Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pany,jak jest z panelami klimatronica w B6 i B7,jak wloze do B7 z B6,trzeba cos vagiem kombinować,jakieś przyuczenie vin czy cos?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie działa podgrzewanie tylnej szyby.

Opublikowano

No oprocz tego adaptacja i przyuczenie vin...

Opublikowano

Ja chce tylko sprawdzic czy sprezarka zalaczy u mnie,ale chwilowo sprawa niewazna,jechalem do bienka podmienic panel i klima zaczala dzialac:grin:

Opublikowano

Moze malo gazu. Masz jakies bledy?

Panowie, mam pytanie. Czym roznia sie miedzy soba klimatroniki 8E0820043 AM a BM? I ten i ten jest sa pod grzane dupki...

---------- Post dopisany at 15:45 ---------- Poprzedni post napisany at 15:44 ----------

Tomeks a na postoju dzialaja Ci wentylatory?

Opublikowano

Znaczy ktory?

Opublikowano

Jak zalaczysz klime zalaczy sie wentylator?

Opublikowano

Tomeks, mi też ruszała podczas jazdy, a winowajcą był czujnik ciśnienia.

Opublikowano

Jak jedziesz to powietrze chlodzi przez chlodnice klimy, praktycznie nawet wentylatory wylaczy. A na postoju nie ma schladAnia i czujnik cisnienia ( rosnie cisnienie w ukladzie ) rozlaczy klime....

Opublikowano

Na postoju klima chodzi,ale sprawdze jeszcze przez dluzsza chwile

Opublikowano

Ktoredy najlepiej i nalatwiej jest przedostac sie kabelkiem z kabiny pod maske?

Opublikowano
Ktoredy najlepiej i nalatwiej jest przedostac sie kabelkiem z kabiny pod maske?

Łatwo to to chyba nie jest. Najlepiej w okolicy komputera. A co to za kabel?

Opublikowano
Ktoredy najlepiej i nalatwiej jest przedostac sie kabelkiem z kabiny pod maske?

pod lewym nadkolem masz " krowi cycek " a z nadkola to juz pikus ...

Opublikowano

Krowi cycek hehe, a troche wiecej info gdzie jest dokladnie?

Opublikowano

przednie lewe nadkole odkrecasz i jest mniej wiecej w tym miejscu:

CgZPo5h.jpg

z tego... krowiego cycka jestes w nadkolu i albo lecisz po podluznicy pod nadkolem ( taka rynienka w ktorej idzie instalacja np swiatel przednich, pompy abs )

albo mozesz wyjsc przy zniorniczku spryskiwaczy.

widok od wewnatrz pod kolumna kierownicy :

zaznaczony " krowi cycek " :decayed: zaslepka z gumowymi wypustkami , obcinasz jeden i ciagniesz tam przewody, fajna prawie hermetyczne przejscie miedzy kabina a nadkolem :

wqUJdFu.jpg

Opublikowano

Klima chodzi mi jak ta lala,na postoju,na zimnym,na ciepłym itd.,kij wie co to było

Opublikowano

Jest możliwość zakupienia haczyków do rolet tylnych drzwi w ASO? I ponowie pytanie czy malował ktoś grila plastdip-em czy warto ?

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano

Andrzeju juz pytales o plastidipa. Jabto robilem i po miesiacy wymienialem grila...teraz mam czarnego, podrobe z allegro ale jakosc wykonania wzorowa ,a haczyki dostaniesz w aso...

Opublikowano
Andrzeju juz pytales o plastidipa. Jabto robilem i po miesiacy wymienialem grila...teraz mam czarnego, podrobe z allegro ale jakosc wykonania wzorowa ,a haczyki dostaniesz w aso...

Tak tak pytałem ale nikt nie odpowiedział ;) czyli nie warto się bawić w malowanie dipem;) a znasz może nr tych haczyków ? Pozdrawiam

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.