Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam problem z PDC tył po uruchomieniu silnika zapodaje wsteczny i zaraz w tym momencie, choć nie ma przeszkody dwie sekundy słyszę ciągły pisk przeszkody i potem już nastaje cisza, nic nie pika PDC nie działa,

jak po raz drugi włączę wsteczny już też nic nie pika nawet na początku, po zgaszeniu i ponownym odpaleniu silnika i przy pierwszym użyciu wstecznego pika te dwie sekundy i znowu cisza:kwasny:

Ma ktoś jakiś pomysł o co w tym chodzi?

:vaglogi:

Dokladnie i wyskoczy ci ktory czujnik masz walniety.

Lub coś nie łączy, bo i to się zdarza, ale bardziej obstawiam walnięty czujnik, u siebie mam to samo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie mam problem z PDC tył po uruchomieniu silnika zapodaje wsteczny i zaraz w tym momencie, choć nie ma przeszkody dwie sekundy słyszę ciągły pisk przeszkody i potem już nastaje cisza, nic nie pika PDC nie działa,

jak po raz drugi włączę wsteczny już też nic nie pika nawet na początku, po zgaszeniu i ponownym odpaleniu silnika i przy pierwszym użyciu wstecznego pika te dwie sekundy i znowu cisza:kwasny:

Ma ktoś jakiś pomysł o co w tym chodzi?

:vaglogi:

Dokladnie i wyskoczy ci ktory czujnik masz walniety.

Lub coś nie łączy, bo i to się zdarza, ale bardziej obstawiam walnięty czujnik, u siebie mam to samo :decayed:

Dokładnie czujnik do wymiany :decayed: też mam to samo już pół roku wymieniam :facepalm: a czujnik w bagażniku leży :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze byc wiazka gdzies przylamana...przystaw ucho do kazdego na wstecznym i posluchaj ktory nie "pyka"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wiązka, tylko z pewnością czujnik i teraz tak w skrócie:

- VCDS pokaże dokładnie który jest uszkodzony, można sobie również podejrzeć grupę jakie mają wartości (jeżeli poniżej 1,0 to czujnik wysiada),

- można metodą na ucho/palec, uruchamiamy PDC palcem dotykamy czujniki kolejno i będzie czuć puknięcia/ucho będzie dobrze słychać (tam gdzie puknięcia są słabe bądź ich nie ma kwalifikuje czujnik do wymiany).

Czujniki z tyłu wymienia się łatwo i można to zrobić w 30min.(może trochę więcej z przerwą na piwko) spokojnie w suchy dzień na dworze niezależnie od temp. Rozpinasz od bagażnika i od zewnątrz za kołem nadkole do śrub mocujących zderzak (oczywiście strona na którą wskazuje czujnik) - nie trzeba zrzucać całego zderzaka, tylko interesująca nas strona. Odjeżdżamy odchylając zderzak z mocowań nie za ostro by go nie uszkodzić, miejsca jest wystarczająco dużo na przekładkę, przy okazji jak ktoś robi prawą stronę to pięknie się ogarnia również przy okazji moduł radiowego sterowania zegarkiem jeżeli jest do wymiany.

Zdjęcia tu:

LINK

P.S. nie polecam montować oponek większych niż 225, ja mam w zimie 17"/225 i jest optymalnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie wiązka, tylko z pewnością czujnik i teraz tak w skrócie:

- VCDS pokaże dokładnie który jest uszkodzony, można sobie również podejrzeć grupę jakie mają wartości (jeżeli poniżej 1,0 to czujnik wysiada),

- można metodą na ucho/palec, uruchamiamy PDC palcem dotykamy czujniki kolejno i będzie czuć puknięcia/ucho będzie dobrze słychać (tam gdzie puknięcia są słabe bądź ich nie ma kwalifikuje czujnik do wymiany).

Czujniki z tyłu wymienia się łatwo i można to zrobić w 30min.(może trochę więcej z przerwą na piwko) spokojnie w suchy dzień na dworze niezależnie od temp. Rozpinasz od bagażnika i od zewnątrz za kołem nadkole do śrub mocujących zderzak (oczywiście strona na którą wskazuje czujnik) - nie trzeba zrzucać całego zderzaka, tylko interesująca nas strona. Odjeżdżamy odchylając zderzak z mocowań nie za ostro by go nie uszkodzić, miejsca jest wystarczająco dużo na przekładkę, przy okazji jak ktoś robi prawą stronę to pięknie się ogarnia również przy okazji moduł radiowego sterowania zegarkiem jeżeli jest do wymiany.

Zdjęcia tu:

LINK

P.S. nie polecam montować oponek większych niż 225, ja mam w zimie 17"/225 i jest optymalnie.

Dzięki za info :wink: w następny weekend zabieram się za wymianę czujnika :decayed: przynajmniej nie będę się nudził w robocie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko oczywiscie ja mówię o 17 na lato i w tym przypadku tez 225/45?

