Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sprawdz pompki vagiem i jak sa ok to na razie bym sie wstrzymal. Czekal do ostatniej chwili bo po co zmieniac w razie czego dobre na dobre? :) autko fajne ;)

A co do swistu po wywaleniu dpf-a tez mi glosniej turbine slychac ;)

Edytowane przez niestandardowy

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Co do pompowtryskow to autko kupione dla siostry , w grudniu przyjedzie i jedzie nim do Holandii i nie chce aby miala problem na Autobanie jak jej jakas pompka odmowi posluszenstwa :/ inna sprawa, ze w 2015r chyba mi juz tego nie wymienia bo ktos gdzies pisal, ze ta akcja serwisowa jest do silnikow BRD w autach max 7 letnich?

Marcin gdzie wejsc przez VAGcom by to sprawdzic? i czy pełna wersja 3,11n2 nie jest za stara do tej B7 ?

Opublikowano
  • Autor

B7 masz na CANie i takim vagiem wszystkiego już tam nie zrobisz.

Sprawdź grupę 13 i 23 na zimnym i ciepłym silniku.

Opublikowano

Dzieki za info Tomku sprawdze i podziele sie wynikami ;)

Opublikowano

Panowie, pomozcie, jakie oznaczenie hamulcy ma 3.0 tdi?

potrzebne do kodowania:

* 0x?xx: Hamulce
o 2 = Brembo 17" (PR-1LJ)
o 3 = FN3 16" (PR-1LT/1LF)
o 4 = HP2 16" (PR-1LX)
o 4 = FNR 16" (PR-1LA/1LG)
o 5 = FN3 15" (PR-1LB/1LE)
o 6 = C54 (PR-1LZ)

Opublikowano
  • Autor

Ja mam heble z eSy i nic w kodowaniu nie zmieniałem :whistling:

Opublikowano

musze to sprawdzic. nadal po zmianie na 320 hamulce lekko trzymaja, po dluzszej jezdzie wszystko puchnie i i wozidlo hamuje...

jezeli po zmianie kodowania byo by to samo to albo pompa hamulcową wywalam albo pompe ABS. ja juz wszystko sprawdzilem i qfa... rece lecą ...

Opublikowano

kto ma czarnego avanta b7 w dieslu, STA blachy, na pneumatyce ?

Opublikowano
  • Autor

kto ma czarnego avanta b7 w dieslu, STA blachy, na pneumatyce ?

Znajomy :decayed:

Opublikowano

H4mm3R, wspominałeś wcześniej ze w miejsce BRB podszedł by silnik BPW.Dużo przerabiania by z tym było? Czy pasował by BPW w miejsce BRB normalnie?

Oczywiście kwestia juz jest całego, kompletnego silnika

Opublikowano
  • Autor

Tylko słupek podmieniasz bo to i to 8V, trzeba by posprawdzać w etce kolektory ale raczej jest wszystko to samo.

Opublikowano

Tylko to by podlegało pod 1.9 czy już 2.0?

Opublikowano

Co w końcu posypało się w BRB ?

Opublikowano

Można powiedzieć że wszystko.

Z miski olejowej wyciagnieto juz nie opiłki a kawałki stali wielkości 1/3 zapałki.

Ciężko wałem kręcić, tzn jakieś 3/4 obrotu idzie dobrze, a dalej z dużym oporem.

Tragedia normalnie.

Ale gora silnika zdrowa, wałek rozrządu ładny. Tylko kawałek wtrysku się odłamał

Edytowane przez Frodus

Opublikowano

No ok,ale co się stało z silnikiem?

Opublikowano

Zatarl się i jeszcze coś siadlo. Jak to zobaczyłem wszystko zdemontowane to aż mi się płakać chciało.

Jutro napisze dokładniej bo ostatnio nie mam głowy do tego

Opublikowano
  • Autor

Tylko to by podlegało pod 1.9 czy już 2.0?

Słupek z PD z 2.0 a reszta Twoja...

Opublikowano

kto ma czarnego avanta b7 w dieslu, STA blachy, na pneumatyce ?

Znajomy :decayed:

Ma u nas konto ??

pytanko

czy taka listwa

http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-q7-podswietlenie-klapy-tablicy-led-i4545218767.html

podejdzie do b7 avant ? niby pisze że tak

ale czy wszystko jest P&P ? styki lampki, przycisk otwarcia klapy ? wszystko pasuje ?

Opublikowano

Gumish, nie wiem jak Ty ale ja nie mam zamka otwierania klapy...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.