Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie poszukuję nr części przezroczystych szkiełek do kierunkowskazów lamp przednich, wiem że gdzieś to na forum było ale moje poszukiwania nie przyniosły rezultatów

Z tego co pamiętam to nie dostaniesz tego nigdzie osobno, szukaj lamp na części jeśli tak bardzo chcesz je zakładać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Te części nie mają nawet numeru, tak jak kolega wyżej musisz szukać drugich lamp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo wyciągnij te pomarańczowe dekle i zapodaj pomarańczową żarówkę i po problemie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej jakby wyciągnął dekle i założył te srebrne żarówki co świeca na pomarańczowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że tak , ja w zwykłych żarówki wymieniłem bez problemu więc myśle że zarniki też dasz rade zmienić;)

Zderzak łatwizna nawet lewus dałby sobie rade z nim;)

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymienisz ale no wlasnie jest jedno ale bardzo mało miejsca do wymiany z prawej strony z lewej pikus

---------- Post dopisany at 22:54 ---------- Poprzedni post napisany at 22:53 ----------

panowie pytanie

czy element odpowiedzialny za długie światła czyli elektromagnes w bixenonie skrętnym jest taki sam jak w zwykłym bixenonie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbiornik kolego masz z lewej

---------- Post dopisany at 23:00 ---------- Poprzedni post napisany at 22:58 ----------

kierunki dajemy jak siedzimy w aucie nie jak przed nim stoimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bynajmniej dasz se rade troszke sie nakombinujesz pare nie cenzuralnych słów i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi pierwsza wymiana żarówek zajęła chyba z 6h. Nie mogłem namierzyć wszystkich śrub od zderzaka i zewnętrznych od lamp. Teraz można to spokojnie ogarnąć w 30-45 minut mając odpowiednie narzędzia (głównie chodzi o długość).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie pytanie

czy element odpowiedzialny za długie światła czyli elektromagnes w bixenonie skrętnym jest taki sam jak w zwykłym bixenonie ????

odpowie ktoś na moje pytanie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...