Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Nie oska avant, dzieki bardzo, bo ja to chyba slepy jestem i nic nie widze a te co widze to sa wlasnie do quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a wiec tak wydech z b7 jest ( rarytasem ) :polew:

ale sprawa jest dość prosta bo mozna go zamienić wydechem z B6 np. 2,5 lub tak jak niektórzy pakowali z 1.8 bo B7 i b6 maja taka samą płytę podłogowa

obiecane linki poniżej :decayed:

proponuje najpierw zapoznać się z tematem BArta ale to już pewnie już zrobiliście

ja również zmieniałem wydech na podwójny i zamontowałem z B7 2,5

AUDI A4 B6 2,5 TDI WYDECH TŁUMIK AVANT (4335033719) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ten to jest z 1.8 ale w tle gość ma z 2,5

Tłumik końcowy wydech AUDI A4 B6 1.8 TURBO (4339936306) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

AUDI A4 B6 B7 1.8 TURBO WYDECH KOMPLETNY TŁUMIK (4340416777) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

AUDI A4 B6 B7 1.8 TURBO WYDECH KOMPLETNY TŁUMIK (4340416777) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Audi A4 B6 B7 Wydech dwururka podwojny 1.8T tlumik (4360388960) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

AUDI A4 B6 2,5 TDI WYDECH TŁUMIK AVANT (4377727304) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

niestandardowy to dla Ciebie co byś nie miał daleko

TŁUMIK WYDECH AUDI A4 B6 KOMBI 2.5TDI (4400444092) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a jak powyższe wam nie odpowiadają to dzwońcie do tego gościa w tle ma

AUDI A4 A5 A6 A8 Q5 Q7 TŁUMIK WYDECH (4338198388) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a ... i proponuje kupować już z wieszakami a może i w komplecie z osłonami

dzwonić pytać i tyle

i nie dajcie się nabrać na to ze nie da się go wysłać w całości (gów...prawda) da się i to nawet za 50zł a nie tak jak co niektórzy za dużo więcej

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

setu8uqa.jpgupysejyb.jpg

W końcu dorwalem ta carbonowa listwe za rozsądne pieniądze -

:)))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec tak wydech z b7 jest ( rarytasem ) :polew:

ale sprawa jest dość prosta bo mozna go zamienić wydechem z B6 np. 2,5 lub tak jak niektórzy pakowali z 1.8 bo B7 i b6 maja taka samą płytę podłogowa

obiecane linki poniżej :decayed:

proponuje najpierw zapoznać się z tematem BArta ale to już pewnie już zrobiliście

ja również zmieniałem wydech na podwójny i zamontowałem z B7 2,5

AUDI A4 B6 2,5 TDI WYDECH TŁUMIK AVANT (4335033719) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ten to jest z 1.8 ale w tle gość ma z 2,5

Tłumik końcowy wydech AUDI A4 B6 1.8 TURBO (4339936306) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

AUDI A4 B6 B7 1.8 TURBO WYDECH KOMPLETNY TŁUMIK (4340416777) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

AUDI A4 B6 B7 1.8 TURBO WYDECH KOMPLETNY TŁUMIK (4340416777) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Audi A4 B6 B7 Wydech dwururka podwojny 1.8T tlumik (4360388960) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

AUDI A4 B6 2,5 TDI WYDECH TŁUMIK AVANT (4377727304) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

niestandardowy to dla Ciebie co byś nie miał daleko

TŁUMIK WYDECH AUDI A4 B6 KOMBI 2.5TDI (4400444092) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a jak powyższe wam nie odpowiadają to dzwońcie do tego gościa w tle ma

AUDI A4 A5 A6 A8 Q5 Q7 TŁUMIK WYDECH (4338198388) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

a ... i proponuje kupować już z wieszakami a może i w komplecie z osłonami

dzwonić pytać i tyle

i nie dajcie się nabrać na to ze nie da się go wysłać w całości (gów...prawda) da się i to nawet za 50zł a nie tak jak co niektórzy za dużo więcej

:hi:

Te z B6 maja c**jowe faje,najlepiej szukać B7 2.5 lub 2.7,wszystkie były fwd,a faje maja takie same,jak 3.0tdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale znając życie to i tak będą zakładać Ultery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/3088e009777b.jpg

Tylko to B jakoś do mnie nie przemawia do tego lekko pochylić całość i w pyte

Zrobiłem takie. Pierwsze strzelę w krzywe i wyplotuje na próbę :)

fb4d7093ef0b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sam napis bez tla zrobic. Czarny i bialy. Takie moje zdanie.

Nastukane z samsunga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze mozna by to jeszcze dopracować...

BTW- nie ma jeszcze b7 crew na FB?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle ze mozna by to jeszcze dopracować...

BTW- nie ma jeszcze b7 crew na FB?

Oddałem temat Hamerkowi jego broszka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nawet samego założyciela

Przepadł

---------- Post dopisany 14-07-2014 at 00:27 ---------- Poprzedni post napisany 13-07-2014 at 23:35 ----------

Nowy_obraz_mapy_bitowej.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprych, założycielem był danielo, z braku czasu/chęci Daniela ja pilnuję pierwszego postu. Co do wlepy "jestem za a nawet przeciw"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos ma jeszcze jakies inne propozycje? Ja sie postaram cos skleccic jak czcionki poznajduje mam jedna taka fajna musze ja znalezc i sie pochwale efektem, szkoda ze 3d studio maxa juz dawno wyje*balem...:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie znajomy zaczyna poszukiwania B7, przebiegi roczne ok 15 tysi , 50/50 miasto/autostrady, Pb lub ON , skrzynia manual lub automat. Które motorownie/skrzynie są najmniej awaryjne ( oznaczenie silnika ). Może jest gdzieś na forum temat to poproszę o namiar :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie chłopaki, z naklejkami coś kombinujemy na klape, na drzwi czy coś na szybe? Nie wiem od czego zacząc :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, szukam instalacji PDC przód w dobrej cenie do mojego B7, jakbys ktos cos miał prosze o info

czy ta od a4 cabrio bedzie ok? numer 8H0971095C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie chłopaki, z naklejkami coś kombinujemy na klape, na drzwi czy coś na szybe? Nie wiem od czego zacząc :facepalm:

może szyba tył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kleję naklejki na tylnią szybę z góry na dół po lewej stronie.

Postaram sie tez jakas propozycje wrzucić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...