Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

To samo miałem mówić. :cool: Ja kupiłem swoją turbinę CAHA za 800 plnów (niesprawna alektronika, która w B7 nie jest potrzebna)... :whistling: Tak jak mówi KERCZI - CAHA jest wydajniejsza. :good: Poczytaj ten temat: http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-b7-montaz-turbiny-03l145702e-silnika-2-0-tdi-16-v-pd-111482/ Musiałbyś do tego zmienić kolektor bo standardowy nie podejdzie ale to już mały koszt jak dobrze znajdziesz - ok. 200plnów. :wink4:

Cycu ale Daniel chyba niema BLB, tylko BPW i tu już nie jest to takie proste jak u nas w BLB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Daniel, a nie wolisz subie kupic CAHA z b8 170KM ?? Kupisz bez problemu nowa w okolicach 1000zł - a i potem w razie "W" dostep do nich jest duzo lepszy niz do BRD - ze nie wspomne ze jest wydajniejsza.

Nowa w ASO tyle kosztuje? :shock3:

---------- Post dopisany at 15:38 ---------- Poprzedni post napisany at 15:37 ----------

To samo miałem mówić. :cool: Ja kupiłem swoją turbinę CAHA za 800 plnów (niesprawna alektronika, która w B7 nie jest potrzebna)... :whistling: Tak jak mówi KERCZI - CAHA jest wydajniejsza. :good: Poczytaj ten temat: http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-b7-montaz-turbiny-03l145702e-silnika-2-0-tdi-16-v-pd-111482/ Musiałbyś do tego zmienić kolektor bo standardowy nie podejdzie ale to już mały koszt jak dobrze znajdziesz - ok. 200plnów. :wink4:

Cycu ale Daniel chyba niema BLB, tylko BPW i tu już nie jest to takie proste jak u nas w BLB...

Tomku ja też mam BLB :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel, a nie wolisz subie kupic CAHA z b8 170KM ?? Kupisz bez problemu nowa w okolicach 1000zł - a i potem w razie "W" dostep do nich jest duzo lepszy niz do BRD - ze nie wspomne ze jest wydajniejsza.

Ja za nówkę nówkę dałem 1700pln :whistling:

---------- Post dopisany at 15:42 ---------- Poprzedni post napisany at 15:41 ----------

To samo miałem mówić. :cool: Ja kupiłem swoją turbinę CAHA za 800 plnów (niesprawna alektronika, która w B7 nie jest potrzebna)... :whistling: Tak jak mówi KERCZI - CAHA jest wydajniejsza. :good: Poczytaj ten temat: http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-b7-montaz-turbiny-03l145702e-silnika-2-0-tdi-16-v-pd-111482/ Musiałbyś do tego zmienić kolektor bo standardowy nie podejdzie ale to już mały koszt jak dobrze znajdziesz - ok. 200plnów. :wink4:

Cycu ale Daniel chyba niema BLB, tylko BPW i tu już nie jest to takie proste jak u nas w BLB...

Tomku ja też mam BLB :whistling:

To CAHA wkładaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oprócz turbinki CAHA coś jeszcze trzeba zakupić? :eusathink:

Poczytaj wątek co podał akjam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!

Cały czas pali mi się podświetlenie wnętrza- podświetlenie zapalniczki, esp, przełącznik świateł i przełączniki w podsufitce (oświetlenie + szyberdach). Zamknięcie z kluczyka tego nie odcina (a odcina całą resztę bez problemu).

Wcześniej zauważyłem, że gniazdo zapalniczki lekko mrugało- teraz jak się świeciło to myślałem, że jest ok- ale okazało się, że nie gaśnie :kwasny:

Jakiś pomysł gdzie szukać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co jest bardziej sensowne? CAHA czy GTB2260vk? Dodam ze mam kawałek Rury zamiast DPF (oczywiście z czujnikami), ale w sofcie są tylko regeneracje wymazane- moc seria. Aktualnie u mnie poprawił się dol, ale spadła góra co akurat mi nie przeszkadza, bo powyżej 200km/h sporadycznie jeżdżę...

