Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A to jakaś zorganizowana akcja z tymi pompkami ? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
A to jakaś zorganizowana akcja z tymi pompkami ? :naughty:

Jak masz BRD i stare pompki to jedź pytać :whistling:

Opublikowano

A BPW nie wymienią ? :decayed:

Co z tymi z BRD było nie tak ?

Opublikowano
  • Autor
A BPW nie wymienią ? :decayed:

Co z tymi z BRD było nie tak ?

BPW to rozwiertany 1.9TDI, tam niema co wymieniać :decayed:

w BRD były pompki z simensa które padają jak muchy i teraz w ASO wymieniają je na Conti

Opublikowano

nie ma ktoś turbiny w pełni sprawnej i w dobrych pieniążkach do BPW/BLB?

Opublikowano
A BPW nie wymienią ? :decayed:

Co z tymi z BRD było nie tak ?

BPW to rozwiertany 1.9TDI, tam niema co wymieniać :decayed:

w BRD były pompki z simensa które padają jak muchy i teraz w ASO wymieniają je na Conti

czyli wychodzi na to,że BLB to jeden z najlepszych silników w gamie Audi :decayed:

Opublikowano
  • Autor
nie ma ktoś turbiny w pełni sprawnej i w dobrych pieniążkach do BPW/BLB?

djim

Opublikowano

ma gdzies wystawioną na sprzedaż? ile chce?

Opublikowano
  • Autor
ma gdzies wystawioną na sprzedaż? ile chce?

Pisz na PW

Opublikowano

ok, dzięki

Opublikowano
A BPW nie wymienią ? :decayed:

Co z tymi z BRD było nie tak ?

BPW to rozwiertany 1.9TDI, tam niema co wymieniać :decayed:

w BRD były pompki z simensa które padają jak muchy i teraz w ASO wymieniają je na Conti

Ty tu cycku nie cffaniakuj :decayed: idź lepiej wycinać te dwa kominy ale tak bliżej kolektora bo mnie kuszą :naughty:

Opublikowano
  • Autor
A BPW nie wymienią ? :decayed:

Co z tymi z BRD było nie tak ?

BPW to rozwiertany 1.9TDI, tam niema co wymieniać :decayed:

w BRD były pompki z simensa które padają jak muchy i teraz w ASO wymieniają je na Conti

Ty tu cycku nie cffaniakuj :decayed: idź lepiej wycinać te dwa kominy ale tak bliżej kolektora bo mnie kuszą :naughty:

Swoich miałbym okłamywać :decayed: w przyszłym tygodniu odbieram nowe graty i motaż :naughty: a potem wrzucę fotki, ile czego zostało :wink:

Opublikowano

Pany wpadło mi w ręce coś takiego dodam,że za darmo taki prezent od szefa.Miał to w swoim autku.Auto sprzedał to zdemontował i zalegało w garażu

cipo.jpg

cipo2.jpg

Auto miał zrobione na 170km,czy to wystarczy na początek?Czy w ogóle jest sens coś takiego zakładać?Nic się nie stanie?

Opublikowano

dzięki Panowie....dzisiaj Żonka jak to na zone klubowicza przystało....zrezała mi moda w samochodzie :kox::kox::kox:

Prezent KOX

0ldx9i4pzj1s.jpg

Opublikowano
dzięki Panowie....dzisiaj Żonka jak to na zone klubowicza przystało....zrezała mi moda w samochodzie :kox::kox::kox:

Prezent KOX

http://images.tinypic.pl/i/00331/0ldx9i4pzj1s.jpg

sprawdziles stan swojego konta??:grin:
Opublikowano

Wlasnie sie dowiedzialem ze to moze nie do konca az tak 2 firmy :wink:

Stare byly Siemensa, a na nowych jest napis VDO Continental, a VDO ma wiecej z Siemensem wspolnego nizby sie moglo wydawac. :decayed:

Pompki sa wymieniane bo mialy 2 mankamenty: Zapychaly sie dysze przy dluzszej jezdzie V-Max, (a jak jezdziles spokojnie to zapchal sie DPF :facepalm: ), a w pozniejszej fazie dochodzila usterka elektryczna (przepalala sie cewka- ale naprawiali to) za pareset zeta)

Wlasnie specjalnie poszedlem do auta sprawdzic i sciagnalem dekiel zeby numery zobaczyc i wychodzi na to ze te nowe maja koncowke T. Ja tez takie mialem, ale lezaly mi w domu jeszcze stare z koncowka M i te zalozylem no i mi je wymienili na T, wiec mam komplet zapasowych z koncowka T :decayed: Trzeba sobie jakos radzic :wink:

Opublikowano
dzięki Panowie....dzisiaj Żonka jak to na zone klubowicza przystało....zrezała mi moda w samochodzie :kox::kox::kox:

Prezent KOX

http://images.tinypic.pl/i/00331/0ldx9i4pzj1s.jpg

sprawdziles stan swojego konta??:grin:

Ty nie graj, w sumie nie wpadło mi to do głowy...

jakbym za chwilę się nie oddzywał to jest jazda w domu... :)

Opublikowano

PD zalozone w ASO:

PD_Akcja_ASO.jpg

PD- ktore wyciagnalem z auta:

PD_wyciagniete_z_auta.jpg

Czyli numery sa te same.

---------- Post dopisany at 22:16 ---------- Poprzedni post napisany at 22:15 ----------

dzięki Panowie....dzisiaj Żonka jak to na zone klubowicza przystało....zrezała mi moda w samochodzie :kox::kox::kox:

Prezent KOX

http://images.tinypic.pl/i/00331/0ldx9i4pzj1s.jpg

Fiu, Fiu....:kox:

Opublikowano

Pancie szukam grilla s4 - slyszal ktos gdzies?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.