Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Ramka - 8E0807285 S 1QP

Pod pdc nie jest przypadkiem z końcówką BA ? ; >

Tak jest. Z BA jest pod PDC :hi:

Hej Panowie.

Trzeba dokladnie sprawdzic te numery bo na bank rr to czarny gril. Bynajmniej zwykly nie sline...

RR jest dobrze. :wink4:

Jeszcze tylko ten zderzak S-Line/S4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hej panowie , własnie kupiłem lekko uszkodzona a4 b7 z 2006 roku 1.9 , za niedługo założe temat, na niemieckim ebay kupiłem przedni zderzak z wersji sline,a przyszedł zderzak ori z wersji dtm tyle że goły:( kolor srebrny, gdyby ktoś był zainteresowany wymianą za np grill s4 lub sline albo skorupę zderzaka s4 lub sline to prosze pisac na pw.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, kupiłem silnik do swojej b7. Sprzedający był trochę nie ogarnięty jeśli chodzi o oznaczenie silnika. Wiem ze zdemontowany był z b7 2006r. Na silniku jest wybite 1.9 jednak jak dojść do modelu brb czy bke? Jakoś po numerach da rade?

Auto z Austrii z przebiegiem niby 187tys. Podpalone zostało we Francji podczas niedawnych zamieszek.

Zastanawiam się tylko jaki jest model silnika, łapek mówił ze BRK, ale przecież nie ma takiego silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, kupiłem silnik do swojej b7. Sprzedający był trochę nie ogarnięty jeśli chodzi o oznaczenie silnika. Wiem ze zdemontowany był z b7 2006r. Na silniku jest wybite 1.9 jednak jak dojść do modelu brb czy bke? Jakoś po numerach da rade?

Auto z Austrii z przebiegiem niby 187tys. Podpalone zostało we Francji podczas niedawnych zamieszek.

Zastanawiam się tylko jaki jest model silnika, łapek mówił ze BRK, ale przecież nie ma takiego silnika

BRK to 3.2 z VW Phaeton'a :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1RR to platinium grey. I takie wlasnie wychodzily grille s4. Ramki tez sa 1RR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie :-) wytloczone ma 1.9 :-P

Taka rakieta miała by większe gabaryty niż malutkie 1.9 :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co chcesz wiedzieć jaki kod ma silnik? Bo różnicy to chyba niema w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było poprosić o nr vin lub zdjęcie wlepy jak ocalała. Tak to chyba nie do odróżnienia, chyba że ma gdzieś na obudowie rozrządu naklejkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turzol, dzięki :-) jest wygrawerowane

BRB010473

Spoko.cala grupa vag ma w ten sposob znakowana motorownie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej panowie , własnie kupiłem lekko uszkodzona a4 b7 z 2006 roku 1.9 , za niedługo założe temat, na niemieckim ebay kupiłem przedni zderzak z wersji sline,a przyszedł zderzak ori z wersji dtm tyle że goły:( kolor srebrny, gdyby ktoś był zainteresowany wymianą za np grill s4 lub sline albo skorupę zderzaka s4 lub sline to prosze pisac na pw.pozdrawiam

Przecież skorupy DTM sa bardziej poszukiwane niż S-line

Czym sie martwisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko

czy ktoś ma albo zna kogoś kto ma na sprzedaż kostki grzanych stołków co siedzą w podłodze w b7 ?

uprzedzając pytania kolega domin79 nie ma :P

allegro też samych nie ma

Edytowane przez gumish
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: chlopaki mam pytanie zostalo nabyte B7 avant 2.0tdi BRD 170km i mialem zonka jak pierwszy raz pojechalem w trase. Po 60km na fisie wyskoczyl mi zolty komunikat o niskim poziomie levelu, zjechalem na stacje i dolalem z 200ml i pojechalem dalej. Pozniej robiac znow 100km trase powrotna znow mi zaswiecilo sie. Ustalilem przy pomocy bagnetu, ze olej mi nie schodzi i jest zachowany poziom pod max. Info na fisie znika tylko po zgaszeniu auta i otworciu maski i jej zamknieciu, wychodzi na to ze cos mi elektronika swiruje? Czujnik pod miska olejowa? Auto bez filtra czastek, i po swiezej akcji serwisowej w ASO tj. wymianie pompowtryskow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brak bledow w VAG ale ja to robilem stara wersja 3.11n

Ponoc jest wyciety Filtr czastek stalych i ogarniety komp w zwiazku z ta kastracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...