Chcialbym jednak zeby to chodzilo jak ma nawet w tym zakresie ktory rzadko uzywam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W B7 nie ale w B6 siedziały u P-U-M-Y:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/listwy-dekory-czerwona-alcantara-b6-b7-243193/

Sam myślałem o tym, ale bardziej o flocku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się teraz zastanawiam nad takim czymś a teraz jeszcze zawita czarny sufit to by to lepiej wyglądało :wink4: . Z flockiem tyle lepiej że nie widać tak jak na alcantarze jak ktoś przejedzie ręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe to ja mam w aucie :decayed::facepalm: Teraz to ja muszę szukać popiołki i ramki piano :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupie pytanie jak wyciagnac zarowke z dziennych ;-) tygrys wyslij mi zdjecie twoich lamp na czarno pomalowanyh

Wysłane z mojego LT26i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupie pytanie jak wyciagnac zarowke z dziennych ;-) tygrys wyslij mi zdjecie twoich lamp na czarno pomalowanyh

Wysłane z mojego LT26i

Masz taką klapeczkę zabezpieczoną drutem odpinasz i wkładasz łapkę do środka chwytasz za żarówkę i przekręć teraz nie pamiętam czy w lewo czy w prawo i po wszystkim wyjęta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!

Cały czas pali mi się podświetlenie wnętrza- podświetlenie zapalniczki, esp, przełącznik świateł i przełączniki w podsufitce (oświetlenie + szyberdach). Zamknięcie z kluczyka tego nie odcina (a odcina całą resztę bez problemu).

Wcześniej zauważyłem, że gniazdo zapalniczki lekko mrugało- teraz jak się świeciło to myślałem, że jest ok- ale okazało się, że nie gaśnie :kwasny:

Jakiś pomysł gdzie szukać??

Jest zima, pewnie masz zalany moduł komfortu pod podłogą kierowcy :/

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:28 ----------

Hammer to ja kupilem CAHA "niedaleko" Ciebie - u Sebastiana w Knurowie - z kolektorem za 1050 zł :)

Do podmianki na CAHA - musisz kupić kolektor z B8 - czesto na aukcjach jest jest odrazu przykrecony do TURBO i sprzedają razem - i musi Ci ktos tylko flansze dorobić - ja robiłem u WOJTKACE i z czyszczeniem (padlo wczesniejsze TURBO) wział 300zł - więc jak dobrze pogrzebiesz to za jakies 1500-1800 zł masz 170KM CAHA ze zmianą... ze nie wspomne ze BRD praktycznie nie do dostania, tym bardziej ze nie jest to nie wiadomo jak dobre turbo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolektor może być też z A5 - ja takowy posiadam. :wink4: Szukaj CAHA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hammer to ja kupilem CAHA "niedaleko" Ciebie - u Sebastiana w Knurowie - z kolektorem za 1050 zł :)

Do podmianki na CAHA - musisz kupić kolektor z B8 - czesto na aukcjach jest jest odrazu przykrecony do TURBO i sprzedają razem - i musi Ci ktos tylko flansze dorobić - ja robiłem u WOJTKACE i z czyszczeniem (padlo wczesniejsze TURBO) wział 300zł - więc jak dobrze pogrzebiesz to za jakies 1500-1800 zł masz 170KM CAHA ze zmianą... ze nie wspomne ze BRD praktycznie nie do dostania, tym bardziej ze nie jest to nie wiadomo jak dobre turbo...

Jak ja pytałem w Knurowie to nie mieli.. Do CAHA dokup jeszcze rurkę oleju -- powrót, bo ta z BLB niby pasuje ale nie do końca i potem cieknie po niej olej. Kolejna sprawa to wąż. Nie wiem czy chcesz wkładać fmic czy drugi IC z BRD? Bo potem są kombinacje z dopasowaniem węża...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty u siebie wrzuciłeś drugi IC ale to jest związane z multi z tego co pamiętam. Ja u mnie mam FMICa. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty u siebie wrzuciłeś drugi IC ale to jest związane z multi z tego co pamiętam. Ja u mnie mam FMICa. :wink4:

Można wstawić to i to, ja wybrałem drugi IC ze wzlędu na chłodzenie skrzyni, ale jak ktoś nie lubi docinać zderzaka to też może zapodać drugi IC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj kumpel załapał sie na AKCJE SERWISOWA z silnikem 2.0 TDI 170 KM BRD (Siemensa wtryski ) :wink:

Pytać sie w ASO :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...