Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

akjam, a te 12mm to przy jakim et?

bo zastanawiam się jakie dystanse na przód dać u siebie przy et 45, czy 10 czy większe.

a tak w ogóle, to te Twoje mody to chyba drugie tyle co kupno autka ;), nieźle namodziłeś :)

daniel_sen4 - to ja pewnie zrobie sobie przód 10mm a tył 15mm.

nie miałeś obaw przy przelotowych, odnośnie śrub przy wiekszych prędkościach?

w b5 miałem przykrecane dystanse i wydawały mi się pewniejsze, ale przy takich szerokościach to tylko przelotowe znajde

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
akjam, a te 12mm to przy jakim et?

bo zastanawiam się jakie dystanse na przód dać u siebie przy et 45, czy 10 czy większe.

a tak w ogóle, to te Twoje mody to chyba drugie tyle co kupno autka ;), nieźle namodziłeś :)

daniel_sen4 - to ja pewnie zrobie sobie przód 10mm a tył 15mm.

nie miałeś obaw przy przelotowych, odnośnie śrub przy wiekszych prędkościach?

w b5 miałem przykrecane dystanse i wydawały mi się pewniejsze, ale przy takich szerokościach to tylko przelotowe znajde

Jak zapindalam to nie myślę o tym :whistling:

Opublikowano

Chyba normalne ze dłuższe śruby mają być

Sent from Rns-e 2010

Opublikowano

mi chodziło o to, że przykręcane dystanse wydają mi się bezpieczniejsze, niż przelotowe z dłuższymi śrubami, ale przykręcanych w rozmiarach 10-15mm raczej nie ma.

a że przy przelotowych musi byc dłuższa śruba to wiem ;)

chociaż gdzieś czytałem, że przy 5mm to by i ori chwycił, ale jak będe brał to albo 10 albo 15mm i dłuższe śruby

Opublikowano

W S-line ET 43 8,5J a w RSach ET 44 9J :wink:

Opublikowano
W S-line ET 43 8,5J a w RSach ET 44 9J :wink:

yyyyy???? napewno???

w jakim rozmiarze???

Opublikowano

kurcze, nie bardzo wiem jak przeliczać szerokość felgi względem et, bo moje 7,5" i et 45, to nie to samo co np 8,5" i et43.

ale chyba jak wyrównam u siebie żeby było et35, czyli dystanse po 10mm to będzie w sam raz? - jak myślicie?

Opublikowano
W S-line ET 43 8,5J a w RSach ET 44 9J :wink:

yyyyy???? napewno???

w jakim rozmiarze???

No jak dobrze pamiętam to tak. S-Line w '18 a RSy w '19 :wink4:

chłopaki jakie żaróweczki H11 polecacie do halogenów? :hi:

Tu masz dobre i cena ok.

Żarówki X-Xenon Look H11 12 Volt 55W motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

Używałeś tych żarówek??

Jak świecą?? Jaka żywotność??

Zerknij tutaj. Co prawda płaciłem troche więcej ale jestem mega zadowolony. Reszta w tym temacie. :wink4:http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/zarowki-swiatlach-przeciwmgielnych-halogenach-bixenon-look-249073/
Opublikowano
chłopaki jakie żaróweczki H11 polecacie do halogenów? :hi:

Tu masz dobre i cena ok.

Żarówki X-Xenon Look H11 12 Volt 55W motoHID.pl - Oświetlenie dla Twojego Samochodu

Używałeś tych żarówek??

Jak świecą?? Jaka żywotność??

Zerknij tutaj. Co prawda płaciłem troche więcej ale jestem mega zadowolony. Reszta w tym temacie. :wink4:http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/zarowki-swiatlach-przeciwmgielnych-halogenach-bixenon-look-249073/

No właśnie też o niech myślałem. Rozumiem że to te.

GPT PLASMA WHITE BLUE VISION XENON H8 H11 7500K (3133546688) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Akurat zbliża się wymiana rozrządu to będzie okazja do zmienienia ich.

Ja akurat, chwała Bogu, nie mam Xenonów i będę szukał jakiś H7 o podobnej barwie by to ładnie się komponowało. Do tego białe postojówki i będzie gitara.

Opublikowano

Tak. :wink: A co do postoju to jakie żeby nie było błędu bo ja też o tym myślę? Masz już coś na oku?:wink:

Opublikowano

Tak mam :wink:

Opublikowano

RS6 C5 ma ET 35 i 9'.

Opublikowano

To przy 17, 7,5", et 45, jakie dystanse brać, żeby ladnie było i nie tarło.

10mm?

Czy na tył więcej np 15?

Ja bym sobie chetnie dzienne na ledy zrobił, żeby nie takie żółte były

Tapatalk

Opublikowano
RS6 C5 ma ET 35 i 9'.
C5 owszem ale ja mam z A8/S8 i tu jest ET 44 9J :cool:
Opublikowano

Panowie, mój kumpel pyta o budżetowe światełka do jadzy dziennej w b7.

np: montowane w kratkę (zderzak normalny - nie s-line)

znalazłem coś takiego: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-swiatel-jazdy-dziennej-245356/

jakieś sugestie?

Opublikowano
Panowie, mój kumpel pyta o budżetowe światełka do jadzy dziennej w b7.

np: montowane w kratkę (zderzak normalny - nie s-line)

znalazłem coś takiego: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-swiatel-jazdy-dziennej-245356/

jakieś sugestie?

W B7 jak jest Bixenon to,to coś jest zbędne od tego jest DRL :wink: Te ledziki dobre do Golfa 2 :grin:

Opublikowano

nie ma bixa - ma standardowe halogeny

Opublikowano

ja w b5 miałem ledowe dzienne, byłem z nich bardzo zadowolony, miały swój sterownik i wszystko, tylko podłączyć i działało.

philipsa, ale to nie było budżetowe.

chociaż w sumie nie wiem co dla właściciela b7 jest budżetowe, napewno były tańsze niż zakładanie bixów;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.