Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dziękuję za odpowiedz :hi:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Naklejkę można kupić w ASO, bynajmniej tą gdzie się wpisuje km przy wymianie rozrządu.

Opublikowano

w co drugiej sztuce którą oglądałem ta naklejka była, dlatego zapytałem, ciężki temat z kupnem dobrej b7

Opublikowano

Jak ja szukalem to chyba 15 aut ogladalem. co drugi zlom...

Opublikowano

Tak to już jest u nas... Najlepiej pojechać samemu do reichu i tam kupić, ale trzeba się liczyć z tym, że za dobry egzemplarz trzeba zapłacić więcej niż w Polsce. Zastanawiające prawda :eusathink:

Opublikowano

Ma ktoś ELSĘ? Przymierzam się do kilku napraw... :naughty:

Opublikowano

Panowie jakie sprzęgło założyć do 2.0tfsi jeśli celuje się w 280-330km?

Opublikowano

pany, kto na forum fisa doklada?

Opublikowano
pany, kto na forum fisa doklada?

Chodzi Ci o zmianę czerwonego na kolor, czy zmiana manetki, dokładka czujnika w zbiorniczek od płynu do sprysków i odblokowanie kompa?

Jak to drugie to mi akurat robił to siemian, ale myślę że więcej osób takie rzeczy robi :wink:

Opublikowano

Sam dokladalem u brata. mam klienta i nie wiem ile mam mu za to zawolac...

Opublikowano

Hehe, ja nie pamiętam ile za to płaciłem :mysli:

Opublikowano
No właśnie nie wiem, znowu zrobiłem 40km, czasem przy 2500 obrotów odzyskuje moc i ladnie ciagnie, ale też potrafi np na 5 biegu pociągnąć ladnie, jechać tak pare km stałą prędkością a jak chce lekko przyspieszyć to znowu brak mocy. Myślałem o wymianie turbo na brd lub inne lepsze, ale wolałbym żeby akurat teraz mi nie padło:-\

Wysłane z mojego GT-I9505 za pomocą Tapatalk 4

Albo EGR leci w kulki, podepnij kompa i sprawdź błędy, bez tego to totolotek. Jakby turbo się kończyło to by dymiło albo miałbyś niedoładowanie.

miałeś rację:

Address 01: Engine Labels: 03G-906-016-BLB.clb

Part No SW: 03G 906 016 JD HW: 03G 906 016 JD

Component: R4 2,0L EDC G000SG 9643

Revision: --H05--- Serial number: XXXXXXXXXXXXXX

Coding: 0000072

Shop #: WSC 66565 257 00032

VCID: 6ED9D061798C249

2 Faults Found:

001032 - EGR Potentiometer (G212)

P0408 - 000 - Signal too High - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00100000

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 1

Mileage: 125917 km

Time Indication: 0

Freeze Frame:

RPM: 2016 /min

Speed: 63.0 km/h

Load: 27.5 %

Lambda: -10.2 %

Mass Air / Rev.: 430.0 mg/str

Mass Air / Rev.: 525.0 mg/str

Bin. Bits: 00000000

001027 - EGR Valve (N18)

P0403 - 000 - Malfunction - Intermittent

Freeze Frame:

Fault Status: 00100000

Fault Priority: 2

Fault Frequency: 181

Mileage: 125917 km

Time Indication: 0

Freeze Frame:

RPM: 2016 /min

Speed: 63.0 km/h

Duty Cycle: 84.4 %

Voltage: 14.44 V

Mass Air / Rev.: 630.0 mg/str

Duty Cycle: 4.4 %

Bin. Bits: 00000000

Readiness: 1 1 0 0 0

Opublikowano

gdzieś czytałem, że sam miałeś podobny problem kiedyś i opcje między innymi dwie są, wywalić egr i coś tam przemapować albo wymiana na nowy o ile to sam egr padnięty.

na szczeście weekendowo nie muszę używac autka, a w przyszłym tygodniu podjade do mechanika.

ta wtyczkka rozumiem gdzies bezpośrednio przy zaworze jest? - nie zaglądałem jeszcze

Opublikowano
  • Autor

Zgadza się, miałem taki problem. Jaki kod silnika masz?

Opublikowano

Panowie poleci ktoś jakieś fajne żarówki do halogenów, coś wpadającego w barwę xenona?

Opublikowano
  • Autor
Panowie poleci ktoś jakieś fajne żarówki do halogenów, coś wpadającego w barwę xenona?

Polecam poczytać u mnie w temacie :decayed:

Opublikowano
Panowie poleci ktoś jakieś fajne żarówki do halogenów, coś wpadającego w barwę xenona?

Polecam poczytać u mnie w temacie :decayed:

:decayed:

Opublikowano
Zgadza się, miałem taki problem. Jaki kod silnika masz?

BRE

w sumie odpinać nie muszę, bo na poczatku tygodnia pewnie wymienie ten egr jeśli okaże się, że to to, ale z ciekawości poszukam wtyczki, jakby jeszcze kiedyś gdzieś daleko od domu mnie to złapało. niczego sobie takim wyłączeniem egru nie uszkodze jak rozumiem?:P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.