Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Podepnij powinno działać, chcesz zmienić całą szklaną na tą z dwiema lampkami ?

Tak cała lampkę plus diody ambitne;) wsadziłem wczoraj od kumpla na chwile i bangla;) tylko mam nadzieje że nie bedzie poboru prądu aby aku nie rozładowywało:/ bo nie wiem czy ktoś pinow nie zmieniał ;)

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

Podepnij powinno działać, chcesz zmienić całą szklaną na tą z dwiema lampkami ?

Tak cała lampkę plus diody ambitne;) wsadziłem wczoraj od kumpla na chwile i bangla;) tylko mam nadzieje że nie bedzie poboru prądu aby aku nie rozładowywało:/ bo nie wiem czy ktoś pinow nie zmieniał ;)

Ok lampka działa;)

Ale pojawił się kolejny problem przy montażu spadła mi żarówka na podłogę za pasażerem podnosze i czuje mokrą podłogę :/ w zeszłym roku miałem przeciek przez źle wklejoną szybę:/ podnosze dywanik i widze jakaś rurka lata luzem:/ idzie tak jakby z za klimatronika do dołu i wchodzi w bok załączam zdjęcie. Czy to przez to mogła nagromadzić się woda?4ejezydy.jpgu2ezy7e9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To nie jest rurka od klimy?

Tak jest kolega Maszczyk napisał ze to jest rurka od odprowadzania wody z skraplacza klimatyzacji;) pozostało mi tylko wysuszyć wykładzinę:/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko

urwałem zapiecia schowka w podlokietniku

idzie sam ten element do b7 dokupić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko

urwałem zapiecia schowka w podlokietniku

idzie sam ten element do b7 dokupić ?

Ori nie kupisz, jedynie na forum jeden gosc dorabia te uchwyty z aluminium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 09:47 ---------- Poprzedni post napisany at 09:45 ----------

[/color]

Doszedłeś w którym miejscu puściło?
Tak po podniesieniu wykładziny rurka latała sobie luzem:/ wypadła z dolnego trzymania na fotkach juz na miejscu;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast spryski się nie chowają do końca :-/

jak ci się sprysk otworzy to nasmaruj tą długą cześć jakimś smarem, np. wazeliną to będą Ci się chować,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast spryski się nie chowają do końca :-/

jak ci się sprysk otworzy to nasmaruj tą długą cześć jakimś smarem, np. wazeliną to będą Ci się chować,

Praktykowalem, nie ma efektu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast spryski się nie chowają do końca :-/

jak ci się sprysk otworzy to nasmaruj tą długą cześć jakimś smarem, np. wazeliną to będą Ci się chować,

Praktykowalem, nie ma efektu

Więc zalej Sonaxa i miej problem z głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogarnia ktos broki w kujawsko-pomorskim, bo moi mechanicy robia wielkie oczy jak im to mowie a mam to do zrobienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz to sam.

Jak wypadł, to wydłub też resztę (śrubokrętem, nożykiem). Nie rozwiercaj bo nawalisz syfu do środka, wydłubujesz i z drugiej strony twardym drutem wybijesz końcówkę. Jedziesz dobierasz wiertła w sklepie do dziur (6,1 i 6,2), docinasz i pozostaje wbić i podjechać by ktoś zaspawał. Przy skręcaniu klucz dynamometryczny bardzo przydatny.

Jedna uwaga: WSZYSTKIE KLUCZE I INNE PIERDOŁY ZABEZPIECZYĆ, by nie wpadły do silnika. A najlepiej okryć szmatą, mechanikowi jak wpadnie to i tak nie powie Tobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie przesledzilem temat i samemu sie troche boje, mimo ze niby odkreca sie walki bez zadnej obawy ze sie cos przestawi. Bylem u znajomego mechanika pogadac co i jak i ma troche o tym poczytac zanim sie wezmie za robote, najwyzej zrobie razem z nim jak sie podejmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko

urwałem zapiecia schowka w podlokietniku

idzie sam ten element do b7 dokupić ?

Ori nie kupisz, jedynie na forum jeden gosc dorabia te uchwyty z aluminium.

H4mm3R mówisz o snajper007 z tego tematu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/279800-przycisk-klapka-podlokietnika-wykonany-z-aluminium/ ??

twierdzi że te zapięcie nie podchodzi do podłokietnika do b7 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko

urwałem zapiecia schowka w podlokietniku

idzie sam ten element do b7 dokupić ?

Ori nie kupisz, jedynie na forum jeden gosc dorabia te uchwyty z aluminium.

H4mm3R mówisz o snajper007 z tego tematu http://a4-klub.pl/index.php?/topic/279800-przycisk-klapka-podlokietnika-wykonany-z-aluminium/ ??

twierdzi że te zapięcie nie podchodzi do podłokietnika do b7 .

Tak to, tylko w B7 były dwa rodzaje. A ten drugi rodzaj się nie psuł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wczoraj broki zrobione u zaprzyjaznionego mechaniora, po zdjeciu pokrywy jeden od wew. strony byl wypchniety. Reszta zostala rozwiercona i wlecialy nowe zrobione z wiertla + delikatny spaw. Po odpaleniu jakos dziwnie silnik telepal ale teraz sie to unormowalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mam jakiś błąd bo mi nie chce wysyłać :-/ masz może rozrząd do octavi 2003 rok 1.6 benzyna komplet cały? Ile by kosztowało i czemu tak drogo? :-P

Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...