Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chlopaki, kto dokladal xenon do b7? szukam wykonawcy :) graty juz kupione ;)

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja też u sibie to robiłem. :wink4: Sprawdzałeś jaki masz MCE? :cool: Musisz mieć w wersji HIGH żeby bix działał. :wik4:

Opublikowano

Mam dobry mce. juz sprawdzalem

Opublikowano
:good:
Opublikowano

Panowie jak to jest z tymi DRL-ami w naszych autach ?:whistling:

cytuje jeden post z wątku

""""""""Opcje świateł drl w b7 mają zarówno bixenony jak i lampy halogenowe, w bixenonach zamiast świateł drogowych jest wsadzona żarówka P21w która pełni rolę świateł do jazdy dziennej, w lampach halogenowych (poprzez odpowiednie kodowanie) rolę tą pełni żarówka h7 świateł drogowych z zmniejszoną mocą świecenia chyba o jakieś 25%.

Jeśli dysponujesz jakimś kablem możesz samemu zmienić kodowanie wchodzisz w MCE KANAŁ 09 - następnie kodowanie i zmieniasz dwie ostatnie cyfry np: na 21(ja tak mam) i klikasz "do it", następnie wchodzisz w Adaptację - kanał 006 Daytime Running Lights Dimming (High Beam) klikasz read (standardowa wartość to 70) zmieniasz 51 klikasz test następnie save, i masz światła do jazdy dziennej w lampach halogenowych. """""""""

trzeba mieć włącznik drl czy nie ??? czy to idzie z auto ???

pytam z ciekawości :naughty: bo narazie mam zwykle lampki :facepalm:

??????

Opublikowano

koledze chodzi pewnie o tryb skandynawski,

w trybie skandynawskim po przekręceniu na zapłon uruchamiają nam się światła mijania ( włącznik świateł na 0 )

jest też opcja ze świateł drogowych zrobić światła mijania lecz wówczas po przekręceniu włącznika świateł "zapominamy że mamy światła drogowe"

Jeśli masz bixenon i masz wszystko poprawnie zakodowane i podłączone masz normalnie DRL

Nie ma potrzeby włącznika DRL, na kompie ustawiasz tylko on/off, i nie musisz mieć też czujnika zmierzchu ( wówczas liczysz się z tym że jak zapada zmrok musisz sam przełączyć przełącznikiem)

Opublikowano
  • Autor
Panowie jak to jest z tymi DRL-ami w naszych autach ?:whistling:

cytuje jeden post z wątku

""""""""Opcje świateł drl w b7 mają zarówno bixenony jak i lampy halogenowe, w bixenonach zamiast świateł drogowych jest wsadzona żarówka P21w która pełni rolę świateł do jazdy dziennej, w lampach halogenowych (poprzez odpowiednie kodowanie) rolę tą pełni żarówka h7 świateł drogowych z zmniejszoną mocą świecenia chyba o jakieś 25%.

Jeśli dysponujesz jakimś kablem możesz samemu zmienić kodowanie wchodzisz w MCE KANAŁ 09 - następnie kodowanie i zmieniasz dwie ostatnie cyfry np: na 21(ja tak mam) i klikasz "do it", następnie wchodzisz w Adaptację - kanał 006 Daytime Running Lights Dimming (High Beam) klikasz read (standardowa wartość to 70) zmieniasz 51 klikasz test następnie save, i masz światła do jazdy dziennej w lampach halogenowych. """""""""

trzeba mieć włącznik drl czy nie ??? czy to idzie z auto ???

pytam z ciekawości :naughty: bo narazie mam zwykle lampki :facepalm:

??????

Skoro masz zwykłe lampki to co szkodzi podpiąć vcdsa i spróbować to zakodować.

Opublikowano

mam pytanko, nie wiem czy tak ma być czy zepsuł mi się przełącznik,

chodzi o ten przycisk blokady otwierania tylnych szyb.

u mnie nie działa wciśniecie go by zablokowac lub odblokowac na stałe, tylko, żeby ktoś siedzący z tyłu mógł otworzyć szyby, ja ten przycisk muszę przytrzymać inaczej nie da rady, tak powinno być? czy niekoniecznie.

Opublikowano
mam pytanko, nie wiem czy tak ma być czy zepsuł mi się przełącznik,

chodzi o ten przycisk blokady otwierania tylnych szyb.

u mnie nie działa wciśniecie go by zablokowac lub odblokowac na stałe, tylko, żeby ktoś siedzący z tyłu mógł otworzyć szyby, ja ten przycisk muszę przytrzymać inaczej nie da rady, tak powinno być? czy niekoniecznie.

Tak nie powinno być. raz wciśnięty powinien blokowac szyby aż do drugiego wciśnięcia :wink:

Opublikowano

czyli u mnie coś padnięte bo cały czas wystaje i nie chce się wcisnąć :/

Opublikowano
Jak wystaje to szyby są zblokowane.

Jak jest schowany,pali sie żółty krzyżyk i szyby są zablokowane.....tak mi sie wydaje

Opublikowano

u mnie są zablokowane i wystaje, musze wcisnąć i przytrzymać, żeby ktoś z tyłu mógł otworzyc szybkę.

nie jest to wielki problem, bo przez wiekszość czasu jeżdżę sam, ale nie lubie jak coś jest nie tak w samochodzie;P

Opublikowano

Panowie jak jest z fotelami od anglika ?

W szczególności s-line i recaro. Przednie różnią się czymś, czy oba są identyczne: sterowanie, wysokość na szynach ?

Opublikowano
  • Autor
Panowie jak jest z fotelami od anglika ?

W szczególności s-line i recaro. Przednie różnią się czymś, czy oba są identyczne: sterowanie, wysokość na szynach ?

Jak kupisz fotele z pamięcią to tego już nie przełożysz do lewego fotela. A reszta jest ta sama.

Opublikowano

O właśnie o tym zapomniałem, do pamięci jest dodatkowa widoczna wtyczka ?

PS: chyba nikt nie wyrezał jeszcze pamięci w fotelu pasażera :grin:

Opublikowano
  • Autor
O właśnie o tym zapomniałem, do pamięci jest dodatkowa widoczna wtyczka ?

PS: chyba nikt nie wyrezał jeszcze pamięci w fotelu pasażera :grin:

Jest sterownik z niebieską wtyką pod fotelem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.