Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzik w Irlandii?

Tutaj masz stronkę dzika zamówiłem olej na drugi dzień w domu :)

http://pro-choice.pl/

Opublikowano

Dzik w Irlandii?

Tutaj masz stronkę dzika zamówiłem olej na drugi dzień w domu :)

http://pro-choice.pl/

A ten dalej nie zajarzył :grin:

:drunk::kox:

Opublikowano

Pytanko

bo nie wiem co się stało

wysterowaniem działania sprysków lamp działa mce ?

czy jest jakiś dodatkowy przekaźnik w układzie ?

jakie warunki muszę spełnić by spryski zadziałały, chodzi mi bardziej o to czy włącznik świateł może być w pozycji auto(światła włączone) czy musi być w pozycji mijania ?

może kodowanie ?

ostatnio mi coś nie działa

wiem wiem pompka do sprawdzenia

Opublikowano

Może być w pozycji auto przy zapalonych reflektorach. Do sprawdzenia wtyczka i pompka ewentualnie kodowanie.

Opublikowano
  • Autor

A co tam chcesz kodowac? Światła świecą to spryski działają innej opcji niema.

Opublikowano

Mówisz? A nie było różnicy w kodowaniu pomiędzy eu bixem ze spryskami, a us gdzie ich nie ma?

Opublikowano

Jak sie pali na fisie kontrolka plynu spryskiwaczy spryski tez nie zadzialaja.

Opublikowano
  • Autor

Mówisz? A nie było różnicy w kodowaniu pomiędzy eu bixem ze spryskami, a us gdzie ich nie ma?

Niema, w kodowaniu niema wzmianki o spryskach.

Opublikowano

spryski zakladasz podlaczasz do mce i dziala, nic nie kodujesz...

Opublikowano

Plus do zielonej kostki, po lewej w nogach, a masa gdzieś w okolicach do wspólnej i będzie działać

Opublikowano

No musi :)

Opublikowano
  • Autor

Panowie niema ktoś na zbyciu lewego spryskiwacza lampy s-line do naszych A4 ??

Opublikowano

Panowie czym zastąpić OGROMNY imbus którym odkręca się tylną lampę (w karoserii) w celu wymiany żarówki??

Mam tam spięcie bo wywala mi cały czas bład żarówki, tzn błąd się zapala i gasi i tak cały czas i wkuriwa mnia to pikanie. Co ciekawe ma to miejsce przy dłuższych przejazdach.

Wiem że mam tam przypaloną kostkę którą muszę wymienić, oby tylko to. Co ciekawe dziś zapalił mi się bląd tylnego prawego kierunkowskazai faktycznie nie działał. Po ponownym odpaleniu kierunek już działał, tak więc na sto porcent jest tam jakieś spięcie.

Tak więc czym zastąpić ten imbus??

Opublikowano
  • Autor

Panowie czym zastąpić OGROMNY imbus którym odkręca się tylną lampę (w karoserii) w celu wymiany żarówki??

Mam tam spięcie bo wywala mi cały czas bład żarówki, tzn błąd się zapala i gasi i tak cały czas i wkuriwa mnia to pikanie. Co ciekawe ma to miejsce przy dłuższych przejazdach.

Wiem że mam tam przypaloną kostkę którą muszę wymienić, oby tylko to. Co ciekawe dziś zapalił mi się bląd tylnego prawego kierunkowskazai faktycznie nie działał. Po ponownym odpaleniu kierunek już działał, tak więc na sto porcent jest tam jakieś spięcie.

Tak więc czym zastąpić ten imbus??

Płaskim śrubokrętem ok 5mm szerokości.

Opublikowano

Dzięki tomku za pomoc.

Lampa wyciągnięta ale jak wyciągnąc kable z tej czarnej kostki?? Czy trzeba je odciąć czy da się je jakoś wyciągnąć??

Opublikowano

Dwa druciki lub dwie igły lub specjalne wyjmaki do pinów.

Opublikowano

I co ja mam tym drucikiem/igłą robić?? Wypchnąć je??

Opublikowano
  • Autor

I co ja mam tym drucikiem/igłą robić?? Wypchnąć je??

Od strony lampy musisz włożyć coś cienkiego żeby zwolnić zaczepy w pinach i wysunąć.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.