Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale było u nich kupione.

Mam VCDS'a. W którym bloku sprawdzić bo i tak dzisiaj będę podłączał by sprawdzić filtr DPF bo ostanio miałem juz 68g popiołu i coś autko zaczęło mulić. Zastanawiam się nad wywaleniem tego ustrojstwa.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Jak auto dłużej postoi np. po nocy, porównaj w blokach temp. cieczy, temp. oleju, temp. zew/otoczenia. Jak różnica nie będzie duża 2-5C to jest ok. Potem możesz odpalić auto i obserwować jak temp. cieczy rośnie na vcdsie, ma to być płynny wzrost, a nie skoki co 5-10C.

Opublikowano

80 pokazywało na zegarach czy na vcdsie? Bo 90 na zegarach = 80 na vcds :wink:

Opublikowano
80 pokazywało na zegarach czy na vcdsie? Bo 90 na zegarach = 80 na vcds :wink:

Na zegarach. Wskazówka była pomiędzy 60 a 90 (bliżej 90 - 2/3 odległości między 60 a 90).

Teraz jest ruchoma, raz tu raz tu. Jak sie zatrzymałem żeby samochód po trasie chwilkę pochodził to skoczyło na 90.

Opublikowano

A założyłeś oryginalny termostat?

Opublikowano
A założyłeś oryginalny termostat?

Zakupiony w ASO za 99zł (dowód zakupu posiadam)

Opublikowano

Panowie mam takie pytanko czy moze ktos zna numery lampek ledowych w drzwi,i czy one sa takie same jak od poswietlania przestrzeni nug?z gury bardzo dziekuje:decayed:

Opublikowano
Panowie mam takie pytanko czy moze ktos zna numery lampek ledowych w drzwi,i czy one sa takie same jak od poswietlania przestrzeni nug?z gury bardzo dziekuje:decayed:

Są takie sam jak podświetlenie nóg z przodu - lampki pod fotelami są inne.

Opublikowano
Panowie mam takie pytanko czy moze ktos zna numery lampek ledowych w drzwi,i czy one sa takie same jak od poswietlania przestrzeni nug?z gury bardzo dziekuje:decayed:

Są takie sam jak podświetlenie nóg z przodu - lampki pod fotelami są inne.

A znasz moze numerki tych ledowych od drzwi:co:

Opublikowano

4e0 947 415

Opublikowano

czy można vagiem ustawiać z jakiej odległości kluczyk będzie otwierał auto?

bo obecnie otwiera mi z bardzo bliska a bateria jest nowa :wink:

Opublikowano
czy można vagiem ustawiać z jakiej odległości kluczyk będzie otwierał auto?

Nie.

Opublikowano

w takim razie co możne być przyczyną, że otwiera się z tak bliska?

poprzednie B7 otwierało się z dużo większej odległości :eusathink:

Opublikowano
w takim razie co możne być przyczyną, że otwiera się z tak bliska?

poprzednie B7 otwierało się z dużo większej odległości :eusathink:

No na pewno nie ustawienia MK. Coś pizgło... temat znany ale nie kojarzę rozwiązania dla tej usterki. Wiem, że dyskutowaliśmy na ten temat...

Opublikowano
Panowie co może być przyczyną że silnik nie osiąga 90 stopni?? Zauważyłem dziś podczas jazdy w trasie (120km) z wskazówka temperatury wahają się miedzy 60 a 90 stopni. Jak dawałem gazu to szła do góry jak jazda spokojna to w dół. Średnie spalanie 6,8l/100km tak więc też troszkę wyższe. Termostat wymieniony był około miesiąca temu ( oryginał z ASO). Jeśli to wina termostatu to czy można go reklamować?? Średnie spalanie 6,8l/100km tak więc też troszkę wyższe. Silni 2.0.

Auto stoi na serwisie.

Jeśli to termostat to wymienią go bez kosztowo. Jeśli nie to $$$$

Opublikowano
4e0 947 415

Dziekuje bardzo:hi:

Opublikowano
Panowie co może być przyczyną że silnik nie osiąga 90 stopni?? Zauważyłem dziś podczas jazdy w trasie (120km) z wskazówka temperatury wahają się miedzy 60 a 90 stopni. Jak dawałem gazu to szła do góry jak jazda spokojna to w dół. Średnie spalanie 6,8l/100km tak więc też troszkę wyższe. Termostat wymieniony był około miesiąca temu ( oryginał z ASO). Jeśli to wina termostatu to czy można go reklamować?? Średnie spalanie 6,8l/100km tak więc też troszkę wyższe. Silni 2.0.

Auto stoi na serwisie.

Jeśli to termostat to wymienią go bez kosztowo. Jeśli nie to $$$$

Do zapłaty 430zł.

Ułamał się jakiś króciec który blokuje termostat.

Do wymiany króciec termostat + robocizna (najdroższa) :(

Opublikowano
w takim razie co możne być przyczyną, że otwiera się z tak bliska?

poprzednie B7 otwierało się z dużo większej odległości :eusathink:

No na pewno nie ustawienia MK. Coś pizgło... temat znany ale nie kojarzę rozwiązania dla tej usterki. Wiem, że dyskutowaliśmy na ten temat...

ma ktoś jakiś pomysł?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.