Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kuzwa tylko całe pokrywy z klamka a do b5 bez problemu.

http://www.kangoo.pl/szukaj/Przycisk+pod%C5%82okietnika+AUDI+A4

Tapatalk Pro Sony Xperia™

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w B6/B7 teoretycznie nie jest rozbieralna klapka i nie da się kupić samego zapięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przednich wkładasz? To nic nie trzeba kodować

Moduł komfortu przyjmuje 3 w adaptacjach ale... W tych sterownikach w drzwiach np tylnych, w ogole nie ma prądu na wyjściu żeby zasilić lampki bloczków, to się jakoś koduje?

Jak tak to gdzie te sterowniki w drzwiach włączyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do przednich wkładasz? To nic nie trzeba kodować

Moduł komfortu przyjmuje 3 w adaptacjach ale... W tych sterownikach w drzwiach np tylnych, w ogole nie ma prądu na wyjściu żeby zasilić lampki bloczków, to się jakoś koduje?

Jak tak to gdzie te sterowniki w drzwiach włączyć?

Kodujesz tylko w MC jeśli takie coś obsługuje. Powinno być zasilanie, tylko jak masz za długo otwarte drzwi to lampki gasną, zamknij i otwórz drzwi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dziwnie, zaraz po otwarciu też nie ma napięcia, jakby było to pewnie by wywalal błąd żarówki, narazie tylko miernikiem sprawdzane piny. W vcdsie jest taki sterownik , tylko się dostać do niego nie mogą. Nie wiem, nigdzie nie znalazlem tematu o robieniu światła w boczkach. Bo chyba to niemożliwe żeby się pojawiło napięcie dopiero jal się kostke podlaczy z wiązka całą :P

Wysłane z mojego GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie dziwnie, zaraz po otwarciu też nie ma napięcia, jakby było to pewnie by wywalal błąd żarówki, narazie tylko miernikiem sprawdzane piny. W vcdsie jest taki sterownik , tylko się dostać do niego nie mogą. Nie wiem, nigdzie nie znalazlem tematu o robieniu światła w boczkach. Bo chyba to niemożliwe żeby się pojawiło napięcie dopiero jal się kostke podlaczy z wiązka całą :P

Wysłane z mojego GT-I9505

To są boczki i tu błędów spalonej żarówki nie uświadczysz. MC = moduł komfortu, w silniczku w drzwiach nic się nie koduje. Może nie te piny mierzysz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyli wszystkie piny po kolei. Sa sterowniki w kazdych drzwiach i piny na wyjściu w nich są bez zasilania, była próba wejścia przez modul komfortu przez extras, ale nieaktywne, podobno do ogarnięcia tylko przez serwis. Mam boczki bez pakietu, dokładam ze swiatelkami, coś powinienem kodowac, czy tylko się wpiąć i swieci? Bo bez kodowania to wyjście bez zasilania, nawet zaraz po otwarciu drzwi

Wysłane z mojego GT-I9505

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mierzyli wszystkie piny po kolei. Sa sterowniki w kazdych drzwiach i piny na wyjściu w nich są bez zasilania, była próba wejścia przez modul komfortu przez extras, ale nieaktywne, podobno do ogarnięcia tylko przez serwis. Mam boczki bez pakietu, dokładam ze swiatelkami, coś powinienem kodowac, czy tylko się wpiąć i swieci? Bo bez kodowania to wyjście bez zasilania, nawet zaraz po otwarciu drzwi

Wysłane z mojego GT-I9505

Wpiąć i zakodować w MC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20140611_193502z.jpg

w tym miejscu było sprawdzane, czy idzie jakieś zasilanie i nie ma zasilania.

w MC w kanale 61 przy wartości 0.

ale, kanał 61 i wartość np 2 (nie mam korb z tyłu), lub nawet 3, odnosi się do pakietu pod fotelami, a to osobne są instalacje (chyba?)

to gdzie ewentualnie szukać kodowania do boczków?

próbowali wejść do tych sterowników przez MC -> extras, ale to nieaktywne i stąd info, że pewnie tylko w aso mi to zrobią...

tylko jakoś mi się nie widzi, żeby wszyscy któzy montują boczki z oświetleniem jeździli do aso :P

nie mam jeszcze wiązki, jak pisałem, było sprawdzane miernikiem, ale auto stoi już kilka dni, boczki ściagane 3 razy, chętnie bym już pojeżdził, więc jak możecie to podpowiedzcie, chociaż może głupio pytam, nie mam chwilowo sam komputera, żeby poszukać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel wpine pod czerwone zrobił i tez świeci. ?

Co do zamka podłokietnika to Alu tu

http://a4-klub.pl/showthread.php?t=327165

Tapatalk Pro Sony Xperia™

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s29.postimg.org/paipmjlyr/20140611_193502z.jpg

w tym miejscu było sprawdzane, czy idzie jakieś zasilanie i nie ma zasilania.

w MC w kanale 61 przy wartości 0.

ale, kanał 61 i wartość np 2 (nie mam korb z tyłu), lub nawet 3, odnosi się do pakietu pod fotelami, a to osobne są instalacje (chyba?)

to gdzie ewentualnie szukać kodowania do boczków?

próbowali wejść do tych sterowników przez MC -> extras, ale to nieaktywne i stąd info, że pewnie tylko w aso mi to zrobią...

tylko jakoś mi się nie widzi, żeby wszyscy któzy montują boczki z oświetleniem jeździli do aso :P

nie mam jeszcze wiązki, jak pisałem, było sprawdzane miernikiem, ale auto stoi już kilka dni, boczki ściagane 3 razy, chętnie bym już pojeżdził, więc jak możecie to podpowiedzcie, chociaż może głupio pytam, nie mam chwilowo sam komputera, żeby poszukać :/

Tu masz wszystko, rysunki, itd.

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b7-montaz-licht-pakietu-elektrycznych-podnosnikow-tylnych-drzwiach-143493/#post1701898

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do znawców Audi- dlaczego na niektórych klapach bagażnika jest napis np. A4 2.0 TDI a na innych nie, zawsze mnie to ciekawiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...