Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Z tym lusterkiem zerknij do tematu Hamera on to wyrezał.Jest potrzebna elektryka foteli pamięć i coś tam jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kurde, zastanawiam się na jaki kolor by tu prysnąć dekory :mysli: może ktoś ma pomysł? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki :wink:

http://s19.postimage.org/8r02yjayb/DSC_0435x.jpg

Do tego czarny sufit będzie niedługo.

No to ja bym tak zostawił :wink: ewentualnie dekory w czerwień aby był kontrast :naughty: do tego kiera trój ramienna obszyta czerwoną nicią i gałka do wymiany :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się właśnie nad czerwienią, ale ciemną cos A'la czerwone wino, alu szczotkowane było by może drugim zestawem :wink: jak kiedyś kupię :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poczekasz to w środę powinienem odebrać burgund (taka niby ciemna czerwień) dekory :wink:

Wypaczałem forumowe B7'ki :decayed:

WOLFSGRUPPE VAG EVENT 2012 on Vimeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poczekasz to w środę powinienem odebrać burgund (taka niby ciemna czerwień) dekory :wink:

Wypaczałem forumowe B7'ki :decayed:

WOLFSGRUPPE VAG EVENT 2012 on Vimeo

Poczekam, poczekam :wink: ja najwcześniej za dekory będę się brał końcem marca.

---------- Post dopisany at 19:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:51 ----------

A to będziesz miał malowane czy jakiś materiał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie w związku, że to nasze szukanie jest niedorobione zadam pytanie:

Czy mamy możliwość uruchomienia opcji wyciszania automatycznego RNS-e High przy aktywowaniu się parktronika ? , oraz czy jest możliwość opcji by prawe lusterko przy aktywnym wstecznym zjechało nam nieco niżej... ?

Już Ci mówię Ptysiu :decayed:

Parktronik z tego co wiem można vcds'em ściszyć w adaptacjach.

Lusterko Ci zjedzie jak będziesz mieć lusterka z pamięcią i moduł pamięci, inaczej się nie da tego uruchomić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ptasiu :wink:

Z tym odpalaniem spróbuj jeszcze wejść w Engine 01/ Security 16 (12233)/ Adaptation 10/ Channel 01/ ustawiasz dawkę startową na 50, czyli leciutko zwiększasz (na pewno skróci czas kręcenia na ciepłym) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ptasiu :wink:

Z tym odpalaniem spróbuj jeszcze wejść w Engine 01/ Security 16 (12233)/ Adaptation 10/ Channel 01/ ustawiasz dawkę startową na 50, czyli leciutko zwiększasz (na pewno skróci czas kręcenia na ciepłym) :wink:

U mnie rano puszcza dyma i czuć rope, na 99% któryś wtrysk leje :kwasny: ale kupiłem inne na podmianę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i znalazla sie jednak kompetentna osoba :) :) :)

co prawda to prawda Tomek zawsze pomoże :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ptasiu :wink:

Z tym odpalaniem spróbuj jeszcze wejść w Engine 01/ Security 16 (12233)/ Adaptation 10/ Channel 01/ ustawiasz dawkę startową na 50, czyli leciutko zwiększasz (na pewno skróci czas kręcenia na ciepłym) :wink:

Ale i tak sobie to zapiszę, dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To współczuje, u mnie dymku żadnego nigdy nie uświadczysz :naughty: , przy odpalaniu mam tylko leciutki zapach...później znika, chyba, że używam webasto to nie ma nawet zapachu. Ostatnio robiłem trochę trasę - tak 3/4 trasa, a resztę miasto, ale 500km agresywnie momentem 200 km/h, nawet jakiegoś gogusia spokojnie podganiałem i wyprzedzałem (on miał 2,5), webasto używane non stop i nie mogę cały czas złego słowa powiedzieć bo rezerwa pikła przy równym przebiegu 1000km/h. Także u mnie spalanie jest perfekt...., a dodam, że kapcie 225/17 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To współczuje, u mnie dymku żadnego nigdy nie uświadczysz :naughty: , przy odpalaniu mam tylko leciutki zapach...później znika, chyba, że używam webasto to nie ma nawet zapachu. Ostatnio robiłem trochę trasę - tak 3/4 trasa, a resztę miasto, ale 500km agresywnie momentem 200 km/h, nawet jakiegoś gogusia spokojnie podganiałem i wyprzedzałem (on miał 2,5), webasto używane non stop i nie mogę cały czas złego słowa powiedzieć bo rezerwa pikła przy równym przebiegu 1000km/h. Także u mnie spalanie jest perfekt....

Masz jakiś program zrobiony?

silnik BLB czy BPW?

no spalanie to masz bajeczka :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko zazdrościć, mój hebel ma swoje kkm i pewne rzeczy już się kończą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...