B7 Crew

H4mm3R

Sprzedałem komplet, ale jak chcesz sama dokładke to kumpel ma na dwie rurki w kolorze czarnym akryl

• Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

no szukam do kumpla fury s-line dwururkę

jakieś szczegóły czy kontakt poproszę na PW :hi:

Miał ktoś do czynienia z mandatem za granicą? Rzeczywiście dopisza mi pkt w PL?

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Nie moga dopisywac punktow w Polsce- to moze tylko polska Policja. Powod: W roznych krajach sa rozne ilosci punktow za rozne wykroczenia. Na przyklad w Niemczech jest maxymalna ilosc punktow 18 a w Polsce 24 a co za tym idzie punktacja jest inaczej rozlozona na wykroczenia.

Przyklad: Rozmowa przez telefon komorkowy to w Polsce 5 Punktow a w Niemczech 1, wiec jak mnie w Polsce na tym przylapia to nie moga mi 5 w Niemczech wlepic, bo bylbym niesprawiedliwie wobec innych niemieckich kierowcow potraktowany, dlatego zawyza sie kary dla cudzoziemcow, wlasnie dlatego ze oni nie otrzymuja punktow karnych.

Inny przyklad jest taki ze w Holandii nie ma systemu punktowego, wiec jezeli Polska Policja by chciala przesylac punkty, to dlaczego taki Francuz by je dostal a Holender nie? Jest obowiazek za takie samo wykroczenie wszystkich tak samo karac (u cudzoziemcow punkty sa zastapione dodatkowa kara pieniezna)

Jak zaplaciles tylko 40 € to sie ciesz, w innych krajach moglbys i 500 zaplacic.

Acha, ewentualnie te punkty sa wpisywane na twoje konto w kraju wykroczenia, wtedy mozesz miec zakaz prowadzenia pojazdow w tym kraju jak tam czesto przebywasz i jezdzisz tak ze co chwile cie lapia.... :decayed:

ile w PL za to grozi? od ponad 3 tyg jeżdze bez przedniej tablicy i naklejki na szybie:grin:

"Zakrywanie tablic rejestracyjnych lub innych wymaganych tablic albo znaków, które powinny być widoczne" 100 zł

Nie nie, oni powiedzieli ze u nich nie ma pkt i ze Oni wklepuja do jakiegos centralnego systemu,ktory polaczony jest z cala unia.wowczas to wykroczenie pojawia sie w PL i tam dopisuja mi pkt wg PL prawa. Cos mi sie nie podobalo bo CZ i w DE zaplacilem mandary i nie dostalem zadnych pkt....chyba :)

P.s. czyli w PL w ogole niema pkt za brak tablicy? Jak tak to juz napewno jej nie zakladam ;)

Wysyłane z mojego GT-P5100 za pomocą Tapatalk 2

Właśnie wychodzi na to, że tylko mandat w wysokości j.w. i to wszystko ale pewności nie mam. :mysli:

---------- Post dopisany at 09:33 ---------- Poprzedni post napisany at 09:28 ----------

A jednak... :kwasny:

Zakrywanie świateł oraz urządzeń sygnalizacyjnych, tablic rejestracyjnych lub innych wymaganych tablic albo znaków, które powinny być widoczne art. 97 k.w. art. 60 ust. 1 pkt 2 p.r.d.

3 pkt karne

nie ma ktoś jakiejś ładnej fotki do kalendarza na luty? bo póki co strasznie mało zgłoszeń :thumbdown::facepalm: więcej info tutaj: http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/

kerczi jak by nie było jak tylko będziesz gdziekolwiek przejeżdżał obok psiarni, brak tablicy będzie działał na nich jak magnez to na bank będziesz zatrzymany

także zastanowił bym się nad tym wyglądem ponad wszystko :naughty:

Dlatego mam blachę w bagażniku, jak będę ich przyciągał za często to zmienię blende. Póki co farmazon na skradziona tablicę

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

no dobry farmazon :thumbup1::nabijasie:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

no dobry farmazon :thumbup1::nabijasie:

:naughty:

Łukasz taka gafa to jeszcze ujdzie :grin: rękę mam w gipsie także pisanie na klawiaturze to już niezły wyczyn :kwasny:

Chłopaki szukam takich felg: