Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
A wrzucę Wam :decayed:

Jeszcze kila metrów i bym Cię wyprzedził ;-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jaka jest normalna cena za grzane szkła zewnetrzne do a4 b7 cobym nie przepłacił. chodzi mi o uzywany oryginał.

Opublikowano
  • Autor
jaka jest normalna cena za grzane szkła zewnetrzne do a4 b7 cobym nie przepłacił. chodzi mi o uzywany oryginał.

50-100zł, jak co to mam lewy.

Opublikowano

moge kupic za 200 komplet. dobra cena ?

Opublikowano
  • Autor
moge kupic za 200 komplet. dobra cena ?

Jakaś mega promocja to to nie jest.

Opublikowano

Jeszcze kila metrów i bym Cię wyprzedził ;-)

Wysłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 4

No tak, na dłuższy dystans to bym dostał... lecz jeszcze nie powiedziałem ostatniego słowa :decayed:

Opublikowano

Jak się Cocco nauczy biegi zmieniać to od razu ktoś dostanie. ;-)

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

Panowie, pomozecie ?

mam taki komplet zawieszenia i chcialem to zalozyc , amorki do b7

8E0 413 031 DF przód 1BE wersje 4,6cylindrowe. Kategorie wagowe od 0JB do 0JG

8E0 513 036 T tył 1BE wersje 4,6 cylindrowe - wszystkie kategorie wagowe

a sprawdzi mi ktos jakie kategorie wagowe maja sprezyny :

tyl - pasek niebieski, niebieski, niebieski i szary

przod - zielony i bialy

Opublikowano

Ja jechałem z jedną osobą na pokładzie, a Cocco był sam :wink:

Opublikowano
Panowie, pomozecie ?

mam taki komplet zawieszenia i chcialem to zalozyc , amorki do b7

8E0 413 031 DF przód 1BE wersje 4,6cylindrowe. Kategorie wagowe od 0JB do 0JG

8E0 513 036 T tył 1BE wersje 4,6 cylindrowe - wszystkie kategorie wagowe

a sprawdzi mi ktos jakie kategorie wagowe maja sprezyny :

tyl - pasek niebieski, niebieski, niebieski i szary

przod - zielony i bialy

Tutaj masz kolego oznaczenia... :wink4:http://www.a4-klub.pl/archiwum/rozne/SiA.pdf
Opublikowano
  • Autor
Panowie, pomozecie ?

mam taki komplet zawieszenia i chcialem to zalozyc , amorki do b7

8E0 413 031 DF przód 1BE wersje 4,6cylindrowe. Kategorie wagowe od 0JB do 0JG

8E0 513 036 T tył 1BE wersje 4,6 cylindrowe - wszystkie kategorie wagowe

a sprawdzi mi ktos jakie kategorie wagowe maja sprezyny :

tyl - pasek niebieski, niebieski, niebieski i szary

przod - zielony i bialy

Wkładaj gwint a nie takie dziadostwo :decayed:

Opublikowano
Panowie, pomozecie ?

mam taki komplet zawieszenia i chcialem to zalozyc , amorki do b7

8E0 413 031 DF przód 1BE wersje 4,6cylindrowe. Kategorie wagowe od 0JB do 0JG

8E0 513 036 T tył 1BE wersje 4,6 cylindrowe - wszystkie kategorie wagowe

a sprawdzi mi ktos jakie kategorie wagowe maja sprezyny :

tyl - pasek niebieski, niebieski, niebieski i szary

przod - zielony i bialy

Tutaj masz kolego oznaczenia... :wink4:http://www.a4-klub.pl/archiwum/rozne/SiA.pdf

o tego mi bylo trzeba :)

hammer, z ceny nie chcesz zjechac i co :) zostaje dziadostwo :)

Opublikowano
Opublikowano

Opublikowano

:hi:

panowie nie ma ktoś styranego kluczyka do b7 na sprzedaż,chodzi głównie o wsad-elektronike

Opublikowano

Wszystko spoko ale za dużo muzy za mało dźwięku motorowni :facepalm:

Opublikowano
Kriss marzy Ci się taka B7 co :decayed:

Nieee, nie lubię sedanów :P

Jeśli już to B7 Avant, czarny na dobrej 19", pod maską 1.9 AVG :decayed:

Opublikowano

Panowie chcę wymienić żarówki w halogenach. Będę to robił "na drodze". Jak się za to zabrać? Jest dostęp do żarówek bez ściągania kratek z halogenami?

Opublikowano

No dobra znawcy B7, czy to normalne że po zadziałaniu czujnika zmierzchu gdy włącznik świateł jest przełączony na funkcję AUTO gaśnie mi ten napis a reszta jest podświetlona?

Druga sprawa, funkcja CLH działa mi trochę inaczej po zmianie akumulatora, a mianowicie przy otwieraniu świateł za każdym razem świecą halogeny i tylne światła, za to przy zamykaniu auta działa ta funkcja tylko kiedy wcześniej jechało się samochodem, czyli kiedy wracam się po coś do auta i ponownie je zamykam już nie mam oświetlenia drogi do domu - tak ma być czy coś z kodowaniem nie tak?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.