Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie będę wymieniał szybę przednią i nie wiem jaką mam wybrać, Pilkington czy Sekurit ??
Masz może lusterko z czujnikiem deszczu i siebie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy jest jakaś różnica w silniku poza softem w zwyklej/sline B7 2.0TFSI a wersji DTM????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy jest jakaś różnica w silniku poza softem w zwyklej/sline B7 2.0TFSI a wersji DTM????

Tak. 2.0TFSIQ ma 200KM i 280Nm a DTM 220KM i 300Nm. Przez to wykres też nieco inaczej wychodzi (w DTM moment wstaje jakieś 400rpm szybciej).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy jest jakaś różnica w silniku poza softem w zwyklej/sline B7 2.0TFSI a wersji DTM????

Tak. 2.0TFSIQ ma 200KM i 280Nm a DTM 220KM i 300Nm. Przez to wykres też nieco inaczej wychodzi (w DTM moment wstaje jakieś 400rpm szybciej).

Tak tylko mi chodzi o konstrukcję silnika, skrzyni - czy są jakieś różnice. To że ma 220Km i 300Nm to akurat wiem ale dzięki:wink: W moim pytaniu było "oprócz różnicy w sofcie":decayed:

---------- Post dopisany at 12:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:03 ----------

Jak sprzedam graty i auto to niedługo będzie pierwszy DTM w klubie:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany czy jest jakaś różnica w silniku poza softem w zwyklej/sline B7 2.0TFSI a wersji DTM????

Tak. 2.0TFSIQ ma 200KM i 280Nm a DTM 220KM i 300Nm. Przez to wykres też nieco inaczej wychodzi (w DTM moment wstaje jakieś 400rpm szybciej).

Tak tylko mi chodzi o konstrukcję silnika, skrzyni - czy są jakieś różnice. To że ma 220Km i 300Nm to akurat wiem ale dzięki:wink: W moim pytaniu było "oprócz różnicy w sofcie":decayed:

Sam silnik ma inny numer ale gmerając w częściach składowych wychodzi na to, że to ten sam słupek.

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

...spróbuje to rozkminić w wolnej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee Luki, było już parę dtmek :) Nawet kiedyś była esa DTM :jerk:

Bedzię pierwsza klubowa na wyspach:decayed: a co do esy to:shock3:

A zostały jakieś wątki po tych DTM'ach:question:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee Luki, było już parę dtmek :) Nawet kiedyś była esa DTM :jerk:

Nadal jest :wink:

---------- Post dopisany at 13:33 ---------- Poprzedni post napisany at 13:32 ----------

a co do esy to:shock3:

A zostały jakieś wątki po tych DTM'ach:question:

http://a4-klub.pl/audi-a4-b7-75/s4-dtm-25th-anniversary-quattro-1-of-250-nowe-zdjecia_wedding-edition-117565/

---------- Post dopisany at 13:34 ---------- Poprzedni post napisany at 13:33 ----------

...gdzieś mam filmiki z testdrive-a ale musiałbym na YT wrzucić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee Luki, było już parę dtmek :) Nawet kiedyś była esa DTM :jerk:

Bedzię pierwsza klubowa na wyspach:decayed: a co do esy to:shock3:

A zostały jakieś wątki po tych DTM'ach:question:

b7 w DTMie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ee Luki, było już parę dtmek :) Nawet kiedyś była esa DTM :jerk:

Bedzię pierwsza klubowa na wyspach:decayed: a co do esy to:shock3:

A zostały jakieś wątki po tych DTM'ach:question:

b7 w DTMie ?

A co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dekory carbon w B6 a B7 są inne ?

Znalazłem takie zdjęcia i tylko nie wiem czy jeden i drugi to oryginał, bo wychodzi jak by w B7 były ładniejszy.

B6

b16ca8555456.jpg

B7

2500334f89e3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz, pierwszy to carbon z S4 , drugi z RS4. Różnią się znacząco fakturą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem to dopisać, o tym RS4.

Czyli inny jest tylko w RS'ce, a już S4 czy to B6 czy B7 jest taka sama faktura ?

Znalezienie tego z RS'y to już jak wygrać los na loterii :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancie, potrzebuje numer emblematu do przedniego czarnego grilla s4 - b7 ofkors

---------- Post dopisany at 02:01 ---------- Poprzedni post napisany at 01:54 ----------

i jeszcze chetnie przytule numer spryskiwacza xenonu lewego (kierowcy) pod zderzak S-LINE w B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pancie, potrzebuje numer emblematu do przedniego czarnego grilla s4 - b7 ofkors

---------- Post dopisany at 02:01 ---------- Poprzedni post napisany at 01:54 ----------

i jeszcze chetnie przytule numer spryskiwacza xenonu lewego (kierowcy) pod zderzak S-LINE w B7

Logo S4 na atrapę chłodnicy: 8E0 853 736 D 2ZZ

Pompka spryskiwacza lewego reflektora dla wersji S line: 8E0 955 101 E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

mam prośbę, jesli ma ktoś z was rns-e ledowego moglibyście mi pomóc w kodowaniu?

w temacie o rns-e napisałem posta, ale pewnie ruch mały będzie: http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-rns-e-7428/index96.html#post3706583

mój kabel nie działa, a elektryk sobie policzy od podłączenia vaga, więc chciałbym to za jednym razem zrobić a nie mam pewności co do paru ustawień.

mi wychodzi, że: 0301115

ale nie wiem co z piątą cyfrą, czy chodzi o tą przystawke? miałem ale zdemontowałem, mam za to BT, w opisie jest też, żeby trzecią ustawić na 1.

jakbym mógł swoim kablem podziałać to bym się cały dzień bawił a tak chce znaleźć już gotowe kodowanie, bo On sobie pewnie nie poradzi i nie będzie mu się chciało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć,

mam prośbę, jesli ma ktoś z was rns-e ledowego moglibyście mi pomóc w kodowaniu?

w temacie o rns-e napisałem posta, ale pewnie ruch mały będzie: http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/all-rns-e-7428/index96.html#post3706583

mój kabel nie działa, a elektryk sobie policzy od podłączenia vaga, więc chciałbym to za jednym razem zrobić a nie mam pewności co do paru ustawień.

mi wychodzi, że: 0301115

ale nie wiem co z piątą cyfrą, czy chodzi o tą przystawke? miałem ale zdemontowałem, mam za to BT, w opisie jest też, żeby trzecią ustawić na 1.

jakbym mógł swoim kablem podziałać to bym się cały dzień bawił a tak chce znaleźć już gotowe kodowanie, bo On sobie pewnie nie poradzi i nie będzie mu się chciało.

0301715

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki wielkie :)

---------- Post dopisany at 13:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

Zakodowalem zaadoptowalem i...

Navi sie wlacza ale jak wlacze zaplon, obraz z navi znika i jest tylko na zegarach, wylacze zaplon, pojawia sie na navi obraz, ktos wie co zmienic? :-(

I stracilem zmiane utworow z kiery moge tylko glosnosc zmieniac

Wysyłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...