Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Opony deczko naciagniete- jeszcze muszę sprawdzić czy dozwolone. Rozmiar 225/35/19 88V Kuhmo- i muszę powiedzieć ze dość ciche są.

W DE też macie że jak masz większe koła lub szerszą oponę to musicie robić Typisierung?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tzn. Muszę je wpisać do papierów. Bedą testowane i jak przejdą to pomyślnie i maja atest do tego modelu to mi je wpisze do papierów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ile w DE to kosztuje ? :wink: Ja jeżdżę bez wpisu bo w dowodzie tylko największe mam wpisane 17 :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sie 30€ ale sie spytam bo muszę w Golfie TÜV zrobic do 5 maja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to taniej niż w Austrii, jak pytałem 2 lata temu to mówił koleś że coś koło 60€ kosztuje nie ważne czy przejdzie później przegląd czy nie. Ja nie wpisywałem i przegląd robię bez problemów, do szyb też się nie doczepiali. Muszę tylko uważać na kolizję bo mogą się wtedy doczepić dlaczego jeżdżę na większej feldze niż w dowodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. W DE Jest tak ze każda cześć ma albo ABE ( Allgemeine betrieb Erlaubnis) taki Papier i wozisz go ze sobą, w razie kontroli pokazujesz go i gitara. Ale możesz to wpisać do dowodu i nie musisz wozić sterty papierów, albo cześć ma nabity E-numer i (np. Lampy) i zakładasz bez żadnego ABE i wpisywania.

Z tym ABE to jest tak ze inz. Przy przeglądzie mówią ze jest obowiązek wpisywania tego, ale w praktyce zawsze starcza ABE. Myśle ze chodzi im o kasę.

A jeśli kupujesz np. Felgi zawsze możesz żądać ABE od sprzedającego a jak go nie ma to cena w dół a ty sobie ladujesz to ze strony producenta. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. Muszę je wpisać do papierów. Bedą testowane i jak przejdą to pomyślnie i maja atest do tego modelu to mi je wpisze do papierów.
Możesz się zapytać w ASO jakie kola są przewidziane dla twojego auta. Jeżeli miedzy innymi będzie to kolo(włącznie z rozmiarem opon), nie trzeba nic wpisywać(nowy Fahrzeugschein). Ja tak zrobiłem w B8(19RS6II).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany gdzie się wyłacza obrysówki w MCE 09 autko z USA :hi:

Ale B7 nie ma podswietlanych obrysówek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o kierunki :wink:

Pewnie da sie to wyłaczyć

Kanał 014 światła postojowe USA / Kanada

Shutdown Parklich USA / Kanada.

0 = wyłączone światła postojowe

1 = aktywny Paklicht

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrz w kodowaniu centr. Zespolu elektryki. Zdaje sie ostatnia cyfrę zmieniasz na 1, ale nie pamietam, bo mam vaga z ppdpowiedziami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, brat kupil a6 blb z 247k km, myslicie ze pompa by juz siadla? Nie wiem czy zagladac do srodka czy jak by miala jebnac to by juz jebla :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest, Siemian chyba ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, brat kupil a6 blb z 247k km, myslicie ze pompa by juz siadla? Nie wiem czy zagladac do srodka czy jak by miala jebnac to by juz jebla :decayed:

jesli imbus sie sciera to slychac nie rowna prace silnika

ja sie wlasnie zastanawiałem o co z tym chodzi az przeczytalem ze moj silnik ma tez imbus:facepalm: ale juz 80 tys i gitarka a dzialo mi sie to prawie przy 210

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A on chodzi równiutko, dużo lepsza kultura pracy niż stojący obok 1.9tdi awx:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...