Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze ktos potrzebuje ?

b3c2a28b72c9bbc577346fa1a49c89c1.jpg

P.s Bardzo pilnie potrzebuje link do tematu gdzie moge wrzucic VIN do rozkodowania. Podrzuci ktos na PW ? Jestem na tel i nie moge na szybko znalezc

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam za ile mógłbym opylić moje siedziska i kanapę pełna skóra bez elektryki kolor szary?Są recaro jasne i zbieram kasę :)

Opublikowano

Recarusy będą moje :kox:

Opublikowano

Panowie szybkie pytanie jaki olej bedzie ok do mojej audi a4 1.9 tdi bez PDF-a 05 rok

http://www.halfords.ie/motoring/engine-oils-fluids/engine-oil?brand=Mobil&initMin=0&initMax=70&initMin=0&initMax=70

Tylko takie mam na miejscu a muszę wymienić olej na wczoraj:/

Filtr oleju mam juz z ASO

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Z tych to ESP 5w30 szukaj z tyłu normy VW507 a jak inny to z normą 505.01 do PD.

Opublikowano

Z tych to ESP 5w30 szukaj z tyłu normy VW507 a jak inny to z normą 505.01 do PD.

No na ta chwile mam tylko taki wybór no to jutro rano jadę po MOBILA ESP 5w30 jest z normą 507.00:)

Dzięki Kris

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez Andrzej07

Opublikowano

Lepszy byłby jakiś 5w40 505.01 ale nic nie widzę. [emoji12]

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/9150-[ALL-TDI]-Jaki-olej-do-TDI

Opublikowano

Lepszy byłby jakiś 5w40 505.01 ale nic nie widzę. [emoji12]

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/9150-[ALL-TDI]-Jaki-olej-do-TDI

MOTUL SPECIFIC VW 505.01

Mogę mieć ten na wtorek bedzie lepszy od MOBILA?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Edytowane przez Andrzej07

Opublikowano

Cytat

Do Ciebie jest wymagana norma 505.01 dla silników na pompowtryskiwaczach PD.

Specific jest typowo tylko do silników volkswagenowskich.

XClean też posiada te normy ale również inne normy innych producentów..

Który lepszy ... Trudno powiedzieć...

Oczywiście w obu przypadkach mówimy o lepkości 5W40

Kiedyś w Motulu odpisali mi, że na Specificu obserwują mniejsze znikanie oliwy niż na XCleanie w silnikach VW.

Jak cena nie gra roli to może Liqui Moly ?

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

CytatDo Ciebie jest wymagana norma 505.01 dla silników na pompowtryskiwaczach PD.

Specific jest typowo tylko do silników volkswagenowskich.

XClean też posiada te normy ale również inne normy innych producentów..

Który lepszy ... Trudno powiedzieć...

Oczywiście w obu przypadkach mówimy o lepkości 5W40

Kiedyś w Motulu odpisali mi, że na Specificu obserwują mniejsze znikanie oliwy niż na XCleanie w silnikach VW.

Jak cena nie gra roli to może Liqui Moly ?

Cena nie gra roli , gorzej z dostępem na zapyziałej wyspie:) Liqui Moly konkretnie jaki bedzie odpowiedni? To poszukam i zamawiam;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

No i owszem będzie lepszy od mobila bo 5w40

Opublikowano

Lej motula 5w40 będziesz pan zadowolony :)

Opublikowano

Czyli Motul Specyfic 5w40

Lub

Liqui Moly 4100 5w40

http://sklep-oleje.pl/mobile/pl/p/Liqui-Moly-TOP-TEC-4100-5W-40/300

Ewentualnie jakiś Valvoline Durablend 5w40 Lub lepszy czyli SynPower MST 5w40 oby z 505.01.

Edytowane przez POWER-KRIS

Opublikowano

U mnie w silniku jest zalany specific o zakupu, jakoś nie znika w ogromnych ilościach jak to w PD, więc mogę go polecić. Jedyna uwaga kupuj ze sprawdzonych źródeł, by nie trafić w podrabiany.

Opublikowano

Dziekuje Panowie za pomoc;) znalazłem motula ale muszę czekać na niego do wtorku:/

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Dzik się do Irlandii przeniósł?

[emoji12]

Opublikowano

Ale wysłać pewnie by dał radę :decayed:

Opublikowano

Pany mam pytanie o zmieniarkę. Mianowicie która obsługuje mp3 w B7/6 jaką ma końcówkę/numer? :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.