Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kupiłem te:

AUDI A3 A4 A6 A8 Q7 TT - Zestaw LED DRL P21W Ba15s www.sklepledowy.pl

swiecą bardzo mocno i bardzo ładny kolor, bardzo chciałem unikną niebieskiego wies tunningu - no i udało mi sie bo kolor jest al'a xenon. Mam nadzieje , ze w kloszu efekt bedzie taki sam...

Opublikowano

Dzwoniłem już dawno kiedyś i klapa jest bez lotki :kwasny:

Opublikowano

to łajzy:kwasny:

Opublikowano

Pochwalę się, że do B6 swoja lotke kupiłem za 130 zł z wysyłką, oczywiscie z alledrogo - trzeba szukać :) Mój obecny B7 to na szczęście full S-Line :kox:

Opublikowano
Dzwoniłem już dawno kiedyś i klapa jest bez lotki :kwasny:

A siemian nic nie ma? Ostatnio miał do B7 :whistling:

Opublikowano

panowie vagowcy, vcds-owcy, mam problem z adaptacja czujnika skrectu, bo po odlaczeniu akku swieci mi esp, moze bedzie ktos tak mily i pomoze rozwiazac moj problem ? :

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/help-adaptacja-czujnika-skretu-279723/

Opublikowano

po odłączeniu aku esp zawsze sie świeci przez jakiś czas,trzeba przejechać kilkaset metrów

Opublikowano

po kilku metrach ESP jazdy gasnie i nie swieci do momentu az skrece w lewo ... WRC Laguna dzis podpowiedzoiał mi ze w vcds w grupie 03 abs nie robi sie login 11 tylko security access 16, zrobiłem adaptacje, blad znikł mi błąd, jednak po przekreceniu kiery w lawo znów wskoczył :(...... hlip hlip

wrc lagun stwierdził, ze prawdopodobnie taśma do wymiany :( ...

Opublikowano

Wychodzi na to ze masz teraz źle zakodowany sterownik. Nie masz pomocnej "chmurki" przy kodowaniu?

Opublikowano

jakas chmurka tam wyskakuje, ale procedure kodowania robie precyzyjnie ...

Opublikowano

hej chlopaki, potrzrebuje pomocy co do wymiany kierownicy.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b7-wymiana-kierownicy-czteroramiennej-czteroramienna-multifunkcyjna-162636/

tylko rzecz polega na tym ze znalazlem podgrzewaną i jaka tasma airbag potrzebna i jakie okablowanie. ( numery ) i czy cos jeszcze bedzie trzeba wyrezac by to dzialalo? do kogo by sie tu odezwac kto mi pomoze?

Opublikowano

Miał ktoś taki przypadek ze wskaźnikiem paliwa ? >>> Po przekręceniu wskazówka leci na połowę a w zbiorniku jest 1/4, w czasie jazdy powoli spada do ilości faktycznej (chyba). Zdarzyło się, że zachował się normalnie, dzisiaj zalany pod korek i wskazuje max.

Szperałem w Instruments (VCDS) i błędów nie znalazłem, może gdzieś indziej szukać przyczyny ?

Wyszukiwarka chyba coś się spsuła, nie idzie nic wyszukać, a co chwila na forum data base error :kwasny:

Opublikowano
Miał ktoś taki przypadek ze wskaźnikiem paliwa ? >>> Po przekręceniu wskazówka leci na połowę a w zbiorniku jest 1/4, w czasie jazdy powoli spada do ilości faktycznej (chyba). Zdarzyło się, że zachował się normalnie, dzisiaj zalany pod korek i wskazuje max.

Szperałem w Instruments (VCDS) i błędów nie znalazłem, może gdzieś indziej szukać przyczyny ?

Wyszukiwarka chyba coś się spsuła, nie idzie nic wyszukać, a co chwila na forum data base error :kwasny:

Może masz coś nie tak z pływakiem w baku.

Opublikowano

Hej, jesli ktorys z kolegow chcialby sprzedac swoje autko lub ma jakies polecone zapraszam na pw pzdr

Opublikowano
Hej, jesli ktorys z kolegow chcialby sprzedac swoje autko lub ma jakies polecone zapraszam na pw pzdr

Ja się zastanawiam nad zmianą na większy :decayed:

Opublikowano

Daniel nie wierzę :shock3:

Opublikowano

Dziecko rośnie i auto się robi ciasne :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.