Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Hamulec ręczny?

:decayed:

Zaciągnięty nie jest.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Hamulec ręczny?

:decayed:

Zaciągnięty nie jest.

Czerwona? Błąd w układzie hamulcowym, VAG się kłania

Opublikowano

Te , ziomek.... - nie chcielibyście wiedzieć w ilu importowanych autach z de juz tez macie powymieniane silniki lub glowice :P

---------- Post dopisany at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ----------

No wlasnie, ale jeszcze mięso na klockach jest więc zjeżdżam je do zera. :D

Następna wymiana to klocki i tarcze. Tak sie zastanawiam nad większymi heblami bo 19" juz coraz bliżej i te co mam to takie małe sie wydają...

---------- Post dopisany at 21:00 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ----------

ABT SP1 19" juz na aucie- za***iście wypełnia nadkola. Jeszcze tylko lakier i może w nowe gumki zainwestuje- chociaż te źle nie wyglądają - 5mm :D

---------- Post dopisany 27-04-2013 at 10:37 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2013 at 21:00 ----------

Spy photo

de7e7ury.jpg

Opublikowano

poprzednie lepsze:wink:

Opublikowano

No, ja o takich zawsze marzyłem. Tylko na biało je jeszcze muszę pomalować.

Opublikowano
  • Autor
No, ja o takich zawsze marzyłem. Tylko na biało je jeszcze muszę pomalować.

Nie rób tego :facepalm:

Opublikowano

Why???

Opublikowano

Ale tylko zalatywac. Myśle ze jak kompletnie na biało bedą ( od wewnątrz tez) to będzie kosa.

Zawsze jag widziałem A 4 8e na tych felgach 19" to nie mogłem wzroku od tego auta oderwać. Zrobię dokładniejsze foty jak to jest spasowane.

Opublikowano

Felgi super, piękne klasyczne.

Co do białych to chyba będzie beeee, nie lakieruj , pomaluj plastidipem :decayed:

Opublikowano

Jeszcze neony pod auto wrzuć :P ... też mi się wydaje że biała felga nie będzie tutaj dobrze wyglądać. No ale właścicielowi ma się podobać :wink:

Opublikowano

Hmmm....RS:hi: a ja mowie próbuj:naughty: On the limit... ale może być ciekawie :wink:

Opublikowano

Maluj w czarny połysk. Rozmiar troche zniknie ale będzie bandzior. Miałem tak (tylko w macie)w poprzednim aucie i było :thumbup:

Opublikowano

RS, jakbyś wrzucił coś z polerowanym rantem i środkiem w czarny połysk byłby :kox:

Opublikowano

Czarny plastidip był, wlasnie zdarłem , a niełatwo sie zdziera to. Współczuje tym którzy plastidipem karoserie pomalowali ...

y3uqamap.jpg

Jeszcze pare fotek przy dziennym świetle.

apequjer.jpg

6e3ypyre.jpg

4e9avane.jpg

Opublikowano

Czemu nie latwo? Ile zrobiles warstw? Jak za malo to bedzie sie zrywal po malutkim kawaleczku.. A jak grubo to idzie prawie w calosci :wink:

Opublikowano

Jakie są "wymiary" tych felg, ładnie spasowane, bez dystansów ?

PS: zaciski na czarno maluj :decayed:

Opublikowano

K

Czemu nie latwo? Ile zrobiles warstw? Jak za malo to bedzie sie zrywal po malutkim kawaleczku.. A jak grubo to idzie prawie w calosci :wink:

Nie ja to robiłem- tak kupiłem .

---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:08 ----------

Jakie są "wymiary" tych felg, ładnie spasowane, bez dystansów ?

PS: zaciski na czarno maluj :decayed:

Rozmiar felg to 8,5x19. ET 32

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 11:09 ----------

Opony deczko naciagniete- jeszcze muszę sprawdzić czy dozwolone. Rozmiar 225/35/19 88V Kuhmo- i muszę powiedzieć ze dość ciche są.

Opublikowano

ładnie, i to wszystko bez gwintu, na samych sprezynkach :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.