Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Połowa nie ma bo jest wypadkowa i taniej było nie zakładać. Cześć sobie zdjęła,a czesc zamówiła bez oznaczeń.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do znawców Audi- dlaczego na niektórych klapach bagażnika jest napis np. A4 2.0 TDI a na innych nie, zawsze mnie to ciekawiło?

Standardowo były oznaczenia, ale była opcja usunięcia za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przez te znaczki po salonie lazilem i patrzyłem jak jest w nowych i lipa juz w salonie bo 4 miały a 2 nie. Szkoda ze nie spytałem dlaczego. ?

?Tapatalk Pro Sony Xperia™?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, zglosilem na ubezp. szybe czolowa. Wymienie od razu na szybe pod czujnik deszczu. Jaka brac? Wiem ze sa z jakims paskiem na gorze. A stara szyba takiego paska nie posiada... to jaki numer ma szyba z paskiem pod czujnik deszczu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, zglosilem na ubezp. szybe czolowa. Wymienie od razu na szybe pod czujnik deszczu. Jaka brac? Wiem ze sa z jakims paskiem na gorze. A stara szyba takiego paska nie posiada... to jaki numer ma szyba z paskiem pod czujnik deszczu?

Bierz sekurit albo pilkington, jak Ci wstawią nordglass to będziesz żałować.... a co do reszty to się dogadaj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak miałeś przed wymiana bez czujnika to mozesz miec problem zeby zmienic pod czujnik niektore ubezpieczalnie robia problemy ale dogadaj sie z szybiarzem jak bedzie robił fochy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest do zrobienia...:whistling: I tak jak Tomek mówi NIE dla Nordglass! Pilkinngtona zakładaj bo taka idzie z fabryki chyba. :wink: Ja za pierwszym razem miałem Nordglass i przejeździłem na tym nie cały miesiąc! :thumbdown::shock3: Za drugim razem jak pojechałem do TU i powiedziałem że to jakiś shit to powiedzieli mi ze sami zerwali umowę z Nordglassem bo mieli mnóstwo reklamacji! Wybierz taką szybę z paskiem u góry. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doberek!

Kto leciał wczoraj czarną B7 w avancie na polskich blachach, w okolicy Londyn - Stansted? Ramka klubowa na tylnich numerach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko , istnieje zaślepka ucha holowniczego tylnego do avantów ? jak tak to może jakieś zdjęcie i nr bo nigdzie nie mogę znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie pytanko , istnieje zaślepka ucha holowniczego tylnego do avantów ? jak tak to może jakieś zdjęcie i nr bo nigdzie nie mogę znaleźć

ucho masz poniżej zderzaka i nie ma zaślepki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki olej wlać do BPW 2.0 tdi? Myślałem o CASTROL EDGE 5W30 , lałem to do mondeusza pod nazwą Ford formuła 5W 30, produkawał go Castrol dla forda! Chyba że jakiś inny by był odpowiedniejszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jaki olej wlać do BPW 2.0 tdi? Myślałem o CASTROL EDGE 5W30 , lałem to do mondeusza pod nazwą Ford formuła 5W 30, produkawał go Castrol dla forda! Chyba że jakiś inny by był odpowiedniejszy

Daruj sobie castrol... http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-tdi-olej-tdi-9726/

Pomyśl nad Liqui Moly lub Millers Oils lub Valvoline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie poszukuję nr części przezroczystych szkiełek do kierunkowskazów lamp przednich, wiem że gdzieś to na forum było ale moje poszukiwania nie przyniosły rezultatów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...