Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

madrala, pisze przeciez ze jestem nowy. powiem szczerze ze nigdy na zadnym forum nie pisalem , bynajmniej tak rozbudowanym

odezwie sie ktos na gadulca?

Forum jest od informacji a nie gadulec :wink: pytaj co Cię trapi, a Tych cieci nie słuchaj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

np. jak uzupelnic dane w moim profilu. dodac fotke itp.

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

H4mm3R masz taka sama niunie jak ja :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. jak uzupelnic dane w moim profilu. dodac fotke itp.

---------- Post dopisany at 21:07 ---------- Poprzedni post napisany at 21:06 ----------

H4mm3R masz taka sama niunie jak ja :P

U góry strony masz, "Regulamin" "Kontakt", a pod tym "Operacje", kliksz i masz "Edytuj swój profil" i tam zmieniaj co chcesz.

Nie, to Ty masz podobną do mojej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3r, co to cieć ? to coś na wzór VIP ? :decayed:

PS. Napisałem, że może pytać też tutaj :wink4:

ale widze ze tez jestes nowicjuszem :P

Taki na wpół nowicjusz rzekłbym :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. jak uzupelnic dane w moim profilu. dodac fotke itp.

W prawym górnym rogu masz USTAWIENIA klikasz na to i po lewej stronie będziesz miał wszystko co Cię trapi

edytuj swój profil

edytuj awatar

edytuj sygnaturę

:wink:

---------- Post dopisany at 21:29 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

niestandardowy zapraszamy tutaj na pogawędki http://a4-klub.pl/wielkopolskie-94/spot-pozna-ski-niedziela-godzina-16-00-a-10906/index3427.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3r, co to cieć ? to coś na wzór VIP ? :decayed:

PS. Napisałem, że może pytać też tutaj :wink4:

No jeszcze Ci trochę brakuje do VIPa :decayed:

luzik :wink:

---------- Post dopisany at 21:36 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

Daniel jak dekory? Zagadaj do vario żeby Ci je przepolerował, bo na tym k**estwie wszystko widać :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H4mm3r, do VIPa mi duuuużo brakuję i nawet nie myślę że kiedyś nim zostanę :wink:

Panowie w Wiedniu opady śniegu od kilkunastu lat są rekordowe. Nie mam zdjęcia z mierzenia ale jest 32cm śniegu na dachu po około 36 godzinach opadów. W tej chwili trochę ustało :wink:

Oto zdjęcie mojej A4 :decayed:

20130118_100844.jpg

Dzieci przechodzące do szkoły trochę odkryły stronę pasażera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel jak dekory? Zagadaj do vario żeby Ci je przepolerował, bo na tym k**estwie wszystko widać :whistling:

Już założone :decayed: jutro za dnia będą foteczki :naughty: a co do polerki to moja żonka już się nimi zajęła :grin: Zastanawiam się co zrobić z moimi dekorami opylić czy dać do Vario do oklejenia na biedroneczki w kropeczki :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o cos takiego ? http://www.speedheads.de/artikelbilder/2007/AudiRS4White2.jpg

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

Jak tak to jest taki pakiet "White Audi exclusive" :wink:

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

Tutaj masz razem, białą i czarną wersję Audi RS 4 exclusive in black and white Pictures - Top Speed :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi ma wlasnie oprocz wszystkich opcji, wlasnie opcje "exklusive"- i tam wlasnie mozna bylo sobie praktycznie niemal wszystko zamowic- jak Szejk :decayed::decayed::decayed:

Tak mi przynajmniej sprzedawca mowil jak grymasilem przy kolorze. Jezeli chodzilo o kolor to byly zwykle kolory for free, metalik 300-800 euro, a "exklusive"- czyli nawet rozowy jakbym chcial- to byloby doplata ponad 2000euro :doh:

Tak samo i z innymi kolorami. Ale nie wiem czy dotyczylo to tylko kolorow, czy tez innego wyposazenia... :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można zadzwonić i zapytać o cenę samych dekorów :decayed: ale przypuszczam że tanio nie będzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I podejrzewam, że na tym to właśnie polegało- standardowe dekory malowane ori lakierem Audi. czyli koszt kilkanaście/max kilkadziesiąt Euro a kasujemy jak za zboże...

:facepalm:

Pytanie:

Czy łożysko przód w 3,0tdiq mogę wymienić sam bez ściągacza? Z tego co kojarze to jest ono przykręcane- da rade to zrobić bez problemu czy jednak muszę się przygotować na więcej roboty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I podejrzewam, że na tym to właśnie polegało- standardowe dekory malowane ori lakierem Audi. czyli koszt kilkanaście/max kilkadziesiąt Euro a kasujemy jak za zboże...

:facepalm:

To nie jest malowane ale inny materiał :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I podejrzewam, że na tym to właśnie polegało- standardowe dekory malowane ori lakierem Audi. czyli koszt kilkanaście/max kilkadziesiąt Euro a kasujemy jak za zboże...

:facepalm:

To nie jest malowane ale inny materiał :whistling:

Jaki? Taki sam jak tych co Piano Black? Przecież to nie masa perłowa, akryl ani nic takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I podejrzewam, że na tym to właśnie polegało- standardowe dekory malowane ori lakierem Audi. czyli koszt kilkanaście/max kilkadziesiąt Euro a kasujemy jak za zboże...

:facepalm:

To nie jest malowane ale inny materiał :whistling:

Jaki? Taki sam jak tych co Piano Black? Przecież to nie masa perłowa, akryl ani nic takiego.

Myślałem że mowa o piano, a nie tych z RS4 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: Łobuzy mam mały problem autko postoi na mrozie dzień i nie mogę ruszyć gałką biegów.Odpalę pochodzi rozgrzeje się i wszystko wraca do normy.Czy to już czas na wymianę oliwki w skrzynce.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...