Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kupiłem te:

AUDI A3 A4 A6 A8 Q7 TT - Zestaw LED DRL P21W Ba15s www.sklepledowy.pl

swiecą bardzo mocno i bardzo ładny kolor, bardzo chciałem unikną niebieskiego wies tunningu - no i udało mi sie bo kolor jest al'a xenon. Mam nadzieje , ze w kloszu efekt bedzie taki sam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się, że do B6 swoja lotke kupiłem za 130 zł z wysyłką, oczywiscie z alledrogo - trzeba szukać :) Mój obecny B7 to na szczęście full S-Line :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem już dawno kiedyś i klapa jest bez lotki :kwasny:

A siemian nic nie ma? Ostatnio miał do B7 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie vagowcy, vcds-owcy, mam problem z adaptacja czujnika skrectu, bo po odlaczeniu akku swieci mi esp, moze bedzie ktos tak mily i pomoze rozwiazac moj problem ? :

http://a4-klub.pl/diagnostyka-vag-32/help-adaptacja-czujnika-skretu-279723/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po odłączeniu aku esp zawsze sie świeci przez jakiś czas,trzeba przejechać kilkaset metrów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kilku metrach ESP jazdy gasnie i nie swieci do momentu az skrece w lewo ... WRC Laguna dzis podpowiedzoiał mi ze w vcds w grupie 03 abs nie robi sie login 11 tylko security access 16, zrobiłem adaptacje, blad znikł mi błąd, jednak po przekreceniu kiery w lawo znów wskoczył :(...... hlip hlip

wrc lagun stwierdził, ze prawdopodobnie taśma do wymiany :( ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to ze masz teraz źle zakodowany sterownik. Nie masz pomocnej "chmurki" przy kodowaniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakas chmurka tam wyskakuje, ale procedure kodowania robie precyzyjnie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej chlopaki, potrzrebuje pomocy co do wymiany kierownicy.

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b7-wymiana-kierownicy-czteroramiennej-czteroramienna-multifunkcyjna-162636/

tylko rzecz polega na tym ze znalazlem podgrzewaną i jaka tasma airbag potrzebna i jakie okablowanie. ( numery ) i czy cos jeszcze bedzie trzeba wyrezac by to dzialalo? do kogo by sie tu odezwac kto mi pomoze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki przypadek ze wskaźnikiem paliwa ? >>> Po przekręceniu wskazówka leci na połowę a w zbiorniku jest 1/4, w czasie jazdy powoli spada do ilości faktycznej (chyba). Zdarzyło się, że zachował się normalnie, dzisiaj zalany pod korek i wskazuje max.

Szperałem w Instruments (VCDS) i błędów nie znalazłem, może gdzieś indziej szukać przyczyny ?

Wyszukiwarka chyba coś się spsuła, nie idzie nic wyszukać, a co chwila na forum data base error :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś taki przypadek ze wskaźnikiem paliwa ? >>> Po przekręceniu wskazówka leci na połowę a w zbiorniku jest 1/4, w czasie jazdy powoli spada do ilości faktycznej (chyba). Zdarzyło się, że zachował się normalnie, dzisiaj zalany pod korek i wskazuje max.

Szperałem w Instruments (VCDS) i błędów nie znalazłem, może gdzieś indziej szukać przyczyny ?

Wyszukiwarka chyba coś się spsuła, nie idzie nic wyszukać, a co chwila na forum data base error :kwasny:

Może masz coś nie tak z pływakiem w baku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jesli ktorys z kolegow chcialby sprzedac swoje autko lub ma jakies polecone zapraszam na pw pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jesli ktorys z kolegow chcialby sprzedac swoje autko lub ma jakies polecone zapraszam na pw pzdr

Ja się zastanawiam nad zmianą na większy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...