Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio zapala mi sie kontrolka świeć,vag pokazuje błąd położenia pedału hamulca,więc pewnie czujnik walnięty,nie byłoby w tym nic dziwnego,ale gdy kontrolka miga,auto traci moc,przestaje migać,wszystko wraca do normy,możliwe,żeby ten czujnik miał jakiś wpływ na silnik?

jak objawia sie uwalony potencjometr w pedale gazu,jakis błąd wyskakuje? jak go sprawdzić vagiem?

musi byc zwiazek z czujnika hamulca z potencjometrem gazu bo gdy jedziesz z pedalem gazu wcisnietym, druga noga nacisniesz hamulec rozlaczy gaz :) dziwne uczucie jak tak sie zrobi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ostatnio zapala mi sie kontrolka świeć,vag pokazuje błąd położenia pedału hamulca,więc pewnie czujnik walnięty,nie byłoby w tym nic dziwnego,ale gdy kontrolka miga,auto traci moc,przestaje migać,wszystko wraca do normy,możliwe,żeby ten czujnik miał jakiś wpływ na silnik?

jak objawia sie uwalony potencjometr w pedale gazu,jakis błąd wyskakuje? jak go sprawdzić vagiem?

musi byc zwiazek z czujnika hamulca z potencjometrem gazu bo gdy jedziesz z pedalem gazu wcisnietym, druga noga nacisniesz hamulec rozlaczy gaz :) dziwne uczucie jak tak sie zrobi :)

no własnie jak ta kontrolka miga,musze wciskac gaz bardziej zeby była jakas reakcja,czyli to bedzie to,już myslałem,że pedał gazu tez sie zj***ł

---------- Post dopisany at 11:37 ---------- Poprzedni post napisany at 11:13 ----------

ale taniocha ten czujnik:grin:

wie ktoś jakie klucze bedą potrzebne do wymiany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8mm do wykręcenia półki pod kierą tylko, reszta ręcznie, przekręcasz, wyciągasz, odpinasz kostke i nowy wkładasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8mm do wykręcenia półki pod kierą tylko, reszta ręcznie, przekręcasz, wyciągasz, odpinasz kostke i nowy wkładasz

dzięki:hi:

swoją droga to B6 musiało ci sie nieźle pier**lic,skoro tak na zawołanie wszystko wiesz:grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin::grin: Po prostu ja wszędzie byłem w tym aucie, chyba nie ma nic czego bym nie rozkręcał :grin::grin: A lampy przednie kiedyś kuzynowi udowodniłem, że wyjmę z zasłoniętymi oczami w mniej niż 3 minuty :polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że wkładanie i wyciąganie czujnika jest na wciśniętym "cycku".

Młody- popraw mnie jeśli nie mam racji... Z tego co pamiętam- trzeba to odpowiednio zrobić żeby się czujnik odpowiednio "ułożył"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie zupełnie, jeśli włożysz ten czujnik w swoje miejsce to cycek się automatycznie sam wciśnie, jeśli masz jeszcze stary czujnik (czarny chyba z tego co pamiętam) to zauważysz różnicę w wyglądzie, ten nowy jest biały, nieco większy i jak go włożysz to trzeba go przekręcić trochę bardziej niż tamten. Chyba, że w B7 już montowali te nowe, nie jestem pewny. To jest roboty na 5 minut także nie ma co się obawiać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nieważne,coś spierdoliłem,bo stop sie swieci non stop:decayed:

na szczęście dzisiaj jest spot u Ola,to sie zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekręć go dalej, on pod dziwnym kątem siedzi w tej dziurze aż usłyszysz klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie,że wlazł dobrze,ale tam jest jakas procedura z tymi pedałami i chyba tu pojebałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa jak z pedałami to ja nie wiem :decayed:

:polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy czujnik był uwalony,drugi tak samo założony i wszystko cacy.

kuźwa,kto by pomyslał,że ten czujnik moze miec wplyw na prace silnika i spalanie,teraz przy rozpędzaniu chwilowe pokazuje 16-18,wczesniej 25-28

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie lotka do avanta s-line z B6 dużo się różni wycięciem na Stop, bardzo jest to widoczne jak sie ją do B7 założy ? Czy może czymś jeszcze się różni bo nie wiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może ktoś pamięta ogłoszenie z kompletnymi rozrządami do naszych autek.

Była tam lista z podzespołami i cenami.

Nie mogę teraz nigdzie tego znaleźć....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

może ktoś pamięta ogłoszenie z kompletnymi rozrządami do naszych autek.

Była tam lista z podzespołami i cenami.

Nie mogę teraz nigdzie tego znaleźć....

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/all-kompletny-rozrzad-oryginal-220985/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie lotka do avanta s-line z B6 dużo się różni wycięciem na Stop, bardzo jest to widoczne jak sie ją do B7 założy ? Czy może czymś jeszcze się różni bo nie wiem :decayed:

zapytaj Fantomasa On ma tak założone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie walnęło już..., ale się zapomniałem i żona mi mms-em wysłała lekko po równym stanie... :pali:

mmsimg300476144.jpg

P.S. dał by może ktoś radę sprawdzić w ETce jakie są numery nadkoli przednich w Vw Tiguan 2010 170 KM 4motion ? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie walnęło już..., ale się zapomniałem i żona mi mms-em wysłała lekko po równym stanie... :pali:

http://img15.imageshack.us/img15/8586/mmsimg300476144.jpg

P.S. dał by może ktoś radę sprawdzić w ETce jakie są numery nadkoli przednich w Vw Tiguan 2010 170 KM 4motion ? Pozdro

Graty, witamy w klubie 200 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tymi klekotami nic nie jezdzicie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...