Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

:siema: chlopaki mam pytanie zostalo nabyte B7 avant 2.0tdi BRD 170km i mialem zonka jak pierwszy raz pojechalem w trase. Po 60km na fisie wyskoczyl mi zolty komunikat o niskim poziomie levelu, zjechalem na stacje i dolalem z 200ml i pojechalem dalej. Pozniej robiac znow 100km trase powrotna znow mi zaswiecilo sie. Ustalilem przy pomocy bagnetu, ze olej mi nie schodzi i jest zachowany poziom pod max. Info na fisie znika tylko po zgaszeniu auta i otworciu maski i jej zamknieciu, wychodzi na to ze cos mi elektronika swiruje? Czujnik pod miska olejowa? Auto bez filtra czastek, i po swiezej akcji serwisowej w ASO tj. wymianie pompowtryskow

gdzies na forum czytalem ze komunikat kasuje otwarcie maski, po okolo 200 km znowu sie zapala. szukaj na forum tego tematu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: chlopaki mam pytanie zostalo nabyte B7 avant 2.0tdi BRD 170km i mialem zonka jak pierwszy raz pojechalem w trase. Po 60km na fisie wyskoczyl mi zolty komunikat o niskim poziomie levelu, zjechalem na stacje i dolalem z 200ml i pojechalem dalej. Pozniej robiac znow 100km trase powrotna znow mi zaswiecilo sie. Ustalilem przy pomocy bagnetu, ze olej mi nie schodzi i jest zachowany poziom pod max. Info na fisie znika tylko po zgaszeniu auta i otworciu maski i jej zamknieciu, wychodzi na to ze cos mi elektronika swiruje? Czujnik pod miska olejowa? Auto bez filtra czastek, i po swiezej akcji serwisowej w ASO tj. wymianie pompowtryskow

Podobny miałem przypadek jak latałem na Castrolu,teraz zalewam Motul i już nic takiego się nie pojawiło.

Edytowane przez danielo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo widzisz moze faktycznie zmiana oleju zmieni stan rzeczy, obecnie jezdzi na Castrol Edge 5W40 oczywiscie diesel. Motul to wiem, ze GIT jest sam sobie w swojej B6 w benzie leje i chwale ;) aha czyli ten wyskakujacy komunikat z niskim poziomem oleju to moze byc wina wlasnie oleju? Czy za to odpowiadac moze cos innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podpowiedzcie mi czy jak bym chciał zmienic szybe w tylnych drzwiach to muszę ściągać całą ramkę drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podpowiedzcie mi czy jak bym chciał zmienic szybe w tylnych drzwiach to muszę ściągać całą ramkę drzwi?

Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podpowiedzcie mi czy jak bym chciał zmienic szybe w tylnych drzwiach to muszę ściągać całą ramkę drzwi?

Tak

Dzięki :thumbup1:

Czyli jak bym kupił drzwi z sedana to też będzie bo i tak bym musiał swoją szybę z ramką przełożyć?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co o tym sądzicie??

http://allegro.pl/konsola-audi-a4-do-nawigacja-gps-pda-telefon-cb-i4525746458.html

Ewentualnie coś innego na telefon żeby ładnie pasowało do wnętrza? Tel to iP 5s wiec dużo miejsca nie zajmuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie potrzebujesz go jako nawigacja to ktoś miał fajnie wpasowane wejscie pod Iphone w przedniej popielniczce, tylko nie wiem u kogo to widziałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie potrzebujesz go jako nawigacja to ktoś miał fajnie wpasowane wejscie pod Iphone w przedniej popielniczce, tylko nie wiem u kogo to widziałem ;)

WRC miał tak w B6, ale to zasłaniasz klimatronik i czujnik temp. wew. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ori uchwytu nie mam i z dnia na dzień coraz bardziej mnie irytuje walajacy się telefon po tunelu środkowym. Niedługo dostane więcej zdjęć tego uchwytu z allegro wiec wrzucę i tu. Ogólnie chyba patent spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, zna ktoś może jakiegos magika który zakodowałby mi Immo w nowym liczniku do B5? Bo Vagiem chyba nie ma takiej opcji?

Najlepiej woj. Opolskie, dolnośląskie i śląskie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś link do profilu?

Dobra - juz znalazłem!

Poszło pw

Dzięx Wihajster! :ok:

Kurde, coś nie odpowiada- chyba rzadko bywa na forum ostatnio..,

Edytowane przez RS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś link do profilu?

Dobra - juz znalazłem!

Poszło pw

Dzięx Wihajster! :ok:

Kurde, coś nie odpowiada- chyba rzadko bywa na forum ostatnio..,

On po prostu dużo pije:polew:

Wysyłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...