Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też u sibie to robiłem. :wink4: Sprawdzałeś jaki masz MCE? :cool: Musisz mieć w wersji HIGH żeby bix działał. :wik4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tymi DRL-ami w naszych autach ?:whistling:

cytuje jeden post z wątku

""""""""Opcje świateł drl w b7 mają zarówno bixenony jak i lampy halogenowe, w bixenonach zamiast świateł drogowych jest wsadzona żarówka P21w która pełni rolę świateł do jazdy dziennej, w lampach halogenowych (poprzez odpowiednie kodowanie) rolę tą pełni żarówka h7 świateł drogowych z zmniejszoną mocą świecenia chyba o jakieś 25%.

Jeśli dysponujesz jakimś kablem możesz samemu zmienić kodowanie wchodzisz w MCE KANAŁ 09 - następnie kodowanie i zmieniasz dwie ostatnie cyfry np: na 21(ja tak mam) i klikasz "do it", następnie wchodzisz w Adaptację - kanał 006 Daytime Running Lights Dimming (High Beam) klikasz read (standardowa wartość to 70) zmieniasz 51 klikasz test następnie save, i masz światła do jazdy dziennej w lampach halogenowych. """""""""

trzeba mieć włącznik drl czy nie ??? czy to idzie z auto ???

pytam z ciekawości :naughty: bo narazie mam zwykle lampki :facepalm:

??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledze chodzi pewnie o tryb skandynawski,

w trybie skandynawskim po przekręceniu na zapłon uruchamiają nam się światła mijania ( włącznik świateł na 0 )

jest też opcja ze świateł drogowych zrobić światła mijania lecz wówczas po przekręceniu włącznika świateł "zapominamy że mamy światła drogowe"

Jeśli masz bixenon i masz wszystko poprawnie zakodowane i podłączone masz normalnie DRL

Nie ma potrzeby włącznika DRL, na kompie ustawiasz tylko on/off, i nie musisz mieć też czujnika zmierzchu ( wówczas liczysz się z tym że jak zapada zmrok musisz sam przełączyć przełącznikiem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest z tymi DRL-ami w naszych autach ?:whistling:

cytuje jeden post z wątku

""""""""Opcje świateł drl w b7 mają zarówno bixenony jak i lampy halogenowe, w bixenonach zamiast świateł drogowych jest wsadzona żarówka P21w która pełni rolę świateł do jazdy dziennej, w lampach halogenowych (poprzez odpowiednie kodowanie) rolę tą pełni żarówka h7 świateł drogowych z zmniejszoną mocą świecenia chyba o jakieś 25%.

Jeśli dysponujesz jakimś kablem możesz samemu zmienić kodowanie wchodzisz w MCE KANAŁ 09 - następnie kodowanie i zmieniasz dwie ostatnie cyfry np: na 21(ja tak mam) i klikasz "do it", następnie wchodzisz w Adaptację - kanał 006 Daytime Running Lights Dimming (High Beam) klikasz read (standardowa wartość to 70) zmieniasz 51 klikasz test następnie save, i masz światła do jazdy dziennej w lampach halogenowych. """""""""

trzeba mieć włącznik drl czy nie ??? czy to idzie z auto ???

pytam z ciekawości :naughty: bo narazie mam zwykle lampki :facepalm:

??????

Skoro masz zwykłe lampki to co szkodzi podpiąć vcdsa i spróbować to zakodować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, nie wiem czy tak ma być czy zepsuł mi się przełącznik,

chodzi o ten przycisk blokady otwierania tylnych szyb.

u mnie nie działa wciśniecie go by zablokowac lub odblokowac na stałe, tylko, żeby ktoś siedzący z tyłu mógł otworzyć szyby, ja ten przycisk muszę przytrzymać inaczej nie da rady, tak powinno być? czy niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko, nie wiem czy tak ma być czy zepsuł mi się przełącznik,

chodzi o ten przycisk blokady otwierania tylnych szyb.

u mnie nie działa wciśniecie go by zablokowac lub odblokowac na stałe, tylko, żeby ktoś siedzący z tyłu mógł otworzyć szyby, ja ten przycisk muszę przytrzymać inaczej nie da rady, tak powinno być? czy niekoniecznie.

Tak nie powinno być. raz wciśnięty powinien blokowac szyby aż do drugiego wciśnięcia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wystaje to szyby są zblokowane.

Jak jest schowany,pali sie żółty krzyżyk i szyby są zablokowane.....tak mi sie wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie są zablokowane i wystaje, musze wcisnąć i przytrzymać, żeby ktoś z tyłu mógł otworzyc szybkę.

nie jest to wielki problem, bo przez wiekszość czasu jeżdżę sam, ale nie lubie jak coś jest nie tak w samochodzie;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jest z fotelami od anglika ?

W szczególności s-line i recaro. Przednie różnią się czymś, czy oba są identyczne: sterowanie, wysokość na szynach ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak jest z fotelami od anglika ?

W szczególności s-line i recaro. Przednie różnią się czymś, czy oba są identyczne: sterowanie, wysokość na szynach ?

Jak kupisz fotele z pamięcią to tego już nie przełożysz do lewego fotela. A reszta jest ta sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie o tym zapomniałem, do pamięci jest dodatkowa widoczna wtyczka ?

PS: chyba nikt nie wyrezał jeszcze pamięci w fotelu pasażera :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O właśnie o tym zapomniałem, do pamięci jest dodatkowa widoczna wtyczka ?

PS: chyba nikt nie wyrezał jeszcze pamięci w fotelu pasażera :grin:

Jest sterownik z niebieską wtyką pod fotelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...