Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem ze one brzmienia nie zmieniają? Nie mają żadnych filtrów/siatek w sobie? Tylko wygląd...?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mam ulter fi 90:wink: I tu chyba też to jest.

a jaką średnice montażową masz ? bo moje auto u blacharza stoi.... A zamówić bym chciał dzisiaj:)

Z czego pamiętam to jest tam 55mm :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

końcówki jak chłopaki mówią odcinasz stare i dajesz nowe, w sprawie lamp odezwę sie na wieczór :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dźwięku to one na pewno nie dają :grin:

KERCZI jak masz V6 to rób wydech a wtedy można uzyskać efekt jak u mnie, ze chodzi jak eSa w benie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

końcówki jak chłopaki mówią odcinasz stare i dajesz nowe, w sprawie lamp odezwę sie na wieczór :hi:

thx :wink:

dzwięku nie potrzebuje zmieniać bo to diesel i musiałbym robić minimum wydech akrapovic, zeby to w ogóle grało, potrzebuje poprawić tylko look z tyłu, fajne lampy od Vandit'a i normalny prosty wydech podwójny a nie rury w dół w s'line (bo to smiech na sali- co siedziało w głowie tym architektom, tylko proszę nie piszcie, ze ochrona środowiska):shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie :) końcóweczki zamówione :banan:

---------- Post dopisany at 17:34 ---------- Poprzedni post napisany at 17:28 ----------

Jak by ktoś mogł mi jeszcze pomóc to byłbym wdzieczny dodam że pilna sprawa :)http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/pytanie-felgi-podejda-b7-q-257276/

9,5" ET 50 bez dystansów się nie obejdzie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będą mocno wystawać z takim dystansem ? czy lepiej sobie odpuścić ?

Z jakim dystansem :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET50 to będą się mocno chować jeśli kolega nie rozumie co oznacza ET50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET50 to będą się mocno chować jeśli kolega nie rozumie co oznacza ET50

rozumiem ze sa schowane ale do tegodystans 15 czy 20 mm to chyba beda wystawać ? może nie tył ale przód wydaje mi się ze może i to dość mocno...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie takie felgi zakładali i jest spoko :whistling: tylko przez ten balon 235/35 może obcierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

generalnie 9,5 cala w 19" może stwarzać problem zęby opona nie tarła po rancie przednich błotników przy skręcie czy na jakieś chopce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak masz możliwość pożycz takie dystanse i przed kupnem sobie przymierzysz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prośba do kogoś kto posiada ETKE poszukuję nr podświetlanych klamek kolor tapicerki NQ lub klamek platynowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem tam przed chwilą i gość mi powiedział, że mozliwość montażu tego systemu jest dopiero od roku 2007... Nie za bardzo wiem o czym on gadał bo elektronika dla mnie to czarna magia na tym poziomie :decayed: i może ktos by zadzwonił i spytał o co kaman? :naughty: Gość zawile mówił i jakiś rozbiegany był ale może jak ktoś ogarnia elektronikę to może by się z nim dogadał.

Ciekaw jestem tego. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: co tam słychać krejzole :decayed:

Ja dziś w ASO realizowałem małe zamówienie klameczki podświetlane i lampeczki pod fotele,szukam jeszcze MK z oznaczeniem BM,BN,CB,CJ,CR :naughty:

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 15:12 ----------

Pany czy tu jest wszystko co potrzeba do rezanka :decayed:

original Audi A4 - 8E Standheizung DIESEL incl. Fernbedienung und Zubehör | eBay

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz a jaki wydech załozyles? bo tez mam 3.0 i chetnie bym przygarnal cos mruuuuczacego, ale nie wiejsko :)

masz jakis filmik jak to gada???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...