Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Jak będzie mokra to znaczy że ciecze... A w lewej jest zawór a nie czujnik...

W ogóle patrzyłeś pod maskę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

szczerze, to jeszcze nie bo myslałem że musze od dołu patzrzec anie mam takiej możliwości.

Dziś chce popatrzeć ale nie wiem gdzie patrzeć i na co, dlatego pytam.

Edytowane przez MaciejK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek uzupełnij profil, bo nie wiem o jakim silniku mówimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profil uzupełniony.

BPW 2.0 tdi

całuje całuje stópki :*

Tomek to cierpliwy jegomość :)

Edytowane przez MaciejK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest temat o wymianie luster zewnętrznych? Szukam ze znajomym bo potrzebuje i nie możemy jak Na złość znaleźć. :facepalm:

Edytowane przez akjam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedna poduszka ma zaworek, i tylko jedna może pokazywać błąd. Ale na ogół jak jedna padnie to druga tez. W zamienniku jej nie kupisz bo nie ma. A ci co założyli wynalazki wcześniej czy później i tak idą do aso po ori bo albo za twarde albo za miękkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest temat o wymianie luster zewnętrznych? Szukam ze znajomym bo potrzebuje i nie możemy jak Na złość znaleźć. :facepalm:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/195769-Montaż-el.-składanych-lusterek-zewnętrznych---DIY ;)

Nastukane z samsunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedna poduszka ma zaworek, i tylko jedna może pokazywać błąd. Ale na ogół jak jedna padnie to druga tez. W zamienniku jej nie kupisz bo nie ma. A ci co założyli wynalazki wcześniej czy później i tak idą do aso po ori bo albo za twarde albo za miękkie.

Jak będzie do wymiany to oczywiście wymienię na ori cały komplet.

Tylko pierw muszę je zlokalizować a to łatwe nie jest :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest temat o wymianie luster zewnętrznych? Szukam ze znajomym bo potrzebuje i nie możemy jak Na złość znaleźć. :facepalm:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/195769-Montaż-el.-składanych-lusterek-zewnętrznych---DIY ;)

Nastukane z samsunga

Dzięki Panowie! Milion razy to widziałem ale jak Trzeba to nie mogłem znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jedna poduszka ma zaworek, i tylko jedna może pokazywać błąd. Ale na ogół jak jedna padnie to druga tez. W zamienniku jej nie kupisz bo nie ma. A ci co założyli wynalazki wcześniej czy później i tak idą do aso po ori bo albo za twarde albo za miękkie.

Jak będzie do wymiany to oczywiście wymienię na ori cały komplet.

Tylko pierw muszę je zlokalizować a to łatwe nie jest :(

Tu masz rysunek z etki

6708adec147d161f0ba95e7e8d5c82ef.png

A tu masz foty poduchy w BLB u Ciebie będzie w tym samym miiejscu

bild-019-neu-23924.JPGbild-020-neu-9850.JPG

Na PW masz nr konta i czekam na przelew :decayed:

Edytowane przez H4mm3R
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję, dziś będę patrzył.

Nie ma słow by Ciebie opisać :hi:


Sprawdzilem. Poduszka jest sucha jak wior. Poruszalem troche kabelkami moze cos na stykach bylo. Najchetniej bym je rozpial i popryskal jakims szuwaksem ale nie mam dobrego dojscia bo mam tam obok wstawione webasto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic nie wskazuje na zużycie poduchy to olej temat błędu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

webasto dawaj do mojego wozidla, szukam caly czas :)

a co do poduszek, jak widocznych uszkodzen nie ma, na oslonie silnika nie ma czerwonego oleju ( bardzo specyficzny kolor ) to szukaj w ukladzie elektrycznym. dobre dojscie jest z kanalu albo podnosnika tylko trzeba dolna oslone zwalac. ja wymienilem poduszki a bledu jeszcze nie mialem, ( puscilu olej ) i po wymianie za duzej roznicy nie widzialem ;) ale pewnie w dobrym momencie wymienione ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec poruszalem troche stykami, tyle ile moglem. Przeskanowalem jeszxze raz i blad wyskakuje. Poducha sucha jak wior, nic nie trzesie, zadnych objawow. Z tego co pokazuje komputer blad wyskoczyl okolo 6-7 tys km temu, wlasnie wtedy zmienialem pompe oleju. Czy to moze mniec jakis zwiazek? Wydaje mi sie ze nie ale moze sie myle. Powtarzalnosc bledu 157 razy. Juz sam nie wiem czy zostawic to czy zaczac zglebiac temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy uwalone poduchy silnika w b6/b7 mogą powodować szarpanie po gwałtownym puszczaniu i dodaniu gazu??

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

Edytowane przez mlodziak22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sa uwalone poduchy silnik czuc jakby siedzial na "na ramie" czuc to strasznie. Jaki kod bledu Ci wyskakuje?

Kod błędu 005512. U mnie nic nie czuć. wszytko jest tak jak było odkąd mam auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sa uwalone poduchy silnik czuc jakby siedzial na "na ramie" czuc to strasznie. Jaki kod bledu Ci wyskakuje?

Kod błędu 005512. U mnie nic nie czuć. wszytko jest tak jak było odkąd mam auto.

A co dokładnie określa ten błąd? Obieg otwarty? Zwarcie do masy?

A wiec poruszalem troche stykami, tyle ile moglem. Przeskanowalem jeszxze raz i blad wyskakuje. Poducha sucha jak wior, nic nie trzesie, zadnych objawow. Z tego co pokazuje komputer blad wyskoczyl okolo 6-7 tys km temu, wlasnie wtedy zmienialem pompe oleju. Czy to moze mniec jakis zwiazek? Wydaje mi sie ze nie ale moze sie myle. Powtarzalnosc bledu 157 razy. Juz sam nie wiem czy zostawic to czy zaczac zglebiac temat...

I właśnie wtedy chyba ktoś uszkodził kabel...

Czy uwalone poduchy silnika w b6/b7 mogą powodować szarpanie po gwałtownym puszczaniu i dodaniu gazu??

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk

Przy ruszaniu z świateł też drży/szarpie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...