Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Daniel podobno ostatnio kupowałeś uchwyt na kubek w wersji chrom, esp chrom itd. jak to cenowo wygląda?

ESP ok 220pln wizytownik 240pln a kubek 280pln mogą być małe wahnięcia w cenie :wink:

No to Daniel w promocji zakupiłeś :grin:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ESP ok 220pln wizytownik 240pln a kubek 280pln mogą być małe wahnięcia w cenie :wink:

skąd wytrzasnąłeś te ceny?

Opublikowano

Daniel sobie beczkę kręci z zapytania H4mm3R-a :grin:

Opublikowano

On to przecież nowe w ASO kupował z tego co pamiętam :wink:

Opublikowano

No to poszedł po bandzie na bogato :hi:

Opublikowano
On to przecież nowe w ASO kupował z tego co pamiętam :wink:

Ale ASO w Kuwejcie chyba :grin:.

Opublikowano
  • Autor
Daniel podobno ostatnio kupowałeś uchwyt na kubek w wersji chrom, esp chrom itd. jak to cenowo wygląda?

ESP ok 220pln wizytownik 240pln a kubek 280pln mogą być małe wahnięcia w cenie :wink:

A Andrzej gadał że coś koło stówki dałeś :facepalm:

---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:52 ----------

On to przecież nowe w ASO kupował z tego co pamiętam :wink:

Ale ASO w Kuwejcie chyba :grin:.

Jakbyś gdzieś widział komplet z przyciskiem pod PDC to daj znać :naughty::decayed:

Opublikowano
Glupie pytanie jak wyciagnac zarowke z dziennych ;-) tygrys wyslij mi zdjecie twoich lamp na czarno pomalowanyh

Wysłane z mojego LT26i

http://s7.postimage.org/r2337sgh3/like_a_b.jpg

takie cos?

Fajne widoki pomyśl nad fotkami do kalendarza :wink:

Pomysle :wink:

Opublikowano
Daniel podobno ostatnio kupowałeś uchwyt na kubek w wersji chrom, esp chrom itd. jak to cenowo wygląda?

ESP ok 220pln wizytownik 240pln a kubek 280pln mogą być małe wahnięcia w cenie :wink:

A Andrzej gadał że coś koło stówki dałeś :facepalm:

Może miał na myśli klamki podświetlane kosztyją 120pln za sztukę :grin:

A co do kompletu wyżej to chyba ESP jest trochę tańszy nie pamiętam :kwasny:

---------- Post dopisany at 16:21 ---------- Poprzedni post napisany at 16:07 ----------

Jakbyś gdzieś widział komplet z przyciskiem pod PDC to daj znać :naughty::decayed:

A Siemian nic nie ma http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/all-b6-and-b7-wielka-wyprz-uchwytow-kubek-esp-szufladek-rozne-wersje-235356/index3.html

Opublikowano
No to poszedł po bandzie na bogato :hi:

Jak się bawić to się bawić :naughty:

Opublikowano
No to poszedł po bandzie na bogato :hi:

Jak się bawić to się bawić :naughty:

jak to wladli mówi "drzwi wyje... okna wstawić" :naughty:

Opublikowano

Panowie co odpowiada za sterowanie elektryką foteli MK czy MCE :eusathink:

Opublikowano

MK

Opublikowano

Usunięcie KATALIZATORA w 2.7 TDI BPP

ktoś moze cos podpowie?
:wink:

Opublikowano

Na poczatek sprawdz VAGiem Modul Komfortu - czy w ogole mozesz sie z Nim polaczyc...jak sie polaczysz to zobacz błedy.

Jak sie potwierdzi...to musisz odkrecic podstopnice (ten plastik na noge koło sprzegla) , potem sciagnac plastik kolo podstopnicy i plastik przy progu. Potem targasz wykladzine do gory na max odsunietym fotelu i powinienes dojsc do plastikowej puszki w ktorej jest MC.

Teoretycznie cała reszta funkcji, za które odpowiada moduł komfortu chyba działa tak jak powinna...

Wogóle to za co jeszcze ten moduł odpowiada- bo kojarzę, że szyby, szyberdach, chyba klima, oświetlenie wnętrza (u mnie nie ma pakietu światło)...?

No mnie np. tak padl w poprzedniej B7 ze nie swiecilo sie w ogole podswietlenie podsufitki i nie ryglowaly się tylne drzwi + nie działały tylne szyby - ale tylko tylne - bo przod działał.

Karol- sprawdziłem- wygląda na to, że cała reszta działa. Jutro postaram się podjechać do znajomego z VAGiem, zobaczymy co wyjdzie...

Opublikowano

Teraz tu uderze, bo dywizjon B6 milczy :decayed:

Przesiadał się ktoś z Was z rns zwykłego na led równocześnie posiadając kamerę cofania? Albo czy ktoś ma leda + kamerę?

