym chciał dzisiaj:)

Z czego pamiętam to jest tam 55mm :eusathink:

Opublikowano

końcówki jak chłopaki mówią odcinasz stare i dajesz nowe, w sprawie lamp odezwę sie na wieczór :hi:

Opublikowano

dźwięku to one na pewno nie dają :grin:

KERCZI jak masz V6 to rób wydech a wtedy można uzyskać efekt jak u mnie, ze chodzi jak eSa w benie :kox:

Opublikowano
końcówki jak chłopaki mówią odcinasz stare i dajesz nowe, w sprawie lamp odezwę sie na wieczór :hi:

thx :wink:

dzwięku nie potrzebuje zmieniać bo to diesel i musiałbym robić minimum wydech akrapovic, zeby to w ogóle grało, potrzebuje poprawić tylko look z tyłu, fajne lampy od Vandit'a i normalny prosty wydech podwójny a nie rury w dół w s'line (bo to smiech na sali- co siedziało w głowie tym architektom, tylko proszę nie piszcie, ze ochrona środowiska):shock3:

Opublikowano
Dzięki wielkie :) końcóweczki zamówione :banan:

---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ----------

Jak by ktoś mogł mi jeszcze pomóc to byłbym wdzieczny dodam że pilna sprawa :)http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/pytanie-felgi-podejda-b7-q-257276/

9,5" ET 50 bez dystansów się nie obejdzie :naughty:

Opublikowano

będą mocno wystawać z takim dystansem ? czy lepiej sobie odpuścić ?

Opublikowano
będą mocno wystawać z takim dystansem ? czy lepiej sobie odpuścić ?

Z jakim dystansem :eusathink:

Opublikowano

ET50 to będą się mocno chować jeśli kolega nie rozumie co oznacza ET50

Opublikowano
ET50 to będą się mocno chować jeśli kolega nie rozumie co oznacza ET50

rozumiem ze sa schowane ale do tegodystans 15 czy 20 mm to chyba beda wystawać ? może nie tył ale przód wydaje mi się ze może i to dość mocno...

Opublikowano
  • Autor

Nie takie felgi zakładali i jest spoko :whistling: tylko przez ten balon 235/35 może obcierać.

Opublikowano

generalnie 9,5 cala w 19" może stwarzać problem zęby opona nie tarła po rancie przednich błotników przy skręcie czy na jakieś chopce

Opublikowano

Najlepiej jak masz możliwość pożycz takie dystanse i przed kupnem sobie przymierzysz :)

Opublikowano

Prośba do kogoś kto posiada ETKE poszukuję nr podświetlanych klamek kolor tapicerki NQ lub klamek platynowy.

Opublikowano

Właśnie dlatego chciałem najpierw wrzucić temat na forum, możliwości takiej nie mam... dlatego odpuszczę ten temat. Dzięki za pomoc

Opublikowano

Dzwoniłem tam przed chwilą i gość mi powiedział, że mozliwość montażu tego systemu jest dopiero od roku 2007... Nie za bardzo wiem o czym on gadał bo elektronika dla mnie to czarna magia na tym poziomie :decayed: i może ktos by zadzwonił i spytał o co kaman? :naughty: Gość zawile mówił i jakiś rozbiegany był ale może jak ktoś ogarnia elektronikę to może by się z nim dogadał.

Ciekaw jestem tego. :hi:

Opublikowano

:siema: co tam słychać krejzole :decayed:

Ja dziś w ASO realizowałem małe zamówienie klameczki podświetlane i lampeczki pod fotele,szukam jeszcze MK z oznaczeniem BM,BN,CB,CJ,CR :naughty:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

Pany czy tu jest wszystko co potrzeba do rezanka :decayed:

original Audi A4 - 8E Standheizung DIESEL incl. Fernbedienung und Zubehör | eBay

Opublikowano

Janusz a jaki wydech załozyles? bo tez mam 3.0 i chetnie bym przygarnal cos mruuuuczacego, ale nie wiejsko :)

masz jakis filmik jak to gada???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.