Na zimę zostaną 16, 205

Ma ktoś z was jakiś katalog felg jakie były w modelu B7? Bo pewnie nie te same co w B6? A chciałbym kupić jakiś felgi od b7 ewentualnie nowsze ale raczej nie starsze, a nie znam felg dla b7, poza jednymi które mam:-P

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja tez w końcu będę musiał wymienić ten czujnik bo od zakupu jeżdżę z uwalonym :facepalm: tylko teraz pytanie czy jak sie kupi używkę to czy za chwile jej nie będę musiał znów wymieniać :mysli:

Wie ktoś może ile w ASO czujnik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko oczywiscie ja mówię o 17 na lato i w tym przypadku tez 225/45?

Na zimę zostaną 16, 205

Ma ktoś z was jakiś katalog felg jakie były w modelu B7? Bo pewnie nie te same co w B6? A chciałbym kupić jakiś felgi od b7 ewentualnie nowsze ale raczej nie starsze, a nie znam felg dla b7, poza jednymi które mam:-P

Tapatalk

Na lato też 225/45

A co takiego jest złego w felgach z B6 :whistling:

---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:30 ----------

Kurde ja tez w końcu będę musiał wymienić ten czujnik bo od zakupu jeżdżę z uwalonym :facepalm: tylko teraz pytanie czy jak sie kupi używkę to czy za chwile jej nie będę musiał znów wymieniać :mysli:

Wie ktoś może ile w ASO czujnik?

Kup używkę od razu w kolorze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nic, akurat sa jedne z b6 ktore mi się podobaja, ale pomyślałem, ze jak kupowac to juz do tego modelu lub rocznikowo mlodsze:-)

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nic, akurat sa jedne z b6 ktore mi się podobaja, ale pomyślałem, ze jak kupowac to juz do tego modelu lub rocznikowo mlodsze:-)

Tapatalk

Kup takie co Ci się podobają, a nie z jakiego to modelu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nic, akurat sa jedne z b6 ktore mi się podobaja, ale pomyślałem, ze jak kupowac to juz do tego modelu lub rocznikowo mlodsze:-)

Tapatalk

Kup takie co Ci się podobają, a nie z jakiego to modelu :wink:

Dokładnie :decayed: żonke masz? To jak ją wybierałeś?Komu się bardziej podobała?Tobie czy kolegom? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może ile w ASO czujnik?

Nowy w ASO 7H0919275D 345pln :whistling:

Uuu... Panie, to podziekował :decayed:

Kurde ja tez w końcu będę musiał wymienić ten czujnik bo od zakupu jeżdżę z uwalonym :facepalm: tylko teraz pytanie czy jak sie kupi używkę to czy za chwile jej nie będę musiał znów wymieniać :mysli:

Wie ktoś może ile w ASO czujnik?

Kup używkę od razu w kolorze.

Chyba tak właśnie zrobię, tylko lepiej będzie kupić może z młodszego modelu B7 niż ja mam to dłużej pożyje taki czujnik :wink:

No to biorę się za poszukiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ja tez w końcu będę musiał wymienić ten czujnik bo od zakupu jeżdżę z uwalonym :facepalm: tylko teraz pytanie czy jak sie kupi używkę to czy za chwile jej nie będę musiał znów wymieniać :mysli:

Wie ktoś może ile w ASO czujnik?

Kup używkę od razu w kolorze.

Chyba tak właśnie zrobię, tylko lepiej będzie kupić może z młodszego modelu B7 niż ja mam to dłużej pożyje taki czujnik :wink:

No to biorę się za poszukiwania.

Bo do B6 i tak są inne :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, ale zamówiłem gdzie indziej w kolorze LY9B :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o dokladanie nowszych elementow do autka niz starszych, wiadomo, że mi sie maja podobać, chociaż podobno nie kazdy wzór felg w 17 ładnie wyglada, z ori podobają mi się np takie :

http://a4-klub.pl/showthread.php?p=3210945

I te chyba są z b6

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej chodziło mi o dokladanie nowszych elementow do autka niz starszych, wiadomo, że mi sie maja podobać, chociaż podobno nie kazdy wzór felg w 17 ładnie wyglada, z ori podobają mi się np takie :

http://a4-klub.pl/showthread.php?p=3210945

I te chyba są z b6

Tapatalk

No fajny, tani i mocny felunek. Mam takie na zimę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jedna z propozycji, chce jakieś jak najmniej zabudowane z np 5 ramionami, takie mi się podobają.

Poprzeglądam jeszcze allegro może coś się fajnego znajdzie

Albo te, fajniejsze może: http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=3015163919

Lub

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=3005092152

Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadki macie jakieś wzory na t-shirty , może też bym wam coś uklepał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...