Opublikowano

Na poczatek sprawdz VAGiem Modul Komfortu - czy w ogole mozesz sie z Nim polaczyc...jak sie polaczysz to zobacz błedy.

Jak sie potwierdzi...to musisz odkrecic podstopnice (ten plastik na noge koło sprzegla) , potem sciagnac plastik kolo podstopnicy i plastik przy progu. Potem targasz wykladzine do gory na max odsunietym fotelu i powinienes dojsc do plastikowej puszki w ktorej jest MC.

Teoretycznie cała reszta funkcji, za które odpowiada moduł komfortu chyba działa tak jak powinna...

Wogóle to za co jeszcze ten moduł odpowiada- bo kojarzę, że szyby, szyberdach, chyba klima, oświetlenie wnętrza (u mnie nie ma pakietu światło)...?

No mnie np. tak padl w poprzedniej B7 ze nie swiecilo sie w ogole podswietlenie podsufitki i nie ryglowaly się tylne drzwi + nie działały tylne szyby - ale tylko tylne - bo przod działał.

Karol- sprawdziłem- wygląda na to, że cała reszta działa. Jutro postaram się podjechać do znajomego z VAGiem, zobaczymy co wyjdzie...

a tak poza tym masz włożoną tą zaślepkę w ścianie grodziowej pod akumulatorem?

zazwyczaj jak jest włożona to pojawia się problem z wodą pod fotelem kierowcy :kwasny:

Opublikowano

Na poczatek sprawdz VAGiem Modul Komfortu - czy w ogole mozesz sie z Nim polaczyc...jak sie polaczysz to zobacz błedy.

Jak sie potwierdzi...to musisz odkrecic podstopnice (ten plastik na noge koło sprzegla) , potem sciagnac plastik kolo podstopnicy i plastik przy progu. Potem targasz wykladzine do gory na max odsunietym fotelu i powinienes dojsc do plastikowej puszki w ktorej jest MC.

Teoretycznie cała reszta funkcji, za które odpowiada moduł komfortu chyba działa tak jak powinna...

Wogóle to za co jeszcze ten moduł odpowiada- bo kojarzę, że szyby, szyberdach, chyba klima, oświetlenie wnętrza (u mnie nie ma pakietu światło)...?

No mnie np. tak padl w poprzedniej B7 ze nie swiecilo sie w ogole podswietlenie podsufitki i nie ryglowaly się tylne drzwi + nie działały tylne szyby - ale tylko tylne - bo przod działał.

Karol- sprawdziłem- wygląda na to, że cała reszta działa. Jutro postaram się podjechać do znajomego z VAGiem, zobaczymy co wyjdzie...

a tak poza tym masz włożoną tą zaślepkę w ścianie grodziowej pod akumulatorem?

zazwyczaj jak jest włożona to pojawia się problem z wodą pod fotelem kierowcy :kwasny:

Nie wiem, bo mam już następną B7 i tutaj na szczescie poki co takiego problemu nie miałem...Vag Ci wszystko powie...

p.s. podpowiedzcie jaką kamere cofania założyć??

Opublikowano

Na poczatek sprawdz VAGiem Modul Komfortu - czy w ogole mozesz sie z Nim polaczyc...jak sie polaczysz to zobacz błedy.

Jak sie potwierdzi...to musisz odkrecic podstopnice (ten plastik na noge koło sprzegla) , potem sciagnac plastik kolo podstopnicy i plastik przy progu. Potem targasz wykladzine do gory na max odsunietym fotelu i powinienes dojsc do plastikowej puszki w ktorej jest MC.

Teoretycznie cała reszta funkcji, za które odpowiada moduł komfortu chyba działa tak jak powinna...

Wogóle to za co jeszcze ten moduł odpowiada- bo kojarzę, że szyby, szyberdach, chyba klima, oświetlenie wnętrza (u mnie nie ma pakietu światło)...?

No mnie np. tak padl w poprzedniej B7 ze nie swiecilo sie w ogole podswietlenie podsufitki i nie ryglowaly się tylne drzwi + nie działały tylne szyby - ale tylko tylne - bo przod działał.

Karol- sprawdziłem- wygląda na to, że cała reszta działa. Jutro postaram się podjechać do znajomego z VAGiem, zobaczymy co wyjdzie...

a tak poza tym masz włożoną tą zaślepkę w ścianie grodziowej pod akumulatorem?

zazwyczaj jak jest włożona to pojawia się problem z wodą pod fotelem kierowcy :kwasny:

hmm :eusathink: Nawet nie wiem- nie zaglądam tam za często... Ale zaraz- mówisz, że jak jest to wtedy jest problem?

Generalnie to nie zauważyłem żebym miał mokre dywaniki pod siedzeniami...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.