Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No to super :decayed: dzieki wielkie za pomoc :decayed: jak nie bede czegos wiedzial to sie zglosze :wink:

---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ----------

Kolego pomożesz mi jeszcze znaleść ta przejściowke na allegro? Bo tego tyle jest że nie do końca wiem która mam zamówić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super :decayed: dzieki wielkie za pomoc :decayed: jak nie bede czegos wiedzial to sie zglosze :wink:

---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ----------

Kolego pomożesz mi jeszcze znaleść ta przejściowke na allegro? Bo tego tyle jest że nie do końca wiem która mam zamówić.

Plug&Play adapter do montażu AUDI RNS-E F.V. (3311306280) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jak się spuszcza płyn chłodniczy? Jest jakiś "zaworek" czy trzeba odpiąć przewód? Potrzebuje tej informacji do wymiany termostatu. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjmij przewód tam gdzie jest termostat w bloku, wymień termostat i zalej nowego płynu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Dużo demontażu, żeby się tam dostać?

Nie wiem jak w 1.9 ale u mnie nie było większego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odkręcasz śrubki, odciągasz przewód, wyjmujesz termostat... płyn się leje... wkładasz nowy. Jak szybko przełożysz to zaoszczędzisz trochę płynu :decayed:

Hammer wrzucałeś kiedyś foto wydechu, czy to jest od ośki 2.0tdi ?

e1980cc158e0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś jakieś mocniejsze sprzęgła i dwumasy do 3,0 TDI, które wytrzymałyby więcej niż tylko serię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super :decayed: dzieki wielkie za pomoc :decayed: jak nie bede czegos wiedzial to sie zglosze :wink:

---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ----------

Kolego pomożesz mi jeszcze znaleść ta przejściowke na allegro? Bo tego tyle jest że nie do końca wiem która mam zamówić.

Plug&Play adapter do montażu AUDI RNS-E F.V. (3311306280) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

dziekowac dziekowac:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy ktoś jakieś mocniejsze sprzęgła i dwumasy do 3,0 TDI, które wytrzymałyby więcej niż tylko serię?

nie mów, że sprzęgło z dwumasą Ci się w 3.0 TDI poddało?

może nigdy jeszcze nie było zmieniane?

u mnie 300 KM i 600 NM gdzie max moment przy 2200 rpm i hula aż miło przez ładnych parę tysięcy a lekko nie ma :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniałem u Ola w zeszłym roku na wzmacniane... Wczoraj mi się uślizgnęło przez 4 biegi po ostrym starcie. Generalnie klei jeszcze :) ale szukam alternatywy (pewnie skończy się na nabiciu kevlarowych okładzin). Nie wiem tylko czy to sprzęgło, które mam teraz ma też wzmocniony docisk (bez SAC) czy nie...

Moje sprzęgło (i pewnie dwumas) dostało podczas akcji z zeszłego roku- po przepięciu z 2 na 3 rozsypała mi się tulejka na cięgnie drążka. Straciłem wszystkie biegi poza 3 i 4. Problemem było to, że stanąłem w miejscu, z którego musiałem uciekać (jednokierunkowa pod górkę- ruchliwa trasa)- ruszanie na 3 pod górkę- bezcenne... Wtedy sprzęgło się trochę przypaliło (ale dalej kleiło za***iście)- teraz robiłem odpowietrzanie całego układu- i czasem jak nie do końca odpuszczę przy starcie- to potrafi się ślizgać. Ale sporadycznie.

Myślę nad następnym setupem- w sumie mam już przelotowy wydech i chciałbym poprawić ten cholerny program V-Techa na coś bardziej cywilizowanego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8E0955102 końcówka G ma na pewno prawy sprysk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...