Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: Dzięki koledzy za rozjaśnienie sytuacji choć nie powiem żeby mnie to ucieszyło. :angry::wink:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

Kupił już ktoś? :naughty:

NA ZŁOŚĆ ROSTOWSKIEMU - NAKLEJKA NA FOLII (3002561163) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ale można kupić dekor carbon na deskę bez znaczka quattro :naughty:

Opublikowano
:hi: Dzięki koledzy za rozjaśnienie sytuacji choć nie powiem żeby mnie to ucieszyło. :angry::wink:

---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:35 ----------

Kupił już ktoś? :naughty:

NA ZŁOŚĆ ROSTOWSKIEMU - NAKLEJKA NA FOLII (3002561163) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

może jak bym śmigał 2.0 TDI łatwiej przyszło by wciśniecie "kup teraz" :polew::polew::polew:

Ps. Nie obrażając użytkowników 2.0 TDI :drinks:

Opublikowano
:whistling: BTW Czego to ludzie nie wymyślą. :facepalm:
Opublikowano
:whistling: BTW Czego to ludzie nie wymyślą. :facepalm:

kto wie może naklejka będzie hitem aledrogo a jak ją chłop opatentuje to na listę najbogatszych polaków trafi :polew:

Opublikowano
To spota trzeba zrobić :decayed:

A kiedy ci pasuje?

Jutro odpada ale kolejne dni czemu nie, w wtorek jest w Katowicach spot :wink:

Bedziesz? Moglbym podjechac.

Opublikowano
  • Autor
To spota trzeba zrobić :decayed:

A kiedy ci pasuje?

Jutro odpada ale kolejne dni czemu nie, w wtorek jest w Katowicach spot :wink:

Bedziesz? Moglbym podjechac.

Można się wybrać jutro :wink:

---------- Post dopisany at 13:21 ---------- Poprzedni post napisany at 13:17 ----------

PS. Próbował ktoś malować dekory PlastiDipem ? Myślałem na początku o obklejaniu ale teraz zastanawiam się nad tym specyfikiem. Jak to się ma z trwałością i i czy jest podatne na zarysowania?

Guma jak balon, będziesz pocierać to się pomarszy i zejdzie. Wciśniesz paznokieć to ślad zostanie.

Opublikowano

No to plasti dip odpada w takim razie. Lepiej bedzie polozyc lakier :wink:

Opublikowano

w a6 jest prawie tak samo otwierasz z pilota czy z boku drzwi i git ale by zamknąć to trzeba nacisnąć już w klapie guziczek tak czy siak na jedno wychodzi z tymi mocniejszymi silownikami:0

a gdzie dostane takie silowniki wie ktoś może?

ale pytanie jak z zamykaniem:kox:

Kolego firma Kufatec już poradziła sobie z zamykaniem klapy w A6 i A4-B8 z kluczyka :wink:

Zresztą nie tylko z Audi bo Skoda i VW też na tym skorzystało :wink:

Gdzie to można kupić do A6 ?

Opublikowano
To spota trzeba zrobić :decayed:

A kiedy ci pasuje?

Jutro odpada ale kolejne dni czemu nie, w wtorek jest w Katowicach spot :wink:

Bedziesz? Moglbym podjechac.

Można się wybrać jutro :wink:

No to jestesmy umowieni. :thumbup1:

Opublikowano

Zmieniasz na coś innego,żeby odróżnić się od Andrzeja :decayed:

:wink:

Opublikowano
  • Autor
Zmieniasz na coś innego,żeby odróżnić się od Andrzeja :decayed:

:wink:

Coś w tym rodzaju :decayed:

Opublikowano

Dwie rury to już teraz mało?? to teraz trzy się reza?? :wink::decayed:

Opublikowano
  • Autor
Dwie rury to już teraz mało?? to teraz trzy się reza?? :wink::decayed:

Jeden centralny komin :decayed:

Opublikowano

Mój pierwszy mod

Do oceny :decayed:

822c58896452.jpg

Opublikowano

ładnie :) jaki masz kod silnika? zastanawiam sie nad moja czy jej nie zapodac programu... ale na blacie 250 tysiecy...

Opublikowano
... ale na blacie 250 tysiecy...

i co w zwiazku z tym?:eusathink:

Opublikowano

tomek to co teraz na tył wpadnie?? sa jakies nowe trendy ??:shock3::eusathink:

Opublikowano
  • Autor
tomek to co teraz na tył wpadnie?? sa jakies nowe trendy ??:shock3::eusathink:

Coś nowego